DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN tvang 5 tot Heeft u iets interessants te meiden aan de redactie bel dan: 0113-274024 Volg ons via Twitter! IW KOZI Laat het de Redactie weten! Rust zonder roest Activiteiten in Tabadila Cursus voor in De Pluyme voor senioren Kunst en antiek \obelvveg 2-24, Goes (bij de Zeelandhallen). Tel. 011 2-211.811 www.belisolgoes.nl PRODUCTEN BELISOL Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 100% financiering mogelijk Middelburgs Kort Altijd actueel: de-faam.nl Of stuur een bericht via: www.de-faam.nl De Faam valt wekelijks in uw brievenbus maar is sinds kort dagelijks te volgen via Twitter en Facebook. En na tuurlijk via de website: www.de-faam.nl Middelburg Stichting Welzijn Middelburg houdt negen studiebijeen komsten voor zestig plussers met als titel Rust zonder roest. De startdatum is vrijdag 7 oktober van 9.30 tot 12.00 uur in Porthos in Middel burg. Aan de orde komen een speurtocht naar mogelijkheden en talenten, zelf de regie over het leven houden, plannen maken en uitvoeren en bewust worden van eigen kunnen. Verder worden ervaringen uitgewisseld. Aanmelden kan via 0118-751435. Middelburg In de maand oktober staan in het Molukse woonzorgcen trum Tabadila in Middelburg weer activiteiten op het pro- Wethouder Aalberts onthulde zaterdag het bankje in Mid delburg-Zuid, gekregen van het Oranjefonds de gemeente. gramma. Maandag 3 oktober en maandag 17 oktober wordt een Open Tafel gehouden. Aanvang is om 12.00 uur. Tegen een vergoeding van 6,00 euro kunnen deelnemers genieten van een heerlijke Mo lukse maaltijd, inclusief soep vooraf en koffie of thee na. Op maandag 10 oktober wordt een bingo georganiseerd. Vanaf 14.00 uur worden er 3 rondjes bingo gespeeld met mooie prijzen. Om hieraan deel te kunnen nemen wordt een bij drage van 3,00 euro gevraagd. Dit is inclusief koffie, thee of limonade. De activiteiten zijn niet beperkt tot Molukse deelnemers. Alle mensen die hiervoor belangstelling hebben kunnen deelnemen. Om zeker te kunnen zijn van deelname is het belangrijk dat men zich hiervoor van tevoren opgeeft via 0118-628832. de werkvloer zoals wettelijke verlofregelingen. Aanmelden -kan via 0118-553530. Middelburg Werkende mantelzorgers kun nen vanaf maandag 3 oktober een cursus volgen genaamd Combineren kun je leren. Deze wordt gegeven door medewerkers van Manteling en MEE Zeeland in Porthos in Middelburg. In totaal zijn er vier bijeenkomsten van 19.30 tot 21.30 uur. Kosten voor de cursus zijn 12,50 inclusief kof fie of thee en cursusmateriaal. In de cursus wordt aandacht besteed aan hoe deelnemers balans kunnen houden, met wie ze de zorg kunnen delen en welke mogelijkheden er zijn op acryl tentoonstellen. Een bonte mengeling van kleur, streek en beweging. Het is van 13.00 tot 17.00 uur. Middelburg In Baptistengemeente De Fon tein aan de Kruitmolenlaan 70 in Middelburg is op vrijdag 30 september weer een Kidsplace. Kinderen van vier tot acht jaar kunnen hier zingen, dansen, spelletjes doen en samen eten. Het is van 17.00 tot 19.00 uur en de toegang is gratis. Middelburg In Expositieruimte De Pluyme in Middelburg is er op 1 en 2 oktober een bijzondere expositie. Te zien zijn vier kunstenaars die ieder op eigen wijze expressieve landschap pen en abstract schilderwerk in Middelburg Voor senioren is er op zaterdag 8 oktober een feestmiddag in het gebouw van het Leger des Heils in Middelburg. Het is van 15.00 tot 17.00 uur. Er is veel zang, muziek, spel en toneel met koffie of thee en iets lekkers. Na afloop is er voor iedereen een verrassing. Toegang is gratis. Aanmelden kan via 0118-615430. Middelburg In Middelburg is het donder-, dag 29 september weer een Kunst-, Antiek- en Am bachtenmarkt. Het is op de vismarkt. 30 JAAR voorwaarden

de Faam | 2011 | | pagina 4