Walcheren Appelblauw Coaching haalt het beste uit jezelf State of Art, dat is stijlvol en actief genieten Lifestylewinkel Mundo Uit het Zakenhart van Veel keus, scherpe prijs Coachgesprekken aan huis, op kantoor of bij Haarmode Goes Sportfysiotherapie en manuele therapie bij De Driehoek 'Je kunt jezelf veranderen als je eerlijk naar jezelf wilt kijken' Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 september 2011 De Faam pagina 43 Vlissingen Begin september verhuisde Mundo van Langeviele 65 naar Langeviele 26, waar voorheen De Bruijn Meubelen gevestigd was. Eigenaren Janine en Anja Wielemaker: "Deze lokatie en dit pand, dat sprak ons bijzon der aan. Het is een schitterend gebouw en zo'n kans moet je benutten. Ons vorige pand was iets kleiner; dit ruime en lichte pand heeft een betere ligging. Mundo Concept is heel breed in kleding, woonaccessoires en kledingaccessoires, kortom een trendy lifestyle winkel met be taalbare prijzen en kwaliteit." Met de verhuizing namen Anja en Janine een nieuw merk, Yest dameskleding, op in hun collecties. Bonnie Doon is het merk voor beenmode zoals kou sen, leggings en beenwarmers. Jeans Big Blue biedt exclusieve jeans met een goede pasvorm. Tramontana staat als interna tionaal vrouwenmodemerk al jarenlang aan de basis van de garderobe van elke veel zijdige vrouw en heeft sterke basics gecombineerd met eyecatchers en soepele stof fen in combinatie met stoer denim. Mundo biedt kleding met de juiste pasvorm en met het specifieke doel de vrouw nog mooier te maken. Een gewild merk is Koton da meskleding en accessoires, dat door Mundo Concept als enige in de Benelux verkocht wordt. "Voor onze inkoop gaan wij naar beurzen in binnen- en buitenland. De nieuwe wintercollectie hangt nu volop in de winkel", zegt Anja, "wij zijn voor persoon lijke aandacht en bieden ad vies om tot een leuke outfit te komen." In december begint Mundo Concept met een webshop www.mundocon- cept.nl Mundo Concept, Langeviele 26, Middelburg, telefoon 0118-651490. Lindsay en Jurgen Bout. FOTO LEONJANSSENS Oost-Souburg In de Paspoortstraat in Oost- Souburg opende Drankgigant op 1 september zijn deuren met een zeer uitgebreid assortiment. Sterke dranken, wijnen, bieren en diverse frisdranken, meer dan 4.000 artikelen direct af te halen in de winkel of online te bestellen. Eigenaren Jurgen en Lindsay Bout runnen sa men Drankgigant: "Wij had den vanaf 2005 een slijterij in Oost-Souburg en kregen vorig jaar het idee om te beginnen met www.drankgigant.nl, onze webshop. Dit idee, aanvankelijk een hobby, sloeg goed aan." De Consumentenbond voerde in december 2010 een prijzentest uit onder verschillende slijte rijen, zowel online als offline. Hieruit bleek dat Drankgigant, nl, samen met een grootgrut ter, behoort tot de goedkoopste slijters van Nederland. Jurgen Bout: "Onze website hebben we professioneel vorm gegeven. Het is geen hobby meer want we ver zenden 10.000 pakketten per jaar. De reden is de formule: een groot assortiment tegen een scherpe prijs. Service beperkt zich niet tot de web shop, ook in de winkel wordt service en advies gegeven. In de cadeausfeer bijvoorbeeld door het samenstellen van bier- of wijnpakketten, de juiste keuze van champagne of whisky in luxe cadeau verpakking. Alles wordt netjes ingepakt." Alle prij zen zijn gelijk, de prijs op de site is dezelfde als in de winkel. Drankgigant heeft 300 soorten speciaal bier, uitgebreide keuze in likeu ren, meer dan 250 soorten, en wel 1.000 verschillende glazen. De winkel heeft een ook een achteringang, met vrije parkeerplaatsen, voor afhalen. Maandag gesloten. Drankgigant, Paspoortstraat 19, Oost-Souburg, tele foon 0118-473833 en www. drankgigant.nl. Serooskerke Per 1 september 2011 is Carla van Usen gestart als (sport)fysiotherapeut en manueel therapeut bij Fy- sioFitness De Driehoek. Zij is in 1998 afgestudeerd als fysiotherapeut en sinds 2007 ook werkzaam als (sport) fysiotherapeut en manueel therapeut volgens het Maitland Concept (voor meer info zie de website www.maitland.nl) Carla legt uit: "Mede door dat ik zelf altijd fanatiek heb gesport, heeft de begeleiding van sporters mij altijd getrok ken." De combinatie sportfy siotherapie en manuele therapie is voor haar een logische keus. "Veel blessures ontstaan door problemen in het houding- en bewegingsapparaat. Een ma nueel therapeut kijkt met an dere ogen naar een klacht of blessure, omdat deze tijdens zijn opleiding meer en diepere kennis op doet van neurodyna- mica, beweeglijkheid van het zenuwstelsel en biomechanica, het bewegen van de gewrich ten. Ik ervaar deze combina tie als zeer positief en vind het plezierig om op deze manier te