De Faam Thema: "125-jflar na de eerite auto". "B "B "B "B Een dag waarop zowel liefhebbers, als eigenaren, van klassieke auto's kunnen genieten van wat er in het verleden aan moois is gemaakt en door trotse eigenaren op de weg wordt gehouden. Evenementen Middelburg Op onze website staan alle banen in de regio op een rijtje Cursus volgen De bodem in zicht? Slankbrood is een succes B Middelburg Modelbouwstad Kandidaten gezocht Nieuwe-cursus runningtherapie Champagne Charlie Aansluitend avondprogramma; IMwdc&inW 20:00 uur - 23:00 uur ▼77Molukkers (Gratis Toegang) C# in Zeeland eivi Stichting Watchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl Altijd al die ene cursus willen vol gen? Het najaar is dé tijd om je in te schrijven daarvoor. Iedere aanbieder kan zijn cursusaanbod plaatsen op onze website www.de-faam.nl Middelburg Het is nu ruim zes weken geleden, dat Bliek Meesterbak kers uit Middelburg met het bakken van het Slankbrood is begonnen. En wat zij hadden verwacht is ook gebeurd: het Slankbrood is een succes. Het Slankbrood wordt onder andere gemaakt van een speci aal oergraan, Teff. Een van de bijzondere eigenschappen van dit oergraan is, dat de energie in dit graan gedurende meer dere uren, wordt afgegeven aan het lichaam. Bovendien is dit oergraan een natuur lijke bron van Omega 3 en 6, amino-zuren en mineralen die de vetstofwisseling stimule ren. Bloem Natuurprodukten uit Winschoten maakt meel van deze speciale tarwesoort en Bliek bakt er een heerlijk broodje van. uju7U7.bliefemeesterbafefeers.nl Middelburg Stichting Zeeuwse Model bouw Hobbyisten (SZMH) houdt zaterdag 17 en zondag 18 september Middelburg Modelbouwstad. Tijdens het evenement kunnen toeschou wers kennismaken met model treinen, -vliegtuigen, -schepen en -auto's. Maar ook met radiografisch bestuurde auto's en treinen voortgedreven door stoom. Ook technisch Lego, Mec cano, maar ook poppenhuizen en miniatuurmeubels zijn aanwezig. Daarnaast is er de mogelijkheid tot aankoop'van nieuw en gebruikt hobby materiaal. Er zullen diverse demonstraties gegeven worden en bezoekers kunnen ook zelf aan de slag. www.szmh.nl De Zeeuwse blues rootsband Champagne Charlie. FOTO: HANS DE GRAAF Middelburg Tijdens de conferentie die door SER Zeeland wordt georganiseerd op 16 novem ber wordt de tweede Grijs Groots Award uitgereikt. De Award wordt uitgereikt aan een 60-plusser die alle stereotypen rondom oudere medewerkers ontkracht, die nog steeds enthousiast aan het werk is en daarin nog prima functioneert. Hij of zij bewijst dat ouderen nog goede een bijdrage kunnen leveren binnen een arbeidsorganisa tie. AORTA Middelburg is namens SER Zeeland op zoek naar geschikte kandidaten. Opgeven kan tot en met 25 september via de website. www.grijsengroots.nl mers. Deelname aan de cursus is gratis. De ziektekostenver zekeraar betaalt de kosten. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij het secretariaat van Indigo Preventie via 0118- 625113. Middelburg Indigo Preventie start in ok tober met de cursus running therapie. Deze is bedoeld voor mensen die last hebben van lichte tot matige gevoelens van somberheid, angst of stress. Door hard te lopen worden deze gevoelens overwonnen. Twaalf weken lang trainen deelnemers elke week in een groep van maximaal tien men sen een uur met hardlopen. Het hardlopen wordt lang- zaam.opgebouwd. Het doel is om na twaalf weken een half uur hard te lopen. Waar de cursus start is afhankelijk van de woonplaats van de deelne- www.indigozeeland.nl Middelburg Drie jaar na het verschijnen van de cd Waitin' On Roose velt komt de Zeeuwse blues rootsband Champagne Charlie met een opvolger. Op zater dagmiddag 24 september is er vanaf 14.00 uur een openbare presentatie van hun cd Hobo Signs Railroad Lines op het Koorkerkplein voor Desafi- nado in Middelburg. Meer informatie over de band en over de cd is te vinden via de website. www.champagnecharlie.nl

de Faam | 2011 | | pagina 13