Wasmachine kapot? www.sasu.nu Uw traiteur cateraar Zeeuwse ondernem gebruik van de soci U/o korting Witlof Laadkleppen BETAALBARE BRILMODE Rolstoelliften Laadkleppen Verkoop oprijplaten tilroeoptiek briimode contactlenzen Rode Bietjes Sinaasappels Bel (0118) 572427 Moderne vrienden werken 't Grmtesdwrttf vooreen vitaminekuurtje... super kwaliteit Pitloze Druifjes 20 stuks Opslag voor bedrijf en particulier Middelburg 0118-613713 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Het lijkt me een mooie manier voor meer bekendheid Lunchconcert in Kerk Oost-Souburg Ook voor onderhoud en keuringen van t.b.v. bestelwagen 'S belangrijk en efficiënt! iP de complete bril ongeacht de prijs topco\lect,es modem en betaalbaar Altijd actueel: de-faam.nl bak a 500 gram gekookt gepeld vacuumverpakt 500 gram prima hand en pers mooi blank 500 gram www.groenteschuurtje.nl tel: 0118591459 tussen Serooskerke en Oostkapelle www.city-store.nl C.B.G. Carrosserieën B.V. Verrijn Stuartweg 8 4462 GE GOES JeOCt T: 0113 - 21 16 82 www.cbgcarrosserieen.nl De Faam verschijnt op papier en is erg actief op twitter. Ook op internet vind u ons terug, maar dan nog uitgebreider en iedere moment van de dag actueel. www.de-faam.n) Zeeuwse ondernemers ma ken steeds meer gebruik van sociale media. Het merendeel gebruikt Linke- dln, Twitter of Facebook vooral voor promotie van eigen diensten of produc ten. Maar uit onderzoek blijkt ook dat een kwart van de ondernemers de sociale media veel vaker en beter willen gebruiken in hun bedrijfsvoering. De Faam vroeg aan verschil lende ondernemers op Walcheren uit diverse branches hoe zij over de sociale media denken. Rachel uan Westen Regio Corry Buijze, eigenaresse van Karei Co interieurs uit Middelburg hoort nog niet bij de groep gebruikers van deze online platvormen. "Ik ben er eigenlijk gewoon nog niet aan toegekomen", laat ze weten, "maar ik ga het wel eens overwegen. De jongere generatie uit mijn omgeving attendeert mij erop dat het echt wel werkt. Het lijkt me een mooie manier om mezelf een betere naamsbekend heid te geven en om te zor gen voor een groter netwerk. Dus ik sluit niet uit dat we er aan mee gaan doen", zegt deze onderneemster, "hele maal niet zelfs." Onkunde Ook Hans Sturm, directeur van autobedrijf Sturm doet nog niet mee aan de trend. "Het is echt onkunde", geeft hij ruiterlijk toe. "We zouden er eigenlijk iets aan moeten doen en daar zijn we ook wel over aan het nadenken, maar ik weet er gewoon te weinig van. Maar we willen natuurlijk verder, Mare Volleman van de Kamer van Koophandel dus er zal wel iets moeten ge beuren op dit gebied. Op dit moment weet ik niet wat ik er mee kan bereiken, maar ik weet eigenlijk ook niet wat ik mis en daar heb ik nou net een hekel aan", laat hij weten, "dus ik wil er nu wel eens achter komen wat ik mis." Niet achterblijven "Het is niet nieuw dat er geen of weinig gebruik wordt gemaakt van sociale media", vertelt An- drée Tankink, bedrijfsadviseur van de Kamer van Koophandel, "sociale media zijn erg populair, maar nog niet iedereen kan er goed mee uit de voeten. Onder nemers willen niet achterblijven, want de concurrentie zit ook niet stil. Maar als je dan aan de slag gaat met sociale media, hoe pak je dat dan aan?" Adviesgesprek In dat geval adviseert Tankink Oost-Souburg De twee pianisten Edgar van Boven en Chong Liu geven een lunchconcert in de kerk van Oost Sou burg. Komende zondag, zondag 25 september, begint dit concert om 11.30 uur. De twee heren spelen werken van Bach, Debussy, Mendelssohn, Liszt en Chopin. Edgar van Boven is zelf afkomstig uit Oost Sou burg. Zijn eerste stappen als pianist zette hij en pi ano bij Gé Oudenaert aan de muziekschool te Mid delburg. Hierna vervolg de hij zijn pianostudie bij Leen de Broekert. Edgar maakt deel uit van het Scarbo Pianisten Collectief en is even eens te beluisteren als liedbege leider van diverse zangers. De pianist Chong Liu komt uit China en begon als zesjarige met pianospelen. Van zijn achtste tot dertiende was muziekstudente Chin zijn lerares Daarna nam hij - eens in de twee tot drie we ken - les bij professor Zang van de muziekacademie in Sheny ang, de provinciehoofdstad op 150 kilometer afstand. Op de universiteit heeft Chong Liu een muziekvereniging op gezet. Via een uitwisselings project heeft Chong Liu zijn studie Elektrotechniek vervolgd aan de Hogeschool Zeeland. Tijdens zijn verblijf in Vlissin gen heeft hij in Ter Reede de gelegenheid gekregen zijn piano-vaardigheden te onderhouden en verder te ontwikkelen, gebruikma kend van de twee aanwezige Steinways. De toegang tot het concert bedraagt 9 euro. Dit is in clusief de lunch. Kaarten zijn alleen in de voorverkoop te verkrijgen tot zaterdag 24 september bij de Bruna en Primera in de Kanaalstraat te Souburg, de Vrijbuiter in de Paspoortstraat te Souburg en de Primera in de Lange Z.elke te Vlissingen www.historischekerksou- burg.nl wij kunnen declareren bijv walstraat81 vlissingen 0118-412370 www.tilroe.nl twitter/tilroeoptiek

de Faam | 2011 | | pagina 2