werken," aldus Carla van Usen enthousiast. Sportieve uitdaging Els Baas en Ben Neve, mede oprichters van FysioFitness De Driehoek zijn blij met de uitbreiding van het team: "De Driehoek is een bedrijf waar je terecht kunt voor fysiotherapie, fitness en sportmassage. De faciliteiten die hier ter beschik king staan, bieden veel moge lijkheden voor een sport- fysiotherapeut en. manueel therapeut." Enthousiast vertelt Carla dat ze er naar uitkijkt om te werken bij De Driehoek: "samenwerken met het enthousiaste en kun dige team van De Driehoek is voor mij een leuke en spor tieve uitdaging". Bovendien is FysioFitness De Driehoek sinds november 2010 gecer tificeerd. Hiermee voldoet De Driehoek hiermee aan de eisen gesteld in het Keur merk Fitness. Mensen bewust maken van de communicatie met zichzelf en anderen en ze inspireren hun hart te volgen. Dat is wat NLP master coach Yvonne Rijsbergen-Nieuwenhuizen (35) met de start van haar praktijk Appelblauw Coa ching wil bereiken. De focus ligt in de coachgesprekken dan ook niet op het pro bleem, maar op het doel. Van onze redactie Goes "Het leuke van Neuro Linguïs tisch Programmeren is de brede inzetbaarheid", legt Rijsbergen uit. "Of iemand nu meer zelf vertrouwen wil hebben, wil afvallen of problemen heeft in relaties met anderen; wanneer je bereid bent eerlijk naar jezelf te kijken, is er altijd ruimte om gedrag te veranderen. Ook kan ik helpen met het voorbereiden op een sollicitatiegesprek of een conflict uitpraten." Com municatie bestaat slechts voor 7 procent uit woorden, zegt ze, dus bewustwording van de overige 93 procent geeft veel bruikbare inzichten. "In een aantal coachgesprekken kijk ik met de klant waar hij naartoe wil en wat daarvoor nodig is. Daarbij worden blokkades op geruimd. Bijvoorbeeld een be lemmerende overtuiging 'ik ben niet goed genoeg' of 'ik kan dat niet'. Ik ben overigens als coach Yvonne Rijsbergen helpt je jezelf een spiegel voor te houden. geen psycholoog dus bij psychi sche ziektes verwijs ik naar de huisarts." Kenningsmakingsgesprek Rijsbergen begint altijd met een kosteloos kennismakings gesprek om te ervaren of het klikt. De gesprekken vinden op termijn plaats in de nog te bouwen praktijkruimte in Ka- pelle en momenteel bij men sen thuis of op kantoor en in de coachruimte in het nieuwe pand van Haarmode Goes aan de Koningstraat 9. "Vanaf ok tober houd ik daar elke donder dagavond. en zaterdagochtend coachgesprekken." Coachopleiding Yvonne Rijsbergen werkte ja renlang in diverse communi- catiebanen. Bij 4 You Training en Advies in Axel vond ze uit- FOTO:PR eindelijk wat ze zocht aan coa chopleiding. "Ik vind het super dat mijn NLP-trainer Lilian Bakels vanaf januari 2012 ook in deze omgeving met de oplei ding tot NLP-practitioner start. Wat ik tijdens de opleiding heb geleerd, daar heb ik behalve als coach ook profijt van als part ner, moeder, collega en vrien din." Een afspraak maken kan via 06-34969991 of info@ap- pelblauwcoaching.nl. www.appeIblauwcoaching.nl Middelburg Aan de Lange Delft 59 in Mid delburg is vorige week een nieu we State of Art winkel geopend. Eigenaren Ingrid en Ronald Deurloo zijn met recht trots op het behaalde resultaat. Onbe kend met de kledingbranche is het duo zeker niet. "In Zierikzee hebben wij nog een herenmode- damesmode- en jeanswinkel. .Wij werken nu ruim twintig jaar met State of Art in Zierikzee en het was nu tijd voor een nieuwe uitdaging erbij", aldus Ronald Deurloo. Actieve Lifestyle State of Art ontwerpt menswear voor mannen die stijlvol willen genieten van een actieve life style. Dit wordt gesymboliseerd door en heeft een eigen opvatting over plezier. State of Art heeft een passie voor autosport en de liefde voor de 'classic cars' ligt in het DNA van State of Art besloten", aldus Ronald, "State of Art Middelburg biedt unieke, op elkaar afgestemde collecties zoals men mag verwachten." Ronald en Ingrid Deurloo. de nauwe verwantschap die het kledingmerk heeft met de auto sport. Al vanaf de launch van het merk loopt de dynamiek van dit thema tot op de dag FOTO LEON JANSSENS van vandaag als een rode draad door alle collecties. "State of Art is comfortabel, oogt en voelt mannelijk. Het merk is trouw aan authenticiteit en echtheid Grotere maten "Ook de grotere maten zijn hier aanwezig. Maten als 3XL of 4 XL zijn bij ons verkrijgbaar. Het moet raar lopen wil iemand niet bij ons kunnen slagen voor een passende outfit. Iedereen is van harte welkom in onze nieuwe winkel om de sfeer van State of Art te komen proeven." State of Art is te vin den aan de Lange Delft 59 in Middelburg. Janine (links) en Anja Wielemaker. FOTO LEON JANSSENS

de Faam | 2011 | | pagina 43