r r Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 september 2011 De Faam pagina 20 Puzzel mee! Voor mooie p"jzen land i.h. familie lid idool genoeg steek vlieg besluite loos dwaas Midden- Oosten voedsel bakje groei stof 7 T bridge- wed- strijd land in Afrika 4 boek omslag zoog dier 1 zuid vrucht T 6 luiaard staat van de USA richting T vervoer middel ogenblik T 9 rivier in India vogel pijn weg elpen been 3 metalen stang koorts- werend middel zeur kous rijst-- drank geluk vrouw 10 weg tussen- zetsel rijtoer lid woord klein kind loofboom muziek noot onzin 5 plus muziek noot land bouw werktuig klein huis orgel T. 8 les in het kleding- maken 2 voor zetsel 123456789 10 Puzzelland Puzzel mee voor leuke prijzen. De komende peri ode probeert de redactie weer wekelijks een leuke puzzelprijs te regelen. Dit keer zijn 15 vrijkaarten te winnen voor het concert van Euterpe Baroque Consort op 29 oktober in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Redactie Middelburg Volgens de Griekse mythologie vond men in de nabijheid van de god Apollo vaak de negen muzen of wel de godinnen van de kunst. Euterpe is de muze van de muziek en de lyrische poëzie. Het Vlaamse Euterpe Baroque Consort, vernoemd naar deze muze Euterpe, werd in 2004 opgericht door Bart Rodyns, organist, clavenist en tevens de artistiek leider. In Vlissingen staat het Baroque Consort inmiddels voor de Veertiende keer op het podium. De regelmatige bezoekers van deze concerten weten dat het een feest is om naar Euterpe te luisteren. Net als bij het voor gaande concert brengt Euterpe ook deze keer composities van G.F.Handel (1685-1759) met Die Neun Deutsche Arien (HWV 202-210) en Triosona tes. De kwaliteit van de musici en de perfecte akoestiek van het kerkgebouw staan borg voor een fijne muziekuitvoering. Maak er een avondje uit van: eerst gezellig eten in een van de vele restaurants die de bin nenstad van Vlissingen rijk is en dan naar het concert. Kaarten kosten 12,50 euro en zijn aan de kassa te koop. De kerk gaat om 19.30 uur open en het con cert begint een half uur later. Puzzeloplossing Als u de puzzel heeft opge lost, kunt u deze insturen via de post: Redactie De Faam, Fruitlaan 4c, 4462 EP Goes. Ook kunt u de oplossing e- mailen naar: red.faam@whm. wegener.nl. De winnaars van de vrijkaartjes komen 19 okto ber in De Faam.

de Faam | 2011 | | pagina 20