Laatste Vlissingen Promotie Trofee Ook de georganiseerde wandelingen op Walcheren vindt u op Fine Art Kusimarathon Direct na School Activiteiten Wandeltocht langs bunkers Oecumenische Evensong Expositie Venetië en Amsterdam Wandeling met de boswachter Open percussie podium KANDIDAATSTELLING VLISSINGEN PROMOTIE TROFEE 2011 Walchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl -«r - '"2- Van de zaterdagmiddaghuiska- merschilderclub tot highbrow fine art: u vind alle exposities bij elkaar op onze agenda's in de krant én op internet www.de-faam.nl Vlissingen In de week van 22 september gaan de Direct na School Activiteiten (DnSA) van Stichting Palladium weer van start. De DnSA is een project dat gehouden wordt op de basisscholen de Burcht-Riet- heim, de Tweemaster-Kame leon, obs De Branding en obs De Houtuyn-De Vlieger. De DnSA duren 5 weken, met uitzondering van de school vakanties, en is bedoeld voor kinderen van groep 5 tot en met 8. De kinderen kunnen gratis kennis maken met spor tieve, educatieve en culturele activiteiten zoals skaten, to neel, breakdance, striptekenen, freerunning, koken en djembé. De activiteiten zijn op dinsdag, woensdag en donderdag op de basisscholen, in sportzalen of wijkcentra in de omgeving van de deelnemende scholen. Kin deren kunnen zich opgeven via Komende zaterdag is er een georganiseerde wandeling langsbunkers en kreken. FOTO PR de DNsA flyer op school. Meer informatie via 0118-420469. Westkapelle Wandelsportvereniging De Vrolijke Tippelaars houdt samenwerking met het Polder huis Westkapelle op zaterdag 24 september een wandeltocht langs bunkers en kreken. Deelnemers kunnen kiezen uit 7, 15, 25 of 35 kilometer. Deel name kost 2,50 euro. Start vanaf het Polderhuis aan de Zuidstraat 154 in Westkapelle. De 25 en de 35 kilometer star ten tussen 9.00 en 10.00 uur. De 7 en de 15 kilometer tussen 9.00 en 12.00 uur. Meer infor matie via 0118-464753. Vlissingen In de Sint Jacobskerk in Vlis singen wordt op zondag 25 september weer een oecume nische Evensong gehouden. Het begint om 17.00 uur. Liturg is pastor Ed Visser en organist Jos Vogel begeleidt de samenzang en de liturgische koorzang van de Evensingers. Het thema is de goede Herder. Entree is gratis. Middelburg Paul en Menno de Nooijer exposeren tot half november met hun werk in de hal van de Rechtbank Middelburg. Naast twee reeds bestaande drieluiken, zal ook nieuw werk getoond worden. Bronnen van inspiratie voor hun werk zijn de gezinsleden en de plek waar de kunstenaars werken en wonen. Middelburg Dante Alighieri Zeeland, vereniging voor taal en cultuur van Italië, houdt op zondag 2 oktober een lezing. Deze be gint om 13.45 uur in de Loge La Compagnie Durable aan de Stationsstraat 16 in Middel burg. De lezing heet Venetië en Amsterdam. Toegang is gratis. Oostkapelle In het kader van de Groene maand houdt Terra Maris in samenwerking met Staats bosbeheer op woensdag 21 september een herfstwande- ling met de boswachter. Deze begint om 14.00 uur bij Terra Maris aan de Duinvlietweg 6 in Oostkapelle en duurt tot 15.30 uur. Deelname kost 2,00 euro voor volwassenen en 1,00 euro voor kinderen. Aanmel den kan via reserveringen@ terramaris.nl. Middelburg Djembé Mzungu houdt op zondag 25 september een open percussie podium in de Kruitmolen in Middelburg. Om 14.00 uur begint de djem- béworkshop voor beginners. Daarna is er een djemsessie. Deelname aan de workshop kost 5,00 euro, dit gaat naar een goed doel in Afrika. Een djembé huren kost 2,50 euro. www.djembe-mzungu.nl Gegevens indiener: Naam (Eventueel) bedrijf Straat en huisnummer Postcode en woonplaats Telefoon E-mailadres: nomineert als kandidaat voor de Vlissingen Promotie Trofee 2011 de navolgende privépersoon bedrijf organisatie instelling Naam (of bedrijfsnaam) (Eventueel) contactpersoon Straat en huisnummer Postcode en woonplaats Telefoon E-mailadres: Reden(en) van deze kandidaatstelling: (eventueel vervolgen op een vervolgvel) Plaats en datum Handtekening Deze kandidaatstelling ingevuld en ondertekend vóór 15 oktober 2011 opsturen naar: Stichting Vlissingen Promotie T.a.v. jury Vlissingen Promotie Trofee 2011 Oude Markt 3 ('t Spui) 4381 ER Vlissingen Het reglement van de Vlissingen Promotie Trofee kan schriftelijk worden opgevraagd bij bovengenoemde stichting of via e-mail op vlissingenDromotie@SDui.nl. van toepassing zijnde situatie omcirkelen a.u.b. De Vlissingen Promotie Trofee wordt dit jaar voor de vijfde keer uitgereikt. En daarmee ook gelijk voor de laatste keer. want de Stichting Vlissingen Promotie houdt aan het eind van het jaar op te bestaan. Door Rachel van Westen VLISSINGEN - "Dit heeft alles te maken met bezuiniging bij de gemeentelijke overheid", legt Jan Jacobs uit. directeur van de Stichting Vlissingen Promotie, "Vlissingen moet op ver schillende terreinen enorm bezuinigen en dat houdt voor ons in dat per I januari de subsi die wordt stopgezet en zonder subsidie kan deze stichting niet meer bestaan en vanzelf sprekend kan de bijbehorende trofee dan ook niet meer uitgereikt worden. Het voelt wrang, maar anderzijds bestaan we al 27 jaar en met het einde van de stichting wordt wel de weg geopend tot nadenken over wat nu zinnig is", vindt Jacobs. "Het kan best zijn dat er uit de ondernemers vereniging een nieuw initiatief komt", vult wet houder Rob van Dooren aan. "We vinden het vervelend dat de Stichting Vlissingen Promotie opgeheven moet worden vanwege de bezuini gingen, want het is een prima initiatief om mensen die zich opstellen als ambassadeur van en voor Vlissingen in het zonnetje te zetten. Natuurlijk blijven we ook op een andere manier Vlissingen promoten. Dat doen we onder an dere vanuit het Stadhuis, maar daarnaast heb ik de laatste jaren, bij heel wat bijeenkomsten, zelf mogen ervaren dat Vlissingers zeer betrok ken zijn bij het wel en wee van hun gemeente. Ik vind dat een-groot goed waar we zuinig op moeten zijn", benadrukt Van Dooren.

de Faam | 2011 | | pagina 7