'SCHOUDERKARBONADE m 2?~ RUNDERBIEFSTUK 500GR 3?1' SCHNITZELS W soorten HAM 250 A KIPFILET VERS OF GEMARINEERD 500GR Officiële Mededelingen Alpha-medewerkers en medewerkers hulp bij huishouden BIEFSTUK natuur en landschap FRICANDEAU ULO 3." RUNDERKOGEL 500GR 4.50 mjRMETOl van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl D0NKERSTEEG (leerling) Schoentechnisch voorzieningenmaker Altijd actueel: de-faam.nl 785 Personeel Gevraagd Uitzendburo voor 65-plussers heeft werk voor u in uw regio. Voor Info: 020-626 29 26 of www.actief65plus.nl SCHOLIEREN gevraagd voor opbouw/afbreken markt op woe. en do. en in het week end te Middelburg. Reactie per mail:info@rbkverhuur.nl met vermelding van naam en. telefoonnummer. BoArent Middelburg zoekt een: CHAUFFEUR B(E) BALIEMEDEWERKER Interesse? www.borent.nl onder vacatures, (o.v.v. referentienummer 431036) De zomervakantie weer bijna achter de rug? Op zoek naar een baan onder schooltijd?-Curadomi zoekt voor haar cliënten op Walcheren. Bel voor meer informatie naar Christa Lubben: (0113) 33 30 30, of mail naar info@curadomi.nl l.v.m. de identiteit van onze organisatie kunnen wij alleen sollicitanten aannemen die (meelevend) lid zijn van een kerk. Sluitingsdatum30 september. www.curadomi.nl woensdag 21 september 2011 De Faam pagina 53 250c* WW*» GOES I KAMPERFOELIESTRAAT 85 I KIJK OP MAROS.NL Reclames geldig t/m zaterdag I GROOTHANDELSKORTING 1.50 bij atname van 3kg per vers vleessoort excl. reclames I Prijs- en tekstfouten voorbehouden Verwijdering illegaal gelegen vaartuigen uit Kanaal door Walcheren Meerdere malen is geconstateerd dat een drietal vaartuigen (Bruinvis. Pelgrim en een wit motorjacht) zonder toestemming van de provincie Zeeland al geruime tijd ligplaats hebben geno men op verschillende plaatsen in het Kanaal door Walcheren. Op grond van artikel 5:21 van de Algemene wet bestuursrecht en arti kel 122 van de Provinciewet is de pro vincie Zeeland uiteindelijk in april 2011 overgegaan tot het toepassen van een last onder bestuursdwang. Dit bete kent dat de drie vaartuigen ter plaatse zijn verwijderd en op 2 mei 2011 zijn versleept naar een steiger aan de bin nenkant van het sluizencomplex Veere të Veere. De vaartuigen liggen hier nu meer dan dertien weken opgeslagen en de rechthebbenden hebben zich tot op heden niet gemeld bij de provincie Zeeland. Uit oogpunt van zorgvuldigheid ver zoeken wij de rechthebbenden om zich vóór 15 oktober 2011 alsnog le melden bij de provincie Zeeland, directie Economie en Mobiliteit, Abdij 6. te Middelburg en de vaartuigen tegen betaling van de kosten op te halen. Indien dit niet gebeurd vóór 15 oktober 2011 zullen wij de vaartuigen verkopen of vernietigen. Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week' 38 in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning hebben verleend aan Waterschap Scheldestromen voor noodzakelijk uit te voeren werkzaam heden aan het dijktraject Oostelijke Sloehavendam/Kaloot in en langs het Natura 2000-gebied Westerschelde Saeftinghe. Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer E.C. Stikvoort (tel. 0118-631128] of de heer B. Bouwman (tel. 0118-631795). Beroep Belanghebbenden die een zienswijze tegen het ontwerpbesluit hebben inge diend of die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet kunnen worden ver weten dat zij'geen zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbesluit, kunnen gedurende zes weken, ingaan de de dag na de dag waarop een exem plaar van het besluit ter inzage is gelegd, beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend, indien - gelet op de betrok ken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 38 in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning hebben verleend aan Sportvisserij Zuidwest Nederland voor het spitten van zeeaas op de slikken en platen op diverse locaties in het Natura 2000-gebied Oosterschelde. Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer B. Bouwman (tel. 0118-631795) of de heer J.F. Brilman (tel. 0118-631154). Bezwaar Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendmaking van het besluit tot verlenen van de vergunning bezwaar tegen de vergunning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzen ding of uitreiking van het besluit aan de aanvrager, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinza- gelegging. Op bovenstaande telefoon nummers kan informatie worden inge wonnen over de exacte verzenddatum van het besluit. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22. Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend, indien - gelei op de betrokken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Provincie Zeeland ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Functie: 0 Productie van orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel en semi-orthopedisch schoeisel Productie van protheses, ortheses, en revalidatieschoenen. Productie van passchoenen en voeringschoenen. Tekenen van patronen ten behoeve van orthopedisch schoeisel Wij vragen een Vooropleiding: mavo of Havo 4 Wij bieden: Salaris volgens CAO Een BBL opleiding aan de Dutch Health Tec Academy Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitatie^ schriftelijk naar: 's Gravenpoldeseweg 33 4462 RA Goes

de Faam | 2011 | | pagina 53