Ritthem heeft de allermooiste tuin Vlaketunnel gestremd deze maand Een leuke baan? Nieuwe vrienden? Plaats je foto en win twee kaarten voor Zorro! (foto: Roy Beusker) Multimedia Haal nu je diploma1. Training Consult van ROC Zeeland Win kaarten voor de musical Wilieke en Ruud Verschuur werken met hart en ziel in hun tuin Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerker (9 mnd) Financieel Administratief Medewerker (12 mnd) Commercieel Administratief Medewerker (12 mnd) Medewerker Projectadministratie (12 mnd) Secretaresse (12 mnd) Techniek en Design College Zeeland Binnenkort starten we o.a. de volgende cursussen: VCA basis/VCA VOL AutoCAD 2010/2011 Inventor 2010/2011 Flensmonteur Basis en herhaling Werkvoorbereider Alle Lascursussen op alle niveaus Inleiding in de Bouwtechniek MS Office 2007 2010 alle onderdelen naar MS Office 2007/2010 NEN1010 en NEN3140 Inleiding Elektrotechniek training en consult Voor een betrouwbare partner in Trainingen, Cursussen en Consultancy kiest u voor Bezoek vrijblijvend onze info-avond Brochure aanvragen of meer info? L 0800-4464464 (gratis) www.fabiusopleidingen.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 14 september 2011 De Faam pagina 29 www.deweekkrant.nl/nieuwevrienden De Faam op papier bestaat al heel wat decennia. Op twitter zijn we nog piepjong maar heel actief. Op internet zijn we al wat langer ac tief. U vindt ons op de website www.de-faam.nl De tweede editie van de landelijke wedstrijd 'De mooiste tuin van Nederland' is gewonnen door Wilieke en Ruud Verschuur uit Ritthem (gemeente Vlissingen). Zij ontvingen maandag de win nende prijs van de jury in hun bloemenrijke tuin. Met deze wedstrijd willen de initiatief nemers Bosch en Bloemen Planten de passie, gedre venheid en creativiteit van tuineigenaren bekronen. Redactie Ritthem 'De mooiste tuin van Neder land' is een van de grootste tuinwedstrijden van het land, en met een unieke opzet. Bosch en Bloemen Planten creëren met 'De mooiste tuin van Ne derland' een platform voor de meest prachtige tuinen van Ne derland. "Vaak blijft dit inten sieve werk onopgemerkt. Deze tuinen liggen dan verscholen achter huizen, schuttingen of heggen", aldus juryvoorzitter Chariot van den Heijkant - brandmanager Bosch voor tuin gereedschap. "Het mooie aan deze wedstrijd is dat de tuin de identiteit van de eigenaar weer spiegelt, omdat tuinieren zijn favoriete hobby of zelfs levens werk is." Na vaststelling van tien regionale winnaars uit alle inzendingen in augustus koos de jury unaniem voor de tuin van Wilieke en Ruud Verschuur als landelijke winnaar. Andere juryleden waren hoofdredacteur Jacqueline Leenders van Bloe men Planten en tuinfotografe en -auteur Modeste Herwig. De winnende tuin belichaamt perfect de wedstrijdopzet en fi losofie van de initiatiefnemers: iedereen komt in aanmerking om te winnen. "Wilieke en Ruud Verschuur zijn de terechte winnaar. Zij zijn echte tuinlief- hebbers die met hart en ziel in de tuin werken. Ze experimen teren graag en zijn niet bang om nieuwe tuinavonturen aan te gaan. De tuin is daardoor heel afwisselend. Het resultaat is een zee van bloemen en grassen die tot ver in het najaar schitterend oogt", aldus Jacqueline Leen ders. Ook Modeste Herwig is lovend over de winnaars. "Deze tuin is prachtig vanwege de bij zondere plantencombinaties, de afwisseling van stijlen en de natuurlijke uitstraling van de borders. Wilieke en Ruud Ver schuur tuinieren op een hoog niveau en hebben hun tuin een zeer persoonlijk karakter ge geven." Voor Wilieke en Ruud Verschuur betekent deze prijs een bevestiging van 8 jaar hard werken in hun tuin bij boerde rij Rammekenshof. "Een kroon op het werk in onze dynamische bloemen- en plantentuin, waar wij iedere dag mee bezig zijn. Naast ons werk en huishouden gaat bijna alle vrije tijd op aan tuinieren", aldus Wilieke Ver schuur. Ruud Verschuur bena drukt hoeveel voldoening zij uit tuinieren halen. "We genieten dagelijks van onze tuin." Inspiratie Inspiratie voor hun tuin doet het echtpaar Verschuur overal op. Ruud licht toe: "Het BBC TWO program ma 'Gardeners' World is daarbij onze inspiratiebron. Daarnaast bestaan onze va kanties vaak uit tuinreizen om nieuwe ideeën te krijgen voor onze eigen tuin. Zowel in Nederland als in het bui tenland." Wegens werkzaamheden aan de ber 20.00 uur tot 18 september uur; 30 september 20.00 uur Vlaketunnel zijn er drie afslui- 22.00 uur; 23 september 20.00 tot 2 oktober 17.00 uur. Er is tingen gepland: van 17 septem- uur tot 25 september 16.00 een omleiding via de N289. Wh* 8 Stow. Wilieke en Ruud (midden) met hun prijs. Geen specifieke vooropleiding nodig Fabius is een CRKBO erkende opleider 1 ochtend of 1 avond p/w les in meer dan 50 locaties Geschikt voor werkenden, schoolverlaters en herintreders 3.K (ook voor de doe-het-zelver) Kijk voor ons volledige aanbod op: www. te nczee I and.nl of www.roczeeland.nl/tc Voor verdere informatie of inschrijving: 0118 558752 of tc@roczeeland.nl Breda: dinsdag 20 september (19:30), Teteringenstraat 42 (Fabius) Oosteriiout: woensdag 21 september (19:30), Dillehof 1 (Fabius) Roosendaal: maandag 19 september (19:30), Philipsiaan 82 (Kalsdonk) Bergen op Zoom: woensdag 21 september (19:30), Ooitas 3 (De Bergse Plaat) Temeuzen: dinsdag 20 september (19:30), Zeldenrustlaan 2 (ZSG) Goes: woensdag 21 september (19:30), Bergweg 12 (Jan Ligthart) Breda, Oosterhout, Roosendaal, Bergen op Zoom, Temeuzen, Goes, Hulst en nog 50 lesplaatsen in Nederland

de Faam | 2011 | | pagina 45