A www.bd-store.nl Officiële Mededelingen Nazomer korting 20% Nazomer korting 20% Nazomer korting 40% diversen Op alle JEANS Deze week op alle MBT Softshell JACK WINTERJACKS van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Sophie is voor bijna alles bang Omdat de ogen van Sanne niet te vervangen zijn. Word daarom collectant voor de Nationale Oogcollecte! oogcoïiecte sms oogcollecte naar 4333 Op alle tenten - slaapzakken slaapmatten - kampeerstoelen DEZE WEEK Op alle hengelsportartikelen LAATSTE sandalen zomerslippers OUTDOOR FASHION ACTION Middelburg Achter de Houttuinen 34 Ook op aanbiedingen Levi's Wrangler Cars gezondheidsschoenen X-Pro - Waterafstotend nieuwe collectie Winddicht - Ademend }y Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 september 2011 De Faam pagina 39 Goedkeuring projectplan en MER-beoordeling verbetering dijkvak Oostelijke Sloehavendam/Kaloot De Algemene Vergadering van het waterschap Zeeuwse Eilanden heeft het projectplan tot verbetering van het dijkvak Oostelijke Sloehavendam/ Kaloot vastgesteld. Voorst is geoor deeld dat voor de uitvoering van de werken geen Milieueffectrapport behoeft te worden opgesteld. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben het plan ingevolge artikel 5.7 van de Waterwet bij besluit van 21 september 2011 goedgekeurd. Het betreffende projectplan, het beoordelingsbesluit en het goedkeu ringsbesluit liggen van 3 oktober 2011 tot en met 11 november 2011 ter inza ge bij de de provincie Zeeland, direc tie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, het waterschap Scheldestromen te Mid delburg en in het gemeentehuis van Vlissingen op werkdagen van 9.00 - 12.00 uur en 14.00 - 16.00 uur. Belanghebbenden die van mening, zijn rechtstreeks in hun belangen te zijn getroffen door het goedkeurings- en/of MER-beoordelingsbesluit kun nen tot en met 11 november 2011 beroep in stellen bij de -Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken bij de provincie Zeeland, dir. RMW kunt u zich wenden tot dhr. W.A. Besuyen (tel. 0118-631157). Goedkeuring projectplan en MER-beoordeling verbetering dijkvak Schorerpolder De. Algemene Vergadering van het waterschap Zeeuwse Eilanden heeft het projectplan tot verbetering van het dijkvak Schorerpolder vastgesteld. Voorst is geoordeeld dat voor de uit voering van de werken geen Milieueffectrapport behoeft te worden opgesteld. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben het plan ingevolge artikel 5.7 van de Waterwet bij besluit van 21 september 2011 goedgekeurd. Het betreffende projectplan, het beoordelingsbesluit en het goedkeu ringsbesluit liggen van 3 oktober 2011 tot en met 11 november 2011 ter inza ge bij de de provincie Zeeland, direc tie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, het waterschap Scheldestromen te Mid delburg en in het gemeentehuis van Vlissingen op werkdagen van 9.00 - 12.00 uur en 14.00 - 16.00 uur. Belanghebbenden die van mening zijn rechtstreeks in hun belangen te zijn getroffen door het goedkeurings- en/of MER-beo.ordelingsbesluit kun nen tot en met 11 november 2011 beroep in stellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken bij de provincie Zeeland, dir. RMW kunt u zich wenden tot dhr. W.A. Besuyen (tel. 0118-631157). Zeven procent van de kinderen heeft angstklachten. Als je er op tijd bij bent, zijn die goed te verhelpen. Zo voorkom je dat het erger wordt! Is uw kind ook wel eens bang? Kijk dan op www.bibbers.nl Laat je niet leiden door angst samen êén dost voor open! www.oogcollecte.nl Nazomer korting bij bd store Converse All Stars - Vans - Nike COnVERSE O'Neill - Nickelson - Vans e North Face - Jack Wolfskin

de Faam | 2011 | | pagina 55