Mallard Mars Wandeltocht Goud en Zilver is Geld w HANDYMAN fi Lampenfestival! Alle lampen van GP HANDYMAN heeft t Thema-avond: laatste zorg Strandloop met Vizsla's Volg alle Klik Win-acties op Twitter Diner Groene Papagaai m m m m Steeds nieuwe kansen Stem op Sabine! De dag staat in het teken van herdenkingsactiviteiten Nieuw dit jaar is het bevrijdings concert van muziekverenigingen TIP!: Handyman, dé lampenspecialist van Nederland! Alle soorten lampen voor in en om het huis. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 26 oktober 2011 De Faam pagina 13 www.twitter.com/klik_en_win Anne Wisse uit Westkapelle is de eerste winnaar van een diner bij De Groene Papagaai in Middelburg. Zij is aangemeld door Karin Huibregtse. Lees op onze website waarom: www.de-faam.nl Vlissingen Sabine Leenhouts is kandi daat voor de Therme Zorg- prijs van Vrouw magazine van de Telegraaf. Zij is hier voor aangemeld door haar dochter Rebecca Al Najjar- Kil. "Mijn moeder is de fijn ste leukste mantelzorgster uit Zeeland die ik me maar kan wensen", zegt zij. "Ik kreeg in 2003 de diagnose MS te horen. Hierdoor kwam mijn hele wereld op z'n kop te staan. Mijn moeder heeft me vanaf het begin enorm gesteund. Vaak was ik na een dag werken uitgeput en wilde ik alleen maar slapen. Met een man die ook vele uren maakt, was de zorg voor onze dochter (8) soms voor mij de druppel die mijn energie-emmer over deed lopen. Tijd om aan de bel te trekken en ik was blij dat mijn moeder de deur open deed en nog steeds opent." Stemmen op Sabine kan via: http://www.telegraaf. nl/vrouw/zorgprijs/stem- men/ De uitslag wordt op 10 november bekend gemaakt. De hoofdprijs is een reis naar Curasao. Na een succesvolle eerste editie afgelopen jaar waarbij meer dan 425 wandelaars deelnamen, zal op zaterdag 29 oktober de tweede editie van de Mallard Mars zijn. Deze wandeltocht is zowel voor jong als oud geschikt. Tara de Vriend Arnemuiden De jongere deelnemers zullen met voertuigen uit de Tweede Wereldoorlog naar de Sloedam worden gebracht waarna ze de tocht van 6,3 kilometer terug zullen lopen naar het museum. Verder zijn er drie verschil lende tochten voor de wat meer getrainde wandelaars, namelijk 13 kilometer, 26.5 kilometer en 35.5 kilometer. Onderweg zijn er stempelposten waar ook gelijk de gelegenheid wordt ge boden om te genieten van een hapje en drankje. Om 7.30 uur gaat het inschrijf bureau open bij het museum. Tussen 8.00 en 9.00 uur komen de histori sche voertuigen aan. Waarna de kinderen om 9.30 uur kunnen instappen. De gehele dag zal in het teken staan van herdenkingsactivi- teiten, zo zal er in de ochtend om 10.30 uur een sobere maar plechtige herdenking zijn bij de monumenten aan de Sloedam. Met een muzikaal intermezzo door M.V.A. Arnemuiden Inter Scaldis pipes and drums, Act of Remenbrance wordt voorgelezen, Kranslegging, Spelen Frans, Engels, Cana dees en Nederlands volkslied en bloemen leggen. Herdenkingsrit Vanaf de Sloedam zal een co lonne historische voertuigen de provincie intrekken voor een herdenkingsrit. Na de middag rond 14.00 uur zullen de voer tuigen terug aankomen bij het Bevrijdingsmuseum. Nieuw dit jaar is het bevrijdingscon cert wat mogelijk wordt ge maakt door de samenwerkende muziekverenigingen E.M.M. Kortgene en A.D.V.E.N.D.O Wolphaartsdijk. Dit begint om 15.00 uur. Inschrijven Inschrijven kan via wandel- tocht@bmzeeland.nl. www.mallardmars.nl Middelburg Uitvaartcentrum H. Jobse in Middelburg houdt 3 novem ber om 19.30 uur een infor matieavond over het thema De laatste Zorg. De laatste verzorging is een essentieel on derdeel van de totale zorg. Tij dens de bijeenkomst wordt uit gelegd hoe het uitvaartcentrum hiermee omgaat. Aanmelden via: 0118-462205 De achtste editie van de Zeeuwse strandloop voor Hongaar se Vizsla's is zondag 30 oktober. Om 9.45 uur verzamelen honden en baasjes zich op het parkeerterrein bij de duin overgang naar De 7 Golven bij Domburg. Na een wandeling van circa anderhalfuur kunnen de deelnemers napraten in het paviljoen. Aanmelden: gdrost@zeelandnet.nl Uw oude gouden sieraden en zilveren voorwerpen zijn nog steeds veel geld waard! Denk aan die kapotte armbanden of misschien zilveren bestek dat op zolder ligt. De goud- en zilverprijs is de afgelopen 30 jaar nog nooit zo hoog geweest. Wellicht is het in deze moeilijke tijd verstandig om uw slapende goud of zilver wakker te maken en direct om te zetten in geld. 2 gediplomeerde goudsmeden staan klaar om voor u een vrijblijvende taxatie uit te voeren. Zij hebben meer dan 10 jaar ervaring opgedaan in het taxeren van sieraden binnen een lan delijk bedrijf dat al meer dan 400 jaar actief is in het taxeren van goud, zilver en diamanten. De keurtekens worden met een loep bekeken. Staan deze er niet in, dan wordt uw sieraad in uw bijzijn getoetst op een leisteen m.b.v. koningswater waarna het gehalte wordt bepaald. Hieronder vindt u de officiële Nederlandse Goud Zilverkeurtekens: Goud duizendste» (22 koroot) 833 duizendsten (20 karaat) 750 duizendsten (18 karaat) 585 duizendste» (14 karaat) grote nieuwe voorwerpen kleine nieuwe voorwerpen grote en kleine gebruikte voorwerpen Zilver grote nieuwe voorwerpen kleine nieuwe voorwerpen grote en kleine gebruikte voorwerpen WH EWN WH EWN 925 duizendsten (1' gehalte) 835 duizendsten (2" gehotte) $1 800 duizendsten (3' gehalte) O ÜS Kijkt u gerust bij andere goudbeurzen en kom daarna naar ons toe. U zult aangenaam verrast zijn. Wij geven meer en u krijgt het meest! 2 november in Fletcher Hotel-Restaurant Du Commerce tussen 11.30-17.00 uur Waar: Loskade 1, 4331 HV Middelburg 1 november in Hotel Zierikzee tussen 11.00-17.00 uur Waar: Driekoningenlaan 7, 4301 HK Zierikzee Zaal: zie borden Goud en Zilver is Geld www.goudenzilverisgeld.nl Na de taxatie heeft u de mogelijkheid om uw oude goud of zilver direct om te zetten in geld. Dit wordt snel, accuraat en discreet afgehandeld. 2° halve prijs "Combinaties spaar-, halogeen en ledlampen mogelijk. De 2° halve prijs geldt voor het goedkoopste product Aanbiedingen zijn geldig t/m 20 november 2011 Walstraat 156, Tel. 0118 - 41 77 72, vlissingen@handyman.nl www.handyman.nl

de Faam | 2011 | | pagina 13