A A effeweg.nl Officiële Mededelingen diversen natuur en landschap GRATIS BROCHURE 2011 8 DAGEN SINGLE REIS van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl 11 DAGEN VA 399.- supervoordelige busreizen jgg 5 DAGEN va 239.- THURIN GEN EN SAKSEN NU SLECHTS woensdag 5 oktober 2011 De Faam pagina 37 )y Altijd actueel: de-faam.nl Vervolg van pagina 36 blieksbalie van het gemeente huis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 1 6.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen bezwaarschrift worden inge diend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door be langhebbenden een bezwaar schrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, on dertekend zijn, binnen de ge noemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft geno men: het college, de burge meester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak op nieuw bekijken en neemt een besluit op net bezwaar. Als u het daar noa niet mee eens bent, kunt u niertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indie nen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening ge vraagd worden bij de Voorzie- ningenrechter. Voor informatie (01 18) 555 444. Domburg, 5 oktober 2011 Burgemeester en wethouders van Veere mmmmmtMKmmmmmKmmmMoimmammmmatmamKmm De woningmarkt onder de loep De provincie Zeeland wil graag weten hoe haar inwoners wonen, wat ze van hun buurt vinden en of ze verhuiswen- sen hebben. Om dit te onderzoeken doet de provincie mee aan het landelij ke WoonOnderzoek van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Konink rijksrelaties en het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Ook u kunt gevraagd worden om aan dit onder zoek mee te doen. De antwoorden die worden gegeven zullen door de provincie worden gebruikt om een goed woonbeleid te kunnen voeren. De provincie vindt het erg belangrijk dat het beleid dat zij maakt in overeenstemming is met de wensen van de inwoners. Deze wensen kunnen gaan over de buurt maar ook over verhuisplannen en een eventuele nieuwe woning. Het CBS kiest willekeurig inwoners uit om mee te doen aan het onderzoek. Deze inwoners kunnen vanaf 1 sep tember tot mei 2012 een uitnodiging ontvangen. In deze uitnodiging wordt gevraagd om mee te doen aan het onderzoek via het internet. Als u een uitnodiging heeft ontvangen en u heeft geen internet, dan wordt u gebeld of komt er iemand op bezoek. De inter viewer die u komt bezoeken kan zich altijd legitimeren, vergeet hier niet naar te vragen. De provincie Zeeland kijkt uit naar de resultaten en bedankt u voor uw hulp. U kunt voor vragen contact opnemen met Henk Nijssen: telefoonnummer 0118-631718, e-mail: hj.nijssenldzee- land.nl of surfen naar www.rijksover heid.nl Besluiten ontgrondingen natuurontwikkeling Westkapelle-Vroon, Ue fase Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben vergunning ingevolge de Ontgrondin-genwet verleend aan de Dienst Landelijk Gebied te Goes namens de provincie Zeeland. Het betreft hier het uitvoeren van ont grondingswerkzaamheden ten behoe ve van de natuurontwikkeling West- kapelle-Vroon, 4C fase. De in te richten gebieden zijn gelegen in de gemeente Veere, noordoostelijk van de kern Westkapelle. Tevens hebben gedeputeerde staten een machtiging ex artikel 12 Ont- grondingenwet verleend ten behoeve van een spoedige aanvang van de werkzaamheden. Aan de vergunning en de machtiging zijn voorschriften verbonden ter be scherming van de bij de ontgrondingen betrokken belangen. Naar aanleiding van de ontwerpbe schikkingen zijn zienswijzen naar voren gebracht. Deze hebben echter niet tot wijziging van deze beschikkin gen geleid. De vergunning, de machtiging, de aan vraag en de overige stukken liggen van 6 oktober tot en met 17 november 2011 ter inzage bij de Directie ruimte, mi lieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantoor uren (voor het inzien buiten kantoor uren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stuk ken kunt u zich wenden tot W. Buizer, tel. 0118-631114), alsmede in het gemeentehuis van Veere, Traverse 1 te Domburg, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en op donderdag-avond van 17.30 - 19.00 uur. Tot en met 20 oktober 2011 kunnen belanghebbenden tegen voornoemde vergunning beroep instellen bij de- afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Gelijke bevoegd heid komt toe aan de vergunninghou der voor zover betreft de aan de ver gunning verbonden voorschriften. De vergunning wordt op 21 oktober 2011 van kracht, tenzij overeenkom stig art. 46 van de Wet op de Raad van State, juncto art. 8:81 van de Alge mene wet bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Tot en met 20 oktober 2011 kunnen belanghebbenden tegen het afgeven van de machtiging beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Op basis van de verleende machtiging kan reeds met de ontgrondingswerk zaamheden worden begonnen, tenzij het ontbreken van andere benodigde vergunningen/ontheffingen dat nog verhindert. Met betrekking tot de machtiging kan een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State. Provincie Zeeland 10 hotelovernachtingen 10x ontbijt en diner Gids gedurende 6 dagen in Roemenië Rit met paard en wagen Bazna •Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrek op: 4, 11 en 18 november BOEKCODE 32403 BOEKCODE 32402 BOEKCODE 32401 JA, stuur mij de brochure met supervoordelige busreizen Naam Dhr Mevr Adres Postcode Plaats Geb. jaar E-mail Code: 3240 Opsturen naar: effeweg.nl, Antwoordnummer 778, 7700 VG Nieuwleusen RESERVEREN? BEL 0529-46 96 67 OF KIJK OP WWW.EFFEWEG.NL Boek nu: www.effeweg.nl of bel 0629-46 96 67 Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. 17,- reserveringskosten per boeking. Let op! Vermeld bij boeking de boekcode en u maakt kans op een stedentrip voor 2 personen! Rondreis Roemenië Canterbury Kent 4 hotelovernachtingen 4x ontbijtbuffet en diner Stadswandeling Canterbury o.l.v. een gids Overtocht Calais Dover v.v. •Vervoer perTourist Class touringcar •Vertrek op: 17 okt en 7 nov Gezellige busreis waarbij u geen 1-persoonskamer toeslag betaalt. U bezoekt de steden Dresden, Leipzig, Meissen, Weimar en Erfurt. Ook kunt u genieten van de prachtige natuur van hetThüringer Woud en het Erzgebergte. Inclusief: •7 hotelovernachtingen 7x ontbijt- en dinerbuffet •Welkomstdrankje Stadswandeling tour Dresden, Leipzig en Erfurt o.l.v. een gids •Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrek op: 4 november

de Faam | 2011 | | pagina 37