Chi Coltrane back 't ZANDDORP Onbetwist de GOEDKOOPSTE rioolspecialist m i mm M'W Speksfeenkachels Elektrische hoorden lij %r fifi/? l(0.c/iel m mw (XOrSluitrrd^idtr tri eer tf/triè imm Mooie eerste expositie in Strandhotel Bos en Duin DANSEN Claude Geysels Win een van de vijftig dvd's van de film Gooische Vrouwen Schip vastgelopen De Lammerenburcht Klik en win Meubelen van Eric Rotte Ga mee met de stoomtrein, nu met 25% korting! Bestel nu via www.sgbwebshop.nl ZATERDAG 24 september m.m.v. J&J 2men Company Verwacht 29 oktober Sjerr4denz Zuidbeekseweg - Vlissingen lnl.0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl Janus Wandërs Dovre Jacobus Anyfire Haarden Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 september 2011 De Faam pagina 5 www.deweekkrant.nl/actie Dankzij meekijkende- en luiste rende lezers staat het bericht al op onze website voordat de slepers de zaak vlotgetrokken hebben. Foto Daniël Sinke www.de-faam.nl De Amerikaanse rockzange- res en songwriter Chi Coltra- ne is bekend van de nummers Go Like Elijah en You Were My friend. Ze gaat in oktober weer op tournee door Neder land. Op zondag 16 oktober geeft ze een optreden in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Tijdens deze tournee is haar nieuwe CD en DVD te koop. Tara De Vriend Vlissingen Chi was één van de zeven kin deren van een Canadese moe der en een Duitse vader. Ze had al vroeg interesse in muziek en wist op jonge leeftijd al uit di verse instrumenten muziek te krijgen. Op haar twaalfde kon Chi Coltrane al acht instrumen ten bespelen. Haar favoriete in strument is en blijft de piano. In 1970 speelde ze in diverse clubs in Chicago. Een jaar later ver tegenwoordigde ze haar land op het International Rock Festival in Rio de Janeiro. Niet veel later tekende ze een platencontract van CBS/Columbia Records. Chi Coltrane komt naar het Arsenaaltheater. FOTO PR Breekbaar meisje Chi Coltrane lijkt op het eerste gezicht een mooi en breekbaar blond meisje, maar ze speelt pi ano alsof de duivel haar op de hielen zit. En ze heeft natuurlijk haar indrukwekkende krachtige stem. Ze wist een miljoenenpu bliek aan te spreken en bestorm de de hitlijsten met haar num mers. Ze trakteert haar publiek op memorabele uitvoeringen van haar oude hits en verrast eenieder aangenaam met de kwaliteit van het nieuwe werk van haar recent verschenen al bum Yesterday, Today Fore ver. The Queen of Rock, zoals ze met recht zeker genoemd mag worden, werd bovendien door de media omarmd. Een niet te missen concert voor de oude fans en voor een nieuw publiek dat vanaf de eerste no ten gegrepen zal worden door de zeggingskracht van de per former en levende legende Chi Coltrane. Grijpskerke Eric Rotte, bekend van ra dio en tv, heeft onlangs de interieurwinkel Warstaal geopend in Grijpskerke. In de voormalige 'schuur van de zending' aan de Schuit- vlotstraat is een toonzaal ingericht met een mix van interieurartikelen waaron der ontwerpen van Warstaal zelf (op basis van gebruikte materialen), aangevuld met werk van Nederlandse ont werpers die dezelfde filosofie aanhangen en zich baseren op antiek, brocante en his torische bouwmaterialen. De oude boerenschuur en het ruime buitenterrein zijn in korte tijd sfeervol inge richt met 'woondingen' in de breedste zin van het woord. Van hardstenen tuinorna- menten en antiek sloophout tot tafels, stoelen, kasten en talloze snuisterijen om het huis gezellig te maken. Om iedereen de gelegenheid te bieden kennis te maken met deze bijzondere winkel zijn er op 22,23 en 24 september open dagen waarbij cadeau bonnen worden weggegeven. Meer info www.warstaal.nl. Oostkapelle Wethouder René Molenaar heeft vorige week de eer ste expositie in Strandhotel Bos en Duin in Oostkapelle geopend. Dit deed hij door als eerste zijn naam en een lovend woord te zetten in het gastenboek van de twee ex posanten. Dit onder toeziend oog van de beide dames Ti neke Roose en Josina Buijs, en directeur van Strand hotel Bos en Duin Gerard Kampman. De prachtige beelden van brons, hout en speksteen van Tineke Roose en de realistische schilderijen van verschillende materialen van Josina Buijs spraken de wethou der zeer aan. In zijn toespraak haalde de wethouder aan dat iedereen meer tijd zou moeten nemen stil te staan bij kunst. De expositie met het werk van Roose en Buijs duurt nog tot 2 januari 2012. De openingstij den zijn gelijk aan die van het hotel, 7 dagen per week, en de toegang is vrij. Wethouder René Molenaar tekent het gastenboek. FOTO PR Najaarsactie! Si 'Wf- 5&S& 9 Actie geldt alleen voorverkoop via webshop en alleen voor traject Goes-Hoedekenskerke v.v. Actiekaartjes zijn te bestelfen tot 7 dagen voor reisdatum en zolang de voorraad strekt. Actiekaartjes zijn niet retourneerbaar en niet inwisselbaar. Reisinformatie: zie www.destoomtrein.nl Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur Entree: 6,- Vrijwilligers gevraagd. Inlichtingen tel. 0118-460956. Zaalverhuur. Inlichtingen tel. 0118-460494 m Maasstraat 15 4388 TN Oost-Souburg T 06 - 10 47 12 74 E info@gosriooIontstopping.nl I www.gosrioolontstopping.nl

de Faam | 2011 | | pagina 5