Vaatwasser kapot? Jan de Nooijer Straluma meubelen en verlichting Woning- en meubelstoffeerder Heeft u nieuws, ergert u zich ergens aan of wilt u iets delen? Nieuw bedrijf? Bel (0118) 572427 Uitbreiding De Zoete Inval Bewust omgaan met energie Dag van de ouderen Valpreventie Modeshow Shop 54 Inloopcafé Dyslexie Schrijf mee aan De Faam van 11.00 tot 17.00 uur OPENINGSTIJDEN 7500 m2 meubelen en verlichting Ome verlichtingsadviseurs www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Langstraat 79 - Arnemuiden www.jandenooijervof.nl www.illoft.com www.breesnewworld.nl www.nicolettihome.com www.calliaaris.it www.venier.it Vlissings Kort Altijd actueel: de-faam.nl Oost-Souburg Kinderdagverblijf De Zoete Inval is een kleinschalig erkend kinderdagverblijf. Het is gevestigd in de Burgemeester - Stemerdinglaan 42a in Oost- Souburg. Ze bieden vanuit een huiselijke sfeer opvang aan kin deren van 10 weken tot 4 jaar binnen een verticale groep. Het pedagogische doel van De Zoete Inval is dat kinderen, in samenspraak met ouders, in een veilige, huiselijke en sti mulerende omgeving kunnen opgroeien en zich ontwikke len. Dit alles in een zeer ruim vertrek met 3 rustige slaapka mers en onder begeleiding van een klein, vast team van goed opgeleide pedagogisch mede werksters. Per september brei den zij de kindplaatsen uit van 10 naar 16 kinderen per dag. Bijzonder hierbij is dat ze een nieuwe ruimte in gebruik gaan nemen. Deze ruimte zullen zij Vlissingen De ANBO afdeling Vlissingen houdt een themamiddag op woensdag 5 oktober met als onderwerp Bewust omgaan met energie. Deskundigen van de ANBO geven deze middag uitleg over dit onderwerp. Tijdens dezê middag wordt er ook een milieubingo en energiequiz gespeeld waarbij deelnemers leuke prijzen kun nen winnen. Het begint om 14.00 uur in De Schutterij. Ook niet-leden zijn welkom. Vlissingen De Internationale dag van de ouderen is op zaterdag 1 oktober. Een dag om aandacht te vragen voor de ontwik kelingen van een vergrijzende samenleving. Nationaal wordt deze dag ook gevierd, zo ook in Vlissingen. De Stichting Dag van de Ouderen viert op zaterdag 1 oktober deze dag met een optreden van Piet Brakman, de Zeeuws Vlaamse troubadour. Hij vermaakt bezoekers met bekende liedjes en verhaaltjes. Het is van 14.00 tot 16.00 uur in het atrium van zorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Entree is gratis. Oost-Souburg Stichting Palladium houdt op donderdag 20 oktober een cursus valpreventie. Het is van 10.00 tot 12.00 uur in de Gouwe Tuyn aan de Gou westraat 129 in Oost-Souburg. Het programma is gericht op 65-plussers. Het doel is concrete en praktische hand vatten aanbieden om thuis en buiten een goed evenwicht te behouden en het valrisico te beperken. De cursus bestaat uit vier bijeenkomsten. Docent is M. Schot. Aanmelden kan via 0118-448448. Deelname kost 6,00 euro per keer. Oost-Souburg Damesmode Shop 54 houdt op vrijdag 7 oktober een modeshow met de najaar en wintercollectie in de Kwik staart in Oost-Souburg. Het begint om 14.00 uur en entree is gratis. Een plaats reserveren kan via 0118-417423. Vlissingen In CasAllijn aan de President Rooseveltlaan 744 in Vlis singen is er op maandag 3 oktober een open avond voor mensen met dyslexie. Iedereen kan aanschuiven en meepra ten. Deelname kost 5,00 euro inclusief koffie of thee. mail dan: red.faam@whm.wegener.nl Opent u een nieuw bedrijf of winkel of is er een jubileum of nieuw product? Laat het dan aan de redactie van De Faam weten: 0113-274024 of stuur een bericht via de website www.de-faam.nl gaan gebruiken om met kleine groepjes kinderen apart te wer ken, zodat we hen nog meer op hun eigen niveau kunnen begeleiden. Daarnaast kan de ruimte worden gebruikt door moeders die in alle rust hun baby willen voeden en kunnen kinderen hier in overleg ex terne professionele begeleiding krijgen van bijvoorbeeld een kinderfysiotherapeut, zodat dit niet perse buitenom de opvangdagen geregeld hoeft te worden door ouders. www.kinderdagverblijfde- zoeteinval.nl De najaarsmodeshow van Mode in Vlissingen was weer damesmodezaak Bobbe een groot succes, FOTO: P.R. Méér «San 9000 lampen zijn in onze showroom te bewonderen 4/* MAANDAG van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAG T/M DONDERDAG van 9.00 tot 17.30 uur VRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid Al5 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde Proef de sfeer van klassieke, romantische, moderne en eigen tijdse meubelen én verlichting bij Straluma. Onze verlichtingsaf deling is 2500 mJ groot en bevindt zich op de begane grond. Op deze afdeling zijn meer dan 9000 lampen te bewonderen. Op de ie etage vindt u klassiek/ romantische meubelen met daarbij passende verlichting. Op de 2e etage moderne meubelenen verlichting. Jcunnen voor u een lichtplan ontwerpen. Maak hiervoor een afspraak. Alle aan gekochte lampen kunnen wij plaatsen. Vraag naar de voorwaarden bij onze medewerkers. YIUlllSO' voor ons complete www^dekverkeersop lei dingen.nl Van Doornestraat 14 4462 EX Goes Goes: 0113 - 22 31 40 Middelburg: 0118 - 65 15 66 NIEUW BU ONS VERKRIJGBAAR: Vakkundig op maat gemaakte matrassen 7-zone pocket. Zeer comfortabel. Test deze matras nu zelf in onze showroom. 7 jaar garantie!!! Ook op maat gemaakt (b.v. met schuin kanten) voor boten en caravans. Meubels, tapijt, laminaat, meubelstoffen, textiel, binnen- en buitenzonwering, overgordijnen, vitrages, vinyl, rolluiken, insectenhorren, behang, textiel.

de Faam | 2011 | | pagina 6