Walcheren Zwaan Makelaardij verder met nieuwe eigenaar Media58 helpt bij drukwerk communicatie Uit het Zakenhart van AVA Keukens Gordijnen Eet en Weet helpt Kort zakennieuws van bedrijven op Walcheren Awards van de Rabobank Nieuw bestuur voor OVVZ Commissarissen raad Seaports Rob uan Auermaete zet het familiebedrijf, dat sinds 1933 bestaat, voort "Huizen worden altijd gekocht en verkocht..." Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 12 oktober 2011 De Faam pagina 23 Vlissingen Stichting Vrienden van ADRZ, Werkcentrum Ge red Gereedschap en Zeeuws Kamerorkest TY zijn door de leden van Rabobank Walcheren/Noord-Beve land .verkozen tot beste drie projecten van het jaar. De Coöperatie Awards zijn uit gereikt tijdens de afdelings vergadering. Veel initiatieven in de regio krijgen steun van Rabobank Walcheren/Noord- Beveland. De winnaars keer den huiswaarts met een award en cheque van respectievelijk 4000, 3000 en 2000 euro. Middelburg OVVZ, het Ondernemersnet werk Voor Vrouwen in Zeeland is gewisseld van bestuur. Het succesvolle netwerk, dat al ze ven jaar bestaat, heeft tot doel het zaken doen te bevorderen en vrouwelijke ondernemers te stimuleren bij hun bedrijfsvoe ring. Het vorige bestuur heeft veel energie gestoken in het organiseren van workshops en evenementen. Het nieuwe be stuur wil het OVVZ meer zake lijk elan geven. Middelburg Rob Boer is per 1 september toegetreden tot de raad van Commissarissen van NV Zeeland Seaports. Het is als Zeeuws havenbe drijf verantwoordelijk voor de ontwikkeling, beheer, onderhoud en exploitatie van de havens van Vlissin gen en Terneuzen. Rob werkt al vele jaren bij maritieme bedrijven waar onder Dockwise, APM Terminals en Nordic Heavy Lift. Momenteel is hij CEO bij Van Es Holding in Slie- drecht. Vlissingen Media58 is een nog 'vers' gra fisch bedrijf dat klaar staat om zijn opdrachtgevers te ontzor- gen bij de drukwerk inkoop en bij andere vormen van commu nicatie. Eigenaar is Robbert- Jan Hanemaaijer, die na 24 jaar ervaring op het grafisch-com- merciële vlak met het bedrijf startte. "Ik werk volledig auto noom en kan aan de hand van technische- en economische specificaties bepalen waar de opdracht het best geproduceerd kan worden. Gebaseerd op de wens van de klant. Ik begeleid en controleer het hele drukwerk en communicatietraject van order, levering en facturering. Hiermee kan ik als een stukje van de afdeling drukwerkin koop fungeren en bespaar zo de klant veel tijd. Met kwaliteit en betrouwbaarheid, in een onafhankelijke adviesrol. Met meer dan twintig jaar werker varing als basis en veel enthou siasme." Hanemaaijer is goed bekend met de Zeeuwse markt en daarbuiten in een wijde re gio. Hij heeft goede contacten met een aantal drukkerijen wat hem in staat stelt optimale kwa liteit in een uitstekende prijs/ kwaliteit verhouding te leveren. Of het nu gaat om digitaal, off set plano of rotatiedrukwerk, Media58 verzorgt drukwerk uitingen op een volledig onaf hankelijke manier. "Ik ben niet gebonden aan welke drukkerij of leverancier dan ook. Het gaat mij om het product dat de klant voor ogen heeft." Drukwerk is veelomvattend, Media 5 8 ver zorgt alles: flyers, boekjes, kan toordrukwerk, brochures. Zelfs reclamespandoeken voor op beurzen. Media58 werkt voor bedrijven, instellingen, parti culieren en verenigingen. Me- dia58, Boulevard Bankert 632, Vlissingen tel: 06-52050098. tutu iu.media58.nl Angelo Kooman, Joleen Sulkers en Edwin Borg. Oost-Souburg AVA Keukens en De Gordij nenspecialist openden zaterdag 1 oktober samen in een nieuwe winkel aan de Kanaalstraat 22. in Oost-Souburg. De Gordij nenspecialist wordt gerund door Joleen Sulkers en AVA keukens door de compagnons Angelo Kooman en Edwin Borg. "Wij kenden elkaar", zegt Angelo. "Op het vorige adres kwam ik met mijn keukens krap te zit ten. Dit pand is heel geschikt en er is ruimte genoeg. Voor mij reden om Joleen op deze extra ruimte te attenderen." De Gordijnenspecialist is al jaren, en nog steeds, gevestigd in de Vlissingse Scheldestraat. Joleen heeft een eigen atelier plus meet- en hangservice. "Nu zitten wij met twee bedrijven onder één dak. Keukens, harde- en zachte vloeren, en een uitgebreide col lectie gordijnen en binnenzon- wering." Nieuw bij De Gordij nenspecialist is de 3D projectie van gordijnen, een primeur in Nederland. De winkel is ruim en overzichtelijk inge deeld. De AVA Keukens zijn in diverse uitvoeringen opge steld. "Eigen kwaliteitsmerk uit Duitsland", zegt Angelo, "Wij leveren complete nieu we keukens en zijn actief in de vervangingsmarkt