Week krant .ni Zeeuwse boeken www.samenvrijwillig.nl verbouwings- OPRUIMING JZArtiesten P11 Cafés Verrassingsdag voor mantelzorgers Dag van de Kunstuitleen Taart voor opa Vreeke AUTONIEUWS 5 NOV 2011 ■ÉÉM Vlissinaen 3,25% rente RegioBank Onroerend goed, tuin en interieur; al het woonnieuws is te vinden op www.deweekkrant.nl/wonen 3 J Ho- X? 4/ Woensdag 2 November 2011 Week van het Zeeuwse Boek In dit nummer van de merkendealers Midden-Zeeland meer info zie deze Faam Uw inzet is goud waard Bed Broodje Profiteer nu van aantrekkelijke kortingen op onze schoenenafdeling! Zie vacatures op gemeentepagina M'burg! www.firmasinke.nl De Faam Johan Vreeke uit Vlissingen wordt 7 november 70 jaar. Kleinkinderen Anouk, Rowen, Desiree, Morgan en Collin willen hem feliciteren met een heerlijke taart van Bliek Meesterbakkers. Kijk op onze website hoe je de taart bestelt: www.de-faam.nl De gezamenlijke Zeeuwse Boekverkopers organiseren vanaf vandaag (2 novem ber) tot en met zaterdag 12 november de Week van het Zeeuwse Boek. Tijdens de 17e editie van het tiendaagse boekenfeest krijgen Zeeuwse boeken extra aandacht in bibliotheken en boekwinkels. Ellen De Vriend Middelburg Nelleke van der Krogt schreef met Duvelsjong het geschenk voor de Week van het Zeeuwse Boek. Het boekje wordt door boekhandels cadeau gedaan bij aankoop van ten minste 15 euro aan boeken. In Duvelsjong beschrijft Van der Krogt haar jeugdjaren in Kloetinge en omgeving tijdens de weder opbouw na de Tweede We reldoorlog. nelleke signeert zondag 6 november, tussen 14.00 en 15.00 uur, haar boek in de Drvkkery. Kun stenaar Anne de Kam expo seert sieraden van Zeeuws schortenbont in de Drvk kery. De sieraden bestaan uit granaat, bloedkoraal en zilver. En Martin van Thiel exposeert in de Drvkkery foto's uit het boek Golven - Walcheren in woord en beeld. Het boek Parels van Zeeland van Joyce Mui- lenberg en fotograaf Mieke Wijnen wordt 2 november om 16.30 uur in de Drvk kery gepresenteerd en ook is daar een expositie van. Vlissingen In tegenstelling tot overig Ne derland is de Vlissingse Dag van de Kunstuitleen niet op zaterdag maar op zondag 6 november. Vanaf 11.00 uur is kunstruimte deWillem3 in de Oranjestraat open. Kunst criticus Nico Out neemt be zoekers om 13.00 en 15.00 uur mee op een ontdekkings tocht van 45 minuten door de tentoonstelling Unter Uns en de collectie van de Kunst uitleen. De tentoonstelling toont het werk van drie in Berlijn werkende kunste naars waarvan twee enkele weken in Vlissingen werk ten. De rondtocht wordt op gevrolijkt met een goed glas wijn en een bijzonder hapje. De toegang is gratis. 16:00 tot 01:00 1 jaar vast Middelburg www.corstanie.nl Karei Doormanplein 30 Tel. 0118-639111 Vlissingen De Dag van de Mantelzorg wordt ook dit jaar weer aange grepen om mantelzorgers te ver rassen. Dinsdag 8 november zijn alle Walcherse mantelzorgers van 13.30 tot 15.30 uur welkom in Ter Reedein Vlissingen voor een gezellige middag, waarin theater de hoofdrol speelt. Het programma start met een toneelstuk in Het Speelhuus Over de Kopzorg van theater groep Klinker. Een voorstelling waar heerlijk om gelachen kan worden en waar veel herkenbare situaties voorbij komen. Kaar ten hiervoor zijn gratis te bestel len via: 0118-553530. Zorgmarkt Na het toneelstuk is er koffie of thee met gebak en een korte, vrolijke mantelzorgquiz. Ook is er een Zorgmarkt waar informatie en tips worden gege ven op het gebied van zorg. De Zorgmarkt in het Atrium van Ter Reede is te bezoeken tus sen 11.00 en 16.00 uur. Ontspanning Dag in dag uit, soms jaar in jaar uit zorgen vele mantelzorgers onbetaald en belangeloos voor een gehandicapte, chronisch- of psychisch zieke uit hun om geving. Dat kan zwaar zijn en ontspanning schiet er dan vaak bij in. Vandaar dat Manteling en Stichting Werkt voor Ouderen de Walcherse mantelzorgers een leuke en onbezorgde mid dag aan willen bieden. Kwadendamme Bed en Broodje uit Kwa dendamme is de winnaar geworden van de wedstrijd 'Het beste coöperatieve idee' rondom de Ooster- schelde van de Rabobank Oosterschelde. 'Muziek in de klas' uit Hansweert werd tweede en de derde prijs ging naar de Musicalavond Scrooge van de Vereniging Musicalvrienden uit Goes. Zij kregen een prijs van res pectievelijk 15.000, 10.000 en 5.000. Tevens diverse acties op onze ruitersportafdeling. Bekijk onze website www.firmasinke.nl Torenstraat 1 Serooskerke (W) Tel.: 0118 - 591251 Vogelvoedermand incl. vogelvoer. Per stuk van voor GroenRijk Middelburg MortiereBoulevard2 (jf Olm 0118-470400 www.groenrijk.nl

de Faam | 2011 | | pagina 1