Walcheren Foodmaster: plate-service thuis of op terras Hondenwelzijn centraal bij Renate's Doggy Care Uit het Zafeenhart van Flexibility: nieuwe carrière Brief aan provincie: sombere visie toekomst ziekenhuis Walcheren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 september 2011 De Faam pagina 49 Vlissingen Niet iedereen op Walcheren is even gelukkig met de gang van zaken rondom het Vlis- singse ziekenhuis. De Stich ting tot behoud van een vol waardig Walchers ziekenhuis is een van de spreekbuizen van deze grote groep veront ruste Walchenaren. Deze week stuurde die stich ting haar visie op de toe komst van de Walcherse zie kenhuiszorg in de komende tien tot vijftien jaar aan het provinciebestuur. Dat is geen vrolijk- toekomstbeeld. Bij de fusie tussen de ziekenhui zen in Goes en in Vlissingen is toegezegd dat in Vlissingen de planbare zorg, een intensive care en een afdeling spoedeisen de hulp zouden blijven bestaan en dat er pas in het gebouw in Goes geïnvesteerd zou worden nadat in Walcheren een nieuw ziekenhuis gebouwd zou zijn. De stichting concludeert nu, dat deze afspraken met voeten getreden worden. In de brief aan de provincie staat letterlijk: „De praktijk van dit moment wijst uit dat van de toezeg gingen weinig tot niets terecht komt. De artsen werken niet mee aan heen en weer reizen tussen Goes en Vlissingen voor de acute respectievelijk plan bare zorg. De intensive care in Vlissingen is nagenoeg verdwe nen en de spoedeisende eerste hulp kan in het weekend uit één of geen medisch specialist be staan." De stichting stelt dat de Wal chenaren het vertrouwen in het ziekenhuis zullen verliezen en zien dit op dit moment als de grootste bedreiging voor zowel het Goese als bet Vlis- singse ziekenhuis. Dat het vertrouwen op Walcheren verdwijnt, komt volgens de stichting door het verdwijnen van alle voorzieningen zon der de toegezegde compen satie en door het alleen maar kunnen stabiliseren van ern stige patiënten die vervol gens naar Goes moeten. Het vertrouwen verdwijnt in deze visie niet door de acties die worden gevoerd tot behoud van het ziekenhuis. Atynajanse: "Streven naar match" FOTO LEONJANSSENS Regio Flexibility is het snelst groei ende virtuele personeelsbemid delingsbureau van Nederland. Een uniek concept, een nieuwe manier van werken door op timaal gebruik te maken van sociale media. Hiervoor wor den zelfstandige ondernemers ingezet, zogenoemde carrière adviseurs, die uit de business komen en weten waar ze het over hebben. Atyna Janse is Flexibility carrière adviseur op een breed administratief gebied voor functies op MBO-, HBO- en WO-niveau en voornamelijk actief in het rayon Walcheren. Het voordeel van de overkoe pelende organisatie Flexibility is dat er ook landelijk gewerkt kan worden. "In onze visie staat in al onze relaties de lange termijn centraal. Dat betekent eerlijk zaken doen, jezelf soms kwetsbaar opstellen en altijd weer streven naar de perfecte match tussen werkgever en kandidaat. Ongeacht of het een tijdelijke of vaste invulling van de functie betreft. In het bedrijfsleven heb ik veel ervaring opgedaan als di rectie-secretaresse en op het gebied van personeelszaken. Het doel is grote en kleine bedrijven werk uit handen te nemen door met aandacht voor bedrijf en kandidaat een zo goed mogelijke match te maken. Er wordt een beperkt aantal kandidaten gepresen teerd waarna alleen maar een keuze hoeft gemaakt te worden. Flexibility kan dit werk op een persoonlijke manier voor iedereen doen, door zowel de kandidaat als de werkgever bij het proces van begin tot einde te bege leiden,", zegt Atyna. Info via walcheren@flexibility.nl en via 064252 9140. Kandida ten en werkgevers kunnen vrijblijvend een afspraak maken via website www.flexibility.nl Middelburg Ruim twee