en keu kens updaten. Wij verrichten alle bijkomende werkzaam heden, alles naar wens van de klant. Ook hebben wij een eigen technische dienst, service is belangrijk." Edwin Borg verzorgt ontwerp en tekeningen van de keukens met een goed technische in zicht, zeker waar het details betreft. Maandag gesloten. AVA Keukens, telefoon: 0118-468697 Luiuiu.auafeeuikens.nl De Gordijnenspecialist, tele foon: 0118-475052 degordijnenspecialistvlis- singen.nl Jopie Kloosterman stelt: "Gezond eten is genieten." Middelburg Eet en Weet is een praktijk voor gewichtsbeheersing en voeding advies met vestigingen in Goes en Middelburg. Eigenaar is Jopie Kloosterman, gewichts- consulente en voedingsdeskun dige: "Vorig jaar behaalde ik de specialisatie Kind en Voeding zodat ik nu ook kinderen met overgewicht kan begeleiden via de speciale methoden van Lek ker Puh!dat landelijk actief is. Dat geeft herkenbaarheid." Eet en Weet werkt aan gewichts verlies op een gezonde manier. "Vaak eten mensen niet gezond en onvoldoende. Voor mij is het belangrijk dat je zelfvertrouwen weer terugkomt. Uit eigen erva ring kan ik mensen begeleiden. Bewegen hoort erbij, dat is héél belangrijk. Bij volwassenen vraag ik bij het intakegesprek ondermeer naar hun nachtrust, leefgewoonten en gezondheid. Ik begin met een voedingsboek waarin bijgehouden wordt wat je eet en beweegt. Dan gaan we, op basis van normale voeding, stapsgewijs aan de slag. In overleg met de klant geef ik een voedingsadvies: geen dieet maar wel afval len. Mensen laten snel vetten weg, maar je hebt vetten no dig om te kunnen afvallen. Ontbijten niet overslaan, want dan start juist de ver branding in je lichaam. Als mens moet je gemotiveerd zijn om dit te doen. Kom je in een dip dan help ik daar bij. Is het streefgewicht be reikt dan betekent dat einde van de consulten. Wil men op dit gewicht blijven, dan gezond blijven eten. Gezond eten is genieten." Ziekte kostenverzekeraars kunnen vergoeden. Eet Weet, in Migron Sport, Goudend 10-10, Middelburg, telefoon 06-13765205 www.eetenweet.net Makelaarskantoor Zwaan in Koudekerke kreeg na het plotseling overlijden van eigenaar Niek Zwaan junior een flinke klap te verwerken. Het familiebedrijf bestaat al sinds 1933 en vestigde zich in 1995 als zelfstan dig makelaar/taxateur in Koudekerke. Daar werd in 2001 een kantoor betrokken op het Dorpsplein 25. Vanaf oktober is Rob van Avermaete (55) de nieuwe eigenaar van het makelaarskantoor. Gerard van der Hoeven h Koudekerke "De eerste week zit er op en was zeer intensief. Maar ik zie het als een uitdaging om de gedegen kennis en jarenlange ervaring van het bedrijf voort te zetten", stelt Van Avermaete. Hij werd zelf benaderd door de familie over de voortgang van het bedrijf. Hij werkt vanaf 1986 in de Zeeuwse vastgoed markt. Tot 2000 bij Proverko, een Zeeuwse projectontwik kelaar. Daarna verlegde hij zijn werkterrein meer naar project ontwikkeling en management. Tot 2007 was hij directeur van vestiging Zeeland van Bouw fonds. Tot oktober van dit jaar was hij directeur verkoop bij de Goese Schans. "Mijn hart ligt duidelijk bij de commerciële activiteiten, maar ik kan mijn specialistische kennis op het Thérèse Wisse, Niek Zwaan Senior en Rob van Avermaete FOTO: JASPER KARMAN gebied van nieuwbouw en pro jectontwikkeling in Zeeland ook goed gebruiken in mijn nieuwe functie." Van Avermaete: "Ik hou van uitdagingen en met een klein team direct contact met klanten te onderhouden." Dat is ook de reden waardoor het oude team intact bleef. Daarbij is Niek Zwaan senior, die bij het bedrijf betrokken blijft, maar gezien zijn leeftijd een stapje te rug doet. "Hij is een oude rot in het vak en het werk is zijn pas sie. En Thérèse Wisse als as sistent-makelaar." Het kantoor aan het Dorpsplein blijft zoals het was. "Zwaan Makelaardij staat bekend als een degelijk en betrouwbaar kantoor en heeft een goede reputatie opge bouwd. Hoogstens kunnen we ons nog iets breder specialiseren met modernere communicatie middelen en uitbreiding van de automatisering." Dat de huizen markt door de economische cri sis een moeilijke tijd doormaakt ziet de nieuwe eigenaar juist als een grote uitdaging: "Huizen worden altijd gekocht en ver kocht. Juist door klanten extra daarbij te begeleiden, kunnen we ons daarin onderscheiden." Zwaan Makelaardij beschikt over specialistische ervaring met boerderijen, landhuizen en recreatief onroerend goed" aan met name de Zeeuwse kust.' www.zwaanmakelaars.nl Robbert-Jan Hanemaaijer in Media58. FOTO: LEON JANSSENS

de Faam | 2011 | | pagina 23