R viÜ INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl INFORMATIEF OVERHEID woensdag 5 oktober 2011 De Faam pagina 36 VASTSTELLING STRAATNAAM Burgemeester en wethouders hebben besloten om de straat naam De Aanloop vast te stellen voor de doodlopende zijstraat die loopt van de Breeweg naar de multifunctionele sportaccom modatie De Sprong. Het besluit ligt voor iedereen zes weken, van 5 oktober tot en met 15 november 201 1ter inzage bij de vakbalie in het stadskan toor. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie ver krijgen. Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit, een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Bur gemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelij kerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 13 van de Al gemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt ge maakt, een voorlopige voorzie ning aanvragen bij ae voor zien ingenrecnter van de recht bank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzienin- genrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende aanvragen om een omge vingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsproce dure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Amnestylaan 45: plaatsen schutting (23-9). Morriereboulevard 38: plaatsen 3 vlaggenmasten (26-9). Nijverheidsweg 24: aan leggen kade (23-9). Paukenweg 1: nieuwbouw clubgebouw (28-9). Aanvraag om wijziging van een eerder verleende omgevingsver gunning is ingekomen voor: Clasinastraat 1, Arnemui- den: wijziging op de d.d. 6 oktober 2005 verleende ge bruiksvergunning voor het in gebruik nemen, nebben en houden van het pand/inrich ting als kinderopvang (wijzi ging betreft een extra ruimte voor buitenschoolse opvang, verplaatsen toiletgroep en re aliseren extra slaapkamer) (12-8). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van aie welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende omgevingsvergunningen, nebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Herenstraat 22: interne ver bouwing [26-9). Korendijk 48: verbouwen woning (29-9). Nadorstweg 41: slopen ga rage en 2 schuren en uitbrei den woning (26-9). Nederstraat 19: aanbren gen reclame (29-9). Klein Vlaanderen 47: bouw dakkapel voordakvlak woning (26-9). Clasinastraat 1, Arnemui- den: wijziging op de d.d. 6 oktober 2005 verleende ge bruiksvergunning voor het in ebruik nemen, hebben en louden van de pand/inrich ting als kinderopvang (wijzi-, ging betreft een extra ruimte voor buitenschoolse opvang, verplaatsen toiletgroep en re aliseren extra slaapkamer) (23-9). Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen bin nen zes weken na de tussen haakjes staande datum een ge motiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvra gen aan de Voorzieningenrech- ter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene be palingen omgevingsrecht (Wabo) hebben besloten voor de volgende aanvraag de beslister mijn te verlengen met een termijn van maximaal zes weken: Voor: het aanbrengen van gevel reclame; Locatie: Park Veldzigt 23, Nieuwe uiterste beslisaatum: 1 november 201 1 Voor: het bouwen van een par keerdek; Locatie: Vrijlandstraat 31-33; Nieuwe uiterste beslistermijn: 17 november 201 1 KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING(EN) (Uitgebreide voorbereidingsj: Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevings recht (Wabo) voornemens zijn vergunning te verlenen: Kraayerthavenstraat 1, Nieuw- en Sint Joosland: brandveilig gebruik groepswo ning. De aanvraag, de ontwerpbe schikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 6 oktober 201 1 gedurende zes weken (tot en met 16 november 201 1ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent de ontwerp besluiten kenbaar maken bij net college van burgemeester en wet houders van Middelburg, 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een afspi elefoonnummer (01 raak 118) inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning verlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende omge vingsvergunning ten behoeve van de desbetreffende activiteit en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan te maken, telefoonnummer 67 52 32. Belanghebbenden lopen het ri sico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelij kerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gébracht. VERLEENDE OMGEVINGS VERGUNNINGEN (Uitgebreide voorbereidingspro cedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene be palingen omgevingsrecht vergun ning hebben verleend: Damplein 23: aanbrengen bouwkundige aanpassingen i.v.m. brandveiligheidsmaatre gelen. Kanaalweg 22: plaatsen bebording in en om NS-station Middelburg. Segeersstraat 13: verbouw pand. De vergunningen en alle rele vante stukkenliggen gedurende zes weken, van 6 oktober tot en met 16 november 201 1 elke werkdag tijdens kantooruren ter worden geen zienswijze