Witgoed kapot? Klomp met 'n zeiltje vv'CRESS kuiken CSU Heb jij, OVENBOUWER Schoonmaakmedewerker MONTEURS GEZOCHT! Middelburg solliciteer direct! www.csu.nl/5101 VERKOOPMEDEWERKERS (M/V) www.bliekmeesterbakkers.nl de kennis in je hoofd hart voor je klant de techniek in je vingers en sta je stevig in je schoenen? Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Schrijf nog snel in voor Muziek doe je mee (amv). De cursus wordt op heel veel locaties gegeven! Vanaf 30 september start Muziek op Schoot weer in Goes en Middelburg. Muziek voor'en met peuters (1-4 jr) en hun (groot)ouders. 38 uur per week Kom dan werken als monteur bij Kuiken! Een baan die past bij jouw agenda? Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 7 september 2011 De Faam pagina 53 werkgevers INJWUTE NfBESim- 'Daar blijf je bij.' Voor een aantal van onze vestigingen op Walcheren zijn we op zoek naar full- en parttime Iedereen moet zich welkom voelen in onze winkels. Je adviseert de klanten over hun aankopen en je zorgt ervoor dat de presentatie van de winkel altijd aantrekkelijk en netjes is. Je bent servicegericht en klantvriendelijkheid is voor jou vanzelfsprekend. Je bent flexibel inzetbaar. Ervaring als verkoopmedewerker in een bakkerswinkel is mooi meegenomen, maar heb je die niet dan word je ingewerkt door je collega's. Je instelling en inzet zijn het belangrijkste! Wat kunnen wij je bieden? Een afwisselende functie met enthousiaste collega's, flexibele werktijden en goede arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur je brief naar w1nkels@boterham.info of Bliek Meesterbakkers, Postbus 8093, 4330 EB Middelburg Kijk op www.kuiken.nl/monteurs Wasmachine, vaatwasser of droger Cress B.V. te Breskens richt zich op het slopen, renoveren en aanbrengen van vuurvaste bekleding in (industriële) ovens, het aanbrengen van energiebesparende coatings en het maken en verwerken van polyesters. Wegens positieve ontwikkelingen en groei zijn we per direct op zoek naar een: Een ovenbouwer is gespecialiseerd in het metselen en repareren van industriële ovens. Voorbereidende en afsluitende werkzaamheden zijn onder meer; stelwerk, klaarzetten van materialen, bereiding van mortel en het op maat zagen van stenen. Je zult werkzaam zijn op Dow Terneuzen of in onze werkplaats in Breskens. Ben je in het bezit van: rijbewijs B eigen vervoer en een VCA basis en heftruckcertificaat? Beheers je de Nederlandse taal; ben je zelfstandig en gewend om in teamverband te werken? Dan horen we graag van je! Stuur je sollicitatie naar: Cress BV Postbus 44 4510 AA Breskens Of per e-mail naar linda.keijmel@cressbv.nl www.cressbv.nl Informatie: zeeuwsemuziekschool.nl II 'MU lil IWWgWMBMMMgBMWMUBIllllllUH CONSTRUCTION EQUIPMENT Zelfstandig werken Dynamisch uitdagend Werken in je eigen regio A-merken Moderne technieken Hydrauliek elektronica dieselmotoren Kuiken Academy Doorgroeimogelijkheden Professionele organisatie met sociaal karakter Leuke en hulpvaardige collega's Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden of bezoek dé open dagen van Kuiken Numansdorp op IQ en 17 september {www.kuiken.nl/opendagen). Zeeuwse Muziekschool of bel naar 088 470 00 00 De klompboot van de watertaxi Vlissingen is eindelijk in de vaart. FOTO: JASPER KARMAN Veel Vlissingers tonen zich enthousiast over de Klomp boot van de Watertaxi Vlis singen. Vanaf maart 2012 komt er ook een Engelse boot die als Watertaxi gaat varen. Redactie Vlissingen De Klompboot kende een aar zelende start omdat initiatiefne mer Wil Kokje het vaartuig nog veiliger wilde maken. Dat is ge slaagd en sindsdien maken velen een rondvaart vanaf De Dokha ven bij de zeecontainers waar de Panta Rhei een tijdje actief was met een dependance Het is zondagmiddag en Kokje geeft een demonstratie. Hij vaart richting het Dokje van Perry en vertelt erover. Graag wil Kokje daar een ponton voor zijn afvaarten. Dan gaat de tocht onder de Ko- ningsbrug door, langs de mari neschepen in aanbouw en langs de werf van Amels waar ze dure jachten bouwen. Over ieder maritiem detail weet Kokje iets boeiends te melden. Zijn plan is om bij het station ook een plek te maken om passagiers van en aan boord te laten. "Mijn eer ste klanten waren mensen van een boot. Die in de stad wilden eten. Dan krijg je het idee zoals een watertaxi is bedoeld." Duitsers Want hoewel Kokje dacht dat hij tijdens deze proefperiode vooral Duitsers aan boord zou krijgen, zijn het met name de Vlissingers die dit 'unieke' wil len meemaken. Hij vaart langs de vissersboten en zoekt dan zijn vertrouwde begin- en eind punt weer op. Tijdens de tocht is er veel ge zwaaid en gefotografeerd door mensen op de kade. Afvaarten van vrijdag tot en met zondag tussen 12.00 en 17.00 uur. Kosten 3,00 euro per persoon. watertaxi-ulissmgen.nl Ik werk bij CSU, een van de grootste schoonmaak- organisaties van Nederland. Ik heb leuke collega's, een fijne werksfeer en kan mijn baan prima combineren met mijn gezin. Als medewerker profiteer ik van allerlei extra's, zoals korting op verzekeringen en deel ik mee in de winst. CSU is niet voor niets een van de beste werkgevers van Nederland. En jij? Word jij een van onze enthousiaste uitblinkers? De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 16.00 tot 18.30 uur. Solliciteer direct online of bel 010-432 20 00.

de Faam | 2011 | | pagina 53