maanden geleden startten Wijnand Commijs en Pascal Pelkman met Foodmaster Middelburg. Beiden werkten als manager bij een vakantiepark en hadden daar een goede samen werking. Zo ontstond het idee om zelf een bedrijf te beginnen. "Dat is Foodmaster geworden. Foodmaster is een franchisefor- mule, waarin wij als onderne mers onze eigen identiteit naar voren kunnen brengen. Ons be drijf fungeert als een cafetaria 'annex' lunchroom waarin de kwaliteit, hygiëne, klantvrien delijkheid en service bovenaan staan. Binnen hebben we na een verbouwing zestien zit plaatsen gecreëerd en buiten is er een heerlijk zonnig terras. Al onze gerechten serveren wij aan de hand van plate-service maar afhalen kan natuurlijk ook. De reacties zijn enthousiast en het is voor ons leuk om onderschei dend bezig te zijn. Zo krijg je al gauw leuke sociale contacten uit de buurt." Foodmaster werkt met verse producten en ingredi ënten. Daarnaast is Foodmaster een fastfoodspecialist die staat voor lekker gemakkelijk en snel met een groot aanbod van A- merken. "Een van onze speci aliteiten is Frites Kapsalon, wij serveren dit gerecht met frites, shoarmavlees en kaas. Vervol gens doen we dit even in de oven, daarna wordt dit gerecht bereid met een verse salade. Heel de maand oktober kan men op vertoon van onze advertentie uit De Faam een Kipsaté Menu of een Kapsalon XL bestellen voor slechts 5,00 euro. Parkeren kan gratis voor de deur. Geopend: dinsdag tot en met zaterdag van 11.00 tot 22.00 uur; zondag van 16.00 tot 20.00 uur. Foodmaster is te vinden aan de Euromarkt 2 in Middelburg, telefoon 0118- 750828. Meer info op www.foodmaster.nl Pascal Pelkmans (links) en Wijnand Commijs. FOTO LEON JANSSENS Middelburg Renate's Doggy Care is een nieuwe hondentrimsalon waar men met de hond terecht kan voor trimmen en badarrange- menten. Eigenaresse Renate van Seters legt uit: "Care staat voor het bekommeren om het welzijn van het dier. Welzijn, stijl en kwaliteit staan bij mij hoog in het vaandel. Renate's Doggy Care is een nieuwge bouwde, kleine, luxe salon. Ik werk met frisse TiGi of Spa shampoo, dat kan de klant zelf kiezen. Je kunt hier terecht voor een complete trimbehandeling, luxe accessoires maar ook voor een heerlijk hondengebakje. Heb jezelf een feestje, gun je hond dan ook een speciaal ge bakje." Renate verkoopt ook shampoo en speciale badjas- jes voor honden. Handig als je met de hond naar het strand gaat; eenmaal terug in de auto of in het hotel geen natte be doening. "Ik heb een divers assortiment met allerlei hippe accessoires. Ik verkoop speci ale nylonriemen voor naar het strand, riemen die snel opdro gen, producten om de tanden van de hond te reinigen en voor een frisse adem", aldus Renate, gediplomeerd trimster. De hondentrimsalon biedt een gratis puppy-uurtje zodat ook de jonge hondjes zo snel moge lijk aan de trimsalon kunnen wennen. Speciale dienst is de dagopvang voor honden en de massage voor angstige honden, oudere honden en honden met een rug- of pootaandoening. Renate: "Een hond moet goed geschoren of geknipt worden. Ik lever vakwerk af, daar streef ik naar." Renate's Doggy Care is op afspraak afspraak ge opend. Renate's Doggy Care, Beenhouwerssingel 79, Mid delburg, telefoon 0613865020 en www.renatesdoggycare.nl. Renate van Seters: "Ik lever vakwerk" FOTO LEON JANSSENS Of u met een klein of heel groot gezelschap komt, het maakt ons niet uit. Voor ons telt alleen dat u een dag beleeft die u niet meer vergeet. Onze partyzalen bieden de juiste ambiance en mogelijkheden om uw bruiloft, jubileumfeest of personeelsfeest een succes te laten zijn. Voor specifieke vragen of wensen kunt u even bellen of kijk op onze vernieuwde website www.landlust.nl Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2011 | | pagina 49