te heb ben ingebracht) kan vanaf 7 ok tober tot en met 17 november 201 1 een gemotiveerd be roepschrift indienen bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagte kening, omschrijving van het Be sluit waartegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een ver zoek om een voorlopige voorzie ning is griffierecht verschuldigd. ANTERIEURE OVEREENKOMST Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 6.24, lid 3 van de Wet ruimte lijke ordening (Wro) bekend dat zij op 15 september 201 1 met de besloten vennootschappen Green Development B.V. en Bogor Projectontwikkeling B.V. i relatie tot het 'Bestemmingsplan Hotel Oranjeplaat' te Arnemui- den een anterieure overeenkomst als bedoeld in artikel 6.24, lid 1 Wro hebben gesloten. Deze overeenkomst oetreft het realise ren van een nieuw hotel, recre atieappartementen, recreatie woningen, parkeerplaatsen en ligplaatsen voor boten. Tegen deze overeenkomst staat geen bezwaar of beroep open. Met ingang van 6 oktober 201 1 ligt op grond van het bepaalde in artikel 6.2.12 van het Besluit ruimtelijke ordening een zake lijke beschrijving van de anteri eure overeenkomst gedurende een periode van vier weken tij dens de openingsuren voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatie pagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. in AANVRAGEN OMGEVINGS VERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - Ooststraat 2, het kappen van een boom (23-9); Domburg - Kanonweistraat 10, het bouwen van een aanbouw en dakkapel len (22-9); - 't Groentje 1het uitbreiden van een winkel d.m.v. het plaatsen van een dakopbouw (26-9); Grijpskerke - Gasthuisstraat 2, het maken van een uitweg (27-9); Serooskerke - Oostkapelseweg 46, het bou wen van een paardenstal (22-9); De aanvragen kunnen uit meer dere activiteiten bestaan. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat net college op de aanvraag heeft beslist. VERLENGING BESLIS TERMIJN OMGEVINGS VERGUNNING (tussen haakjes staat de verlen gingstermijn) Veere - Kerkstraat 4, het kappen van een boom (2 weken); VERLEENDE OMGEVINGS VERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Agathastraat 48, het maken van een uitweg (27-9); - Kelderweg 2, net verbouwen van een schuur tot woning en het vervangen van het wagenhuis (27-9); Grijpskerke - Middelburgseweg 33, het bou wen van een woning (23-9); Meliskerke - Dorpsstraat 6 8R, het bouwen van een kantoor en magazijn, het slopen van een voormalig schoolgebouw en het kappen van een boom (23-9); Oostkapelle - M.F. Visserstraat 22, het maken van een uitweg (27-9); Vrouwenpolder - Breezand 9, het uitbreiden van een recreatiewoning (21-9); Westkapelle - Hogeweg ongenummerd, het graven van een poel en het ver werken op locatie (27-9); - De Casembrootstraat 24, voor het vestigen van een huisartsen praktijk (21-9); zoutelande - Molenweg 72A, het uitbreiden van een bedrijfsunït en het maken van een uitweg (27-9); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzie ning). De vergunning en de bij behorende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. PROCEDURE AFWIJKING BESTEMMINGSPLAN Oostkapelle Wij zijn van plan om afwijking van het bestemmingsplan Buiten gebied te verlenen voor: - Het oprichten van een bedrijfs- loods bij manege- en minicam- ping Duno aan de Dunoweg 5 te Oostkapelle. Met deze afwijking willen wij een loods met een groter opper vlak toestaan. Deze afwijking aaat gepaard met een ruimtelijke kwaliteitswinst waarbij de nissen- hut bij het naastgelegen Hofstede Duno en enkele ontsierende op stallen verwijderd worden. Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 6 oktober t/m 16 no vember 201 1 ter inzage en zijn ook te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl onder: loket, visie en beleid, bestem mingsplannen, buitengebied. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het col lege. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de ge stelde termijn contact opnemen metJ.M. (Han) Reijnhoudt, tel. (01 18) 555318. VOORBEREIDING BESTEMMINGSPLANNEN Voor de Kom Gapinge en de Kom Grijpskerke bereiden wij bestem mingsplannen voor. Hiervan lig gen nog geen stukken ter inzage en kunnen noa geen zienswijzen worden ingediend. Er worden een onafhankelijke instanties in e gelegenheid gesteld advies uit te brengen over dit bestemmings plan. Het indienen van zienswij zen is pas mogelijk wanneer wij bekend maken dat het ontwerpbe- stemmingsplan ter inzage ligt. Op dat moment is het bestemmings plan ook in te zien op www.ruim telijkeplannen.nl en de gemeen telijke website www.veere.nl onder 'Loket - visie en beleid - bestemmingsplannen - Gapinge (of Grijpskerke)'. Bij de verdere voorbereiding van de plannen zul len wij overleg voeren met de be trokken overheden en instanties. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pu- Lees verder op pagina 37

de Faam | 2011 | | pagina 36