Body Treatment O'neill Quiksilver Billabong Rip Curi Burton Etnies DC Vans wmw. jassen - truien - sweaters - jeans - shirts Middelburg Segeersstraat 66-68 Goes Grote Kade 40-42 Volg alle Klik Win-acties op Twitter Politieberichten Steeds nieuwe kansen Arsi Negelle 10 jaar in Ethiopië Exposities Sanering Kanaal Walcheren door Walcheren Over dapper zijn Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 5 oktober 2011 De Faam pagina 13 www.twitter.com/klik_en_win Een inbraak, overval, aanrij ding, of (zoals steeds vaker de laatste maanden) een moord? U leest de actuele berichten op onze website www.de-faam.nl Vlissingen De Zeeuwse stichting Arsi Negelle viert op zondag 9 oktober het tienjarig be staan van haar scholenpro ject in Ethiopië. Van 14.00 tot en met 16.30 uur zijn in het Atrium van Ter Reede in Vlissingen presentaties en verhalen te horen over het project en deze worden afgewisseld met optredens van het Koningstrio. In de regio Arsi Negelle le ven velen onder armoedige omstandigheden en het ge zinsinkomen bedraagt vaak niet meer dan één euro per dag. Helaas ontbreekt het de scholen aan veel, waardoor veel kinderen en volwassen geen onderwijs kunnen vol gen. Stichting Arsi Negelle heeft hier de afgelopen tien jaar de schouders onder ge zet en dankzij de sponsoren een bijdrage kunnen leve ren aan verbetering van de omstandigheden op enkele scholen. Toegang voor deze feestmiddag in Ter Reede is gratis. www.arsinegelle.nl Body Treatment Store opende afgelopen zaterdag (1 oktober) in Middelburg een healthclub voor iedereen die gewicht wil verliezen of strakker in zijn vel wil gaan zitten. Bewuste keuzes maken, gezond eetgedrag en voldoende bewegen. Leonjanssens Middelburg Body Treatment Store werkt samen met een diëtiste, met Fit For All voor fitness, een fysiotherapeut en een plastisch chirurg. Eigenaar Tamara Bos man over het concept van Body Treatment Store: "Afslanken en figuurcorrectie met eiwitdi- eet Power Slim. Dat geeft een resultaat van zes tot negen kilo per maand. Daarbij werken wij met drie TMF-Methode warm- tecabines die.worden verwarmd met infrarood. Daarin worden oefeningen gedaan die een snel le vetverbranding bevorderen. De behandeling duurt maxi maal dertig minuten. Mensen worden beloond als ze afvallen Het team van Body Treatment Store Middelburg waar ieder een verantwoord kan afslanken. FOTO: LEON JANSSENS met een cocktail in behandelin gen. Dat houdt in een gezichts behandeling of massage, mani cure of pedicure." Bij Body Treatment Store zijn vier coaches in dienst die de klanten tijdens de behandeling begeleiden. Voor TMF zijn er veel mogelijkheden in het abon nement of via de strippenkaart. "Wij maken het makkelijk", zegt Tamara, "Geen strakke contracten maar heel flexibel." Helemaal nieuw is het Mama Programma, voor vrouwen die zwanger zijn en voor na de zwangerschap. Tamara: "Die willen afslanken, terug naar hun figuur. Met ons programma ben je in tien weken weer in shape, op je oude niveau." Geopend zeven dagen per week; alleen op afspraak. Via telefoon 0118- 418888. Body Treatment store, Podium 3 (ZEP), Middelburg, www.bodytreatmentstore.nl Caesuur Petra Bouman staat met haar keramiek van 8 ok tober tot 12 november in presentatieruimte Ceasuur onder de titel Full House en Verstilde vormen. Vier leefunits, die de omgeving maken, zijn het uitgangs punt van deze expositie aan de Lange Noordstraat 67 in Middelburg. GalleryMaritime Aan de Gortstraat expo seert GalleryMaritime het werk van zeven maritieme kunstenaars die vorig jaar samenwerkten met Chinese kunstenaars aan Taihu Lake en de negenkoppige Draak van Xitang. In de expositie 'Grensverleggend in Kunst' zijn tot 30 oktober de over eenkomsten en verschillen tussen werken van Neder landse en Chinese mari tieme kunstenaars te zien. Op 13, 14 en 15 oktober is een delegatie van Chinese kunstenaars in Middelburg. Open: donderdag t/m zater dag 12.00-17.00 uur. www.gallerymaritime.nl Middelburg Rijkswaterstaat is afgelopen maandag (3 oktober) begonnen met de voorbereidende werk zaamheden voor de sanering van het Kanaal door Walche ren. Voorafgaande aan het bag geren wordt de bodem op niet gesprongen explosieven onder zocht. Bij dit onderzoek worden boeien ingezet als markering. De werkzaamheden starten in het kanaal Oude Arne. Het scheepvaart verkeer zal hiervan minimale hinder ondervinden. Middelburg Het stikt van de Zeeuwse helden in het Zeeuws Museum. Stoere zeemannen die over de woeste zee op avontuur gaan. Op reis om uit verre landen de mooiste spullen te halen. Dat gaat niet zonder gevaren. Zeeuwen vech ten als leeuwen tegen de Span jaarden, maar waarom doen ze dat? Kom naar de workshop en leer van alles van onze muse umdocent, 9 oktober, tussen 13.00 en 14.30 uur. Aanmel den: 0118-653000 en meedeon kost 5 euro. Juniorkleding maat 140 t/m m o

de Faam | 2011 | | pagina 13