Verlos de zee! «a» 't ZANDDORP MELIESTE zie: meliesteglas.nl De mooie Cyperse kater Snuf zoekt een thuis en een Win een vierdaags arrangement naar de Eifel voor twee personen Stuur uw bericht! HR dubbelglas (ook met jaloezie er tussen) Spiegels Monumentenglas Douchecabines Hardglazen deuren Glas in lood Vakkundige montage Showroom geopend: ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur. Glashandel Melieste is slechts 11 min, vanaf de nieuwe tunnel kanaal Walcheren! Glashandel Livingstorteweg 20, GOES hardglazen deuren Klik en win in Vlissingen Win ticket voor concert Chi Coltrane 16 oktober QO 10.00 -19.00 UUR Wij zijn leverancier van o.a. de merken: NIEUW: Contura Mors0 Janus Wandèrs Dovre Jacobus Anyfire Haarden Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 september 2011 De Faam pagina 5 www.deweekkrant.nl/actie www.de-faam.nl m Kijk snel óp: www.de-faam.nl Vlissingen Snuf is een mooie cyperse kater van drie jaar oud. Hij is gevonden en als zwerfdier bij het asiel binnengebracht. Snuf moet iemand eerst een beetje leren kennen voordat hij echte vriendjes met die gene is. Al gebeurd dit heel snel met iets lekkers. Snuf kan bij andere katten, bij honden is onbekend. Verder kan hij bij kleine en grote kinderen en vindt hij het niet erg om in een flat te wonen. Maar een tuin vind Snuf wel erg fijn. Interesse in Snuf? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Wal cheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Meer informatie is te vinden via de website. dierenasieliualcheren.nl Organiseert u een gezellige wande ling, concert, bijeenkomst of zet u iets anders op touw dat de lezers van De Faam interessant vinden? Zet uw bericht dan op onze website De mooie kater Snuf zoekt een plekje om te wonen. FOTO: JASPER KARMAN Het burgerinitiatief Doe mee, verlos de zee! werd afgelopen vrijdag officieel gelanceerd in Vlissingen. Dit burgeriniti atief wil mensen inspireren om samen de kust schoon te maken. Het begon ruim een jaar geleden simpelweg met het bouwen van een berg van zeeafval met daarop de uit nodiging Doe mee, verlos de zee!, geschilderd opjuthout. Tara de Vriend Vlissingen Deze uitnodiging op juthout bleef niet onopgemerkt: de berg begon te groeien, het initiatief werd opgepikt door Natuurmo numenten, er werden speciale Jutbakken geplaatst en onder tussen hebben zes kustgemeen- tes zich bij het initiatief aange sloten. Wendela van Boekhout en Monique Jankowski ruimen zelf al geruime tijd vrijwillig het strand op en kregen lucht van dit initiatief, en hebben er samen voor gezorgd dat nu ook gemeente Vlissingen uitnodi gende Jutbakken bij diverse Het burgerinitiatief Doe mee, officieel gelanceerd. strandopgangen plaatst. "Vanaf 15 september worden de stranden niet meer schoon gemaakt door de gemeente. Er spoelt op onze stranden ongelooflijk veel afval aan, af komstig van zowel land als zee. Een bron van ergernis. Je kunt verder wandelen met deze er gernis, maar ik heb gemerkt dat je juist de ergernis weggooit door de rotzooi gewoon zelf op te ruimen. Samen het strand schoon maken, en het is nog verlos de zee! werd vrijdag FOTO: JASPER KARMAN leuk ook!vertelt Monique. Initiatiefnemer Matthijs Lie- vaart: "Het leuke van zo'n jutbak is dat de bijdrage van iedereen zichtbaar wordt. Je ziet en voelt gewoon dat alle kleine beetjes helpen! Ieder een kan op elk moment zijn bijdrage leveren." Gemeente Vlissingen is ook enthousiast en heeft speciale jutbakken gemaakt. tuiuu/.uerlosdezee.nl Ge^ige Markt umu.Pi^eFLoKaaLzeeLand.nL rxwwJby i» BH32sterk «**43330» t- Handöl 527 Contura 850 Kleverskerkseweg 16 4338 PM Middelburg T: 0118-615942 F: 0118-625599 Einfo@zanddorp.nl www.zanddorp.nl

de Faam | 2011 | | pagina 5