Te koop De Piek Pieter Derks geeft aftrap nieuw seizoen Zevende Brugconcert luidt de herfst in Bob Fosko in de Piek met tienkoppig orkest Piet Paulusma weet of de luchtdruk weer eens omhoog gaat arcus Depressief? Middelburg Poelendaelesingel 10, Middelburg Voor meer informatie: 010 4 333 555 of www.dtz.nl Zadel hoff Kaartverkoop HZ Cult gestart www.villaparkdevrijburgh.nl op deze bijzondere plek in West-Souburg Uit in Zeela www.de-faam.nl Multifunctioneel bedrijfscomplex gelegen aan de rand van het centrum van Middelburg. Dit complex van DELTA N.V. komt beschikbaar zodra DELTA is verhuisd naar zijn nieuw te bouwen kantoor op Ramsburg in Middelburg in 2014. Perceel circa 23.000 m2 Uitstekende herontwikkelingsmogelijkheden Fantastische ligging Podium Reimerswaal start het seizoen met Pieter Derks. De cabaratier pre senteert Het werd ook wel eens tijd in De Meiboom in Krabbendijke. Dit is zijn derde avondvullende pro gramma. Nog steeds heeft hij geen doorleefde kop, nog steeds geen rauwe stem, noch een vrouw die bij hem weg wil gaan; het artiesten- dom valt Pieter Derks niet mee. En dus heeft hij be sloten het deze keer anders aan te pakken. Ondanks dat charmante voorkomen, die fijnzinnige grappen en dat muzikale talent gaat hij er tóch gewoon een mooi programma van maken. Het belooft iactueler, scher per en grappiger te worden we van hem gewend zijn. Aanvang 20.00 uur. www. theaterverkoopzeeland.nl Goes viert de overgang van zomer naar herfst met het zevende Brugconcert AvtvmnA op de Stenen Brug in Goes. Met mooie muziek in een sfeervol decor wordt de herfst inge luid. De Stenen Brug geldt als podium voor artiesten, de straten en stadswallen bieden alle ruimte voor het publiek. De avond begint met een optreden van twee jonge violisten, Marieke en Melanie. Zij brengen een licht klassiek stuk ten gehore. Marieke Brokamp begon op 10 jarige leeftijd met vioollessen en studeerde in 2009 af aan het conservato rium van Maastricht waar ze tegenwoordig viool- en AMV les geeft. Daarnaast is zij concertmester van symfonieorkest Cadant en speelt ze in het Zeeuws Orkest. Melanie van Overbeke studeerde af voor haar Master in Utrecht. Als altviooldocente is zij tegen woordig verbonden aan de muziekscholen van Gouda en Utrecht. Melanie bege leid regelmatig grote namen zoals; Jan Vayne, Andrea Bocelli, Lionel Richie, Di ana Ross en Paul de Leeuw. Veder speelt zij nog in het RBO Sinfonia, Zeeuws- en Promenade Orkest en het Picabiakwartet. De hoofd act wordt verzorgd door de akoestische popband Fragile. Fragile speelt live met een echt strijkkwartet. Oude en recente hits van •The Beatles tot Prince, van Lionel Richie tot Robbie Williams. Aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Bob Fosko Zaterdag 24 september is het Klassiek Raggen met Bob Fosko in de Piek in Vlissingen. Gitaren zijn niet noodzakelijk om goed te kunnen raggen. Met wat strijkers, blazers en een drummer kom je al een heel eind. Zeker als dit tienkop.- pige orkest wordt aange voerd door maestro Bob FOTO: GABRIEL EISENMEIER Fosko die een roemrucht verleden heeft met Rag gende Mannen. Een deel van het Ricciotti Ensemble, omgedoopt tot Kollectief Roest en Wrakhout, stort zich samen met Fosko onder de noemer Klassiek Raggen op enkele klassie kers. Zaal open: 20.00 uur. www. cultuurwerk n 1 Vlissingen viert het 40-jarig bestaan van popmuziek podi um De Piek. Oktober is daar om bestempeld tot officiële feestmaand. Het openingscon cert zaterdag 1 oktober staat op naam van Ziggi Recado The Renaissance Band, een internationale reggae-sensatie. Zondag 2 oktober is er een gratis optreden van meestergi- tarist Jan Akkerman. Hij speelt samen met de Zeeuwse band The Juke Joints in de Tim merfabriek. Dit optreden geldt tegelijkertijd als test voor dit bijzondere podium. Verder is er het Piek jubileum boek uitgegeven, vormgegeven Het nieuwe HZ Cult program ma 2011-2012 met het thema Smaak is van start gegaan. HZ Cult biedt activiteiten voor studenten in Zeeland, maar ook niet-studerenden staat het vrij om kaarten te kopen. De culturele instelling van Ho geschool Zeeland organiseert dit jaar vijftig activiteiten op het gebied van muziek, theater, film en special. Voorzitter Hans Reijnierse van HZ Cult is tevreden. Na drie dagen zijn al ruim 1500 kaarten verkocht. "In trek zijn de echte 'klap pers' op het gebied van muziek en theater, zoals bijvoorbeeld Acda en De Munnik en Theo Maassen." Belangstellenden reserveren door een email te sturen naar: hzcult@hz.nl met naam, telefoonnummer en het aantal kaarten, www.hzcult.nl Villapark DeVrijburgh Prijzen vanaf 425.000,- v.o.n. Nu kopen direct wpnen Locatie:Tuinderij 29 Inruil eigen woning? Vraag naar de mogelijkheden Incl. aanbieding Verkoop: Ontwikkeling DINGEMANSE MAKELAARS Telefoon: 0118 - 65 05 75 - www.dingemansemakelaars.nl HOJlCTONTWIKKlt Jan Akkermans treedt op in de Ti

de Faam | 2011 | | pagina 50