r amateurschrijvers Voor de Leeuwen 22,50 "De Meerkoet" Uitgaan Iets te vieren? €21,50 Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Verhuur ruime partyzaal MAANDMENU OKTOBER Gamalenspies Gegratineerde Champignons Heldere Kippensoep Biersoep Gebakken Scharfilet met remouladesaus Kalkoentournedos met portsaus Stroopwafelbavarois Chocolade-ijs met vanillesaus Steengrillen/bouillonfondue BELLAMYPARK VLISSINGEN TEL. (0118) 418864 Keuze menu Diner compleet mmrwTnr Pannenkoeken Voor de kids: 3-gangen keuzediner De keuken is geopend tot 20.00 uur Maandag dinsdag gesloten Restaurant, Paviljoen nd Altijd actueel: de-faam.nl Zin in een leuke expositie? Of behoefte aan leuke uitgaans tips? Of wil je weten welke films er in het Merral draaien? Neem dan een kijkje op onze site. www.de-faam.nl trend dat steeds meer mensen schrijven en hun boek willen uitgeven. Omdat landelijke uitgevers zeer terughoudend zijn in het uitbrengen van boeken'begeleidt de Drvkkery Schrijverspodium dit proces. Professionals beoordelen het manuscript, verzorgen de eindredactie, vormgeving, promotie en presentatie. De Wet tot behoud van ellende is de eerste titel die wordt uit gebracht. Angèle begon met schrijven toen het leven haar te grazen nam, zoals ze zelf zegt. Dat is nu zes jaar geleden. Als haar man Mark op jonge leef tijd overlijdt voelt Angèle de behoefte de herinneringen die ze aan hem heeft te bewaren. Vijf jaar leven ze samen. "Het was een gelukkige tijd en ik heb veel leuke herinneringen aan hem. Na het beschrijven daarvan kwam ik op verhalen uit mijn vroege jeugd. Die was ook erg leuk. En van lieverlee ging ik over op de rest van mijn leven. Daarbij kwam ik van alles tegen. Ook de minder- leuke ervaringen die ik had en de verkeerde keuzes die ik maakte. Zo kwam ik op de titel van mijn boek." In De Wet tot behoud van el lende beschrijft Angèle op zeer openhartige wijze hoe de dood FOTO: EUAN VAN 'T WESTEINDE van haar jonge moeder van invloed is geweest op haar verdere leven en relaties. Ze schetst haar leven in het Middelburg van de vroege jaren '70, een rebelse en turbulente periode. Pas als Mark in haar leven komt, vindt ze rust en geluk. Angèle: "Een boek schrijven is een leuk, maar moeizaam proces. Geluk kig dat Schrijverspodium er is, anders was het nooit uitgegeven." De presentatie van De Wet tot behoud van ellende is zaterdag 1 oktober, 16.30 uur, Boekhandel De Drvkkery in Middelburg. jL. Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All in €19,50 p.p.* 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken All in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All in €21,50 p.p.* Alle All in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst. met o.a. prima dansvloer en airco. Gunstige prijs! Bel voor info en/of reservering 0118-470962 V.J of of of of vanaf 2 personen a 17,50 (1 dag vooraf reserveren) Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Welkomsdrankje Luxe warmbuffet Soepen Luxe dessertbuffet Luxe koudbuffet Koffie en thee Kinderen t/m 2 jaar gratis. Kinderen 3 t/m 11 jaar 10,' Landlustweg 1, Nieuwdorp. T. 0113 61 25 89 voor meer info: www.landlust.nl Restaurant Q vers uit de pan Diverse soorten v.a. €4,50 Verkrijgbaar van 12.00 - 17.00 uur Kinderpannenkoek, limonadesiroop en ijs, met verrassing €6,95 vis, vlees, vegetarisch en glutenvrij Restaurant De Groene Papagaay Langeviele 61, Middelburg, tel. 0118-616140 www.groenepapagaay-middelburg.nl Sara Kroos probeert zaterdag 1 oktober in De Meiboom in Krabbendijke haar nieuwe cabaretprogramma uit. In Voor de Leeuwen komt Sara dichterbij dan ooit. Haar kijk op het leven is onveranderd ongepolijst. Woensdag 19 oktober staat ze in de Stadsschouwburg in Middelburg. Aanvang 20.00 uur. Kaartver koop: www.theaterverkoopzeeland.nl of 0900-3300033.

de Faam | 2011 | | pagina 67