INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl INFORMATIEF OVERHEID woensdag 7 september 2011 De Faam pagina 48 AANVRAGEN OMGEVINGS VERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvra gen om een omaevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidings procedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): - Oosterse heidestra at 14: uit breiding badkamer op bestaand balkon (29-8). - QuaHeshavenstraat 2 t/m SA, Nieuw- en Sint Joosland: realiseren rioolaansluiting (19-8). - Vèerseweg 86: uitbreiding wo ning (26-8). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsver gunning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE OMGEVINGSVER GUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omge vingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - John Lennonplein 53: bouw schuur/berging (1-9). - Oranjelaan 1 t/m 9 en 2 t/m 8, Prins Mauritsstraat 1 t/m 53 en 22 t/m 64 en Zacha- rias Jansensfraat 17 t/m 29: renoveren 65 woningen (30-8). - QuaHeshavenstraat 2 t/m 8A, Nieuw- en Sint Joosland: realiseren rioolaansluiting (26-8). - Stromenweg 20: sloop gebou wen Al t/m A8 en 2 schuren (26- 8). - Van Cittersstraat 65: plaatsen 2 dakkapellen voordakvlak woning (3081. - Zuidsingel 17: splitsen kelder onder schoolgebouw in 2 ruimtes (1-9). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Deraen) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningen- rechter oij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een der gelijk verzoek is griffierecht verschul digd. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omge- vingsrecht JWabo) hebben besloten voor de volgende aanvraag de be slistermijn te verlengen met een ter mijn van maximaalzes weken: Voor slopen kantoor, bouwen nieuw kantoor, aanbrengen reclame en maken in-/uitrit. LocatieGrenadierweg 21. Nieuwe uiterste beslisdatum: 12 ok tober 2011 KENNISGEVING ONTWERPBE SCHIKKINGEN (Uitgebreide voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene be palingen omgevingsrecht (Wabo) voornemens zijn vergunning te verle nen: Damplein 18: vervangen dakka pellen, gootzink, panlatten en ten gels van dakvlak achterzijde pand. Schu'rffelstraat IA: veranderen bovenwoning in 2 appartementen. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en de bijbehorende stukken lig gen gedurende zes weken, van 8 september tot en met 19 oktober 2011ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende ge noemde termijn kan een ieder schrif telijk of mondeling een zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bi-j het college van burge meester en wethouders van Middel- bura, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aan gegeven (0118167 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijKerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Alge mene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTWERPBESTEMMINGS- PLAN 'GOLSTEINSEWEG 6' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van net bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening het ontwerpbestemmingsplan 'Gok Burae steinseweg 6' gedurende zes Midd' lemeester en wethouders van AANVRAGEN OMGEVINGS VERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - Geschieresweg 7, het bouwen van een recreatiegebouw en het gedeeltelijk slopen van een schuur, (25-8); Domburg - Domburgseweg 6, het brandvei lig gebruiken van Villa De Wael, (25-8); -Juffrouw Van de Putteplein 3, het kappen van bomen, (26-8); Oostkapelle - Torenstraat 26, het slopen van een garage, (29-8); Westlcapelle - De Casembrootstraat 10, het vestigen van een huisartsenprak tijk, (19-8); De aanvragen kunnen uit meer dere activiteiten bestaan. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat net college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE OMGEVINGS VERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Prelaatwea 67, het handelen in strijd met ae regels ruimtelijke ordening, (30-8); weken, van 8 september tot en met 19 oktober 201 1voor een ieder ter inzage ligt bij de vakbalie in het stadskantoor. Het bestemmingsplan is tevens digi taal in te zien op onze website www.middelburg.nl onderwonen en leven (ver)bouwen en onder houd bestemmingsplannen plannen in procedure. Daarnaast is het ontwerpbestem mingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijke- plannen.nl. Op deze site selecteert u het tabblad 'bestemmingsplan nen', waarna u het plan op verschil lende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPBGMGOL- ON99 in te vullen. Het plangebied van dit bestem mingsplan heeft betrekking op het perceel Golsteinseweg 6 in Middel burg. Op dit perceel wil de Stich ting Arduin een goepsaccommo- datie voor 24 uurszorg voor 8 per sonen en een dagbesteding voor enkele van haar cliënten realiseren. Hiervoor zal de bestaande woning op het terrein uitgebreid worden. De bestaande damwandloods op het terrein wordt gesloopt. Er wordt een dagbestedingsruimte op het ter rein teruggebouwd. Per saldo zal het bebouwde oppervlak op het ter rein in de nieuwe situatie ongeveer gelijk blijven. De ontwikkeling past niet binnen het geldende bestemmingsplan, omdat net perceel nu nog een agrarische bestemming heeft. Dit ontwerpbe stemmingsplan regelt de wijziging van de bestemming van het perceel naar de bestemming "maatschap pelijk". Daarnaast wordt in het be stemmingsplan het maximaal te bebouwen oppervlak vastgelegd. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken bij de raad van de ge meente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het ken baar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 52 85. ONTWERPBESTEMMINGS PLAN 'NIEUW-MIDDELBURG' (rectificatie! Deze bekendmaking is eerder in de Faam van 31 augustus geplaatst. In deze eerdere publicatie stond aange geven dat het ontwerpbestemmings plan ook de realisatie van een kleine woonbuurt achter de woningen Veer- seweg 2 tot en met 20 mogelijk maakt. Dit is niet correct. De woon buurt is gepland achter de woningen Veerseweg 2 tot en met 30. Biggekerke - Kaasboerwea 2, het bouwen van een hotel (25-8); Domburg - Aanloop 26, het afwijken van het bestemmingsplan, (31-8); Gapinge - Dorpsstraat 52, het kappen van een boom, (30-8); Koudekerke - Dishoek 1 6A, het uitbreiden van een woning, (31-8); - Kerkhoflaan 1 9, het kappen van bomen, (30-8); Serooskerjce - Oostkapelseweq 50, het ver wijderen van asbesthoudende golfplaten van een dak, (25-8); - Oostkapelseweg 85, het bou wen van een woning, (30-8); Veere - Mijnsherenstraat 1het maken Middelburg maken bekend dat op grond van net bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening het ontwerpbestemmingsplan Nieuw Middelburg gedurende zes weken, van 1 september tot en met 12 okto ber 2011voor een ieder ter inzage ligt bij de vakbalie in het stadskan toor. Het bestemmingsplan is tevens digi taal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en leven (ver) bouwen en onderhoud bestemmingsplannen plannen in procedure. Daarnaast is het ontwerpbestem mingsplan raadpleegbaar via de lan delijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site selecteert u het tabblad 'bestem mingsplannen', waarna u het plan op verschillende manieren kunt op roepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPNWMON99 in te vullen. Het plangebied van dit bestemmings plan heeft betrekking op de woon wijk Nieuw Middelburg en op een gedeelte van het bedrijventerrein Ramsburg (tussen de Oostperkweg en het woongebied Oud Arnemuids- voetpad). De belangrijkste functie binnen het plangebied is wonen met daaraan verbonden voorzieningen als onderwijs- en andere maatschap pelijke voorzieningen, winkelvoorzie ningen, groenvoorziening en wegen. Het ontwerpbestemmingsplan maakt onder andere de realisatie van een kleine woonbuurt achter de wonin gen aan de Veerseweg 2 tot en met 30 mogelijk. Het voorontwerp van dit bestem mingsplan heeft in april/mei 2011 ter inzage gelegen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbestemmingsplan kenbaar maken bij de raad van de gemeente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge ziens wijze binnen de genoemde periode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnum mer (0118) 67 52 85. VASTSTELLING UfTWERKINGS- PLAN 'MORTIERE FASE 7' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken op grond van het bepaalde in artikel 3.9a van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat zij bij besluit van 24 au gustus 2011 het uitwerkingsplan 'Mortiere fase 7' ongewijzigd heb ben vastgesteld. Genoemd besluit en het vastgestelde uitwerkingsplan liggen gedurende zes weken, van 9 september tot en met 21 oktober 2011voor een van een uitweg, (25-8); Vrouwenpolder - Breezand 29, het bouwen van een woning, (30-8); - Hopman de Rijklaan 101, het uitbreiden van een woning, (31- 8); Zoutelande - Langstraat 29, het slopen van een woning, (31-8); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzie ning). De vergunning en de bij behorende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. OVEREENKOMST OVER GRONDEXPLOITATIE Op grond van het bepaalde in ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het besluit en het uitwerkingsplan zijn tevens digitaal in te zien op onze website www.midcfelburg.nl onder wonen en leven/ bestemmingsplannen/plannen in procedure/Mortiere fase 7. Daarnaast is het uitwerkingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze website selecteert u het tabblad 'Bestemmingsplannen', waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het venster 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPUMORF7-VG99 in te vullen. Het uitwerkingsplan is opgesteld ten behoeve van de realisering van 80 grondgebonden woningen in het ge deelte van de wijk Mortiere ten noor den van het centrale park en omvat de regels 'Groen', Tuin', 'Verkeer', 'Water' en 'Wonen'. Gedurende genoemde termijn van zes weken kan een belangheb bende beroep instellen bij de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 'sGravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belanghebbende die omtrent het ont- werpuitwerkingsplan tijdig zijn ziens wijze kenbaar heeft gemaakt, alsmede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze kenbaar te maken. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de be trokken belangen, dat vereist, kan te vens op grond van artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening de voor zitter van de hiervoor aangehaalde Afdeling bestuursrechtspraak verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen. Zowel voor het beroepschrift- als het verzoek om voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. Het beroep schort de werking van het uitwerkingsbesluit niet op. Het uit werkingsplan treedt in werking daags na afloop van de hiervoor ge noemde beroepstermijn, tenzij bij ae voorzitter van ae afdeling Bestuurs: rechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorzie ning, zoals hiervoor aangegeven, is geaaan. Als een dergelijk verzoek is ingediend, treedt het uitwerkings plan pas in werking nadat op net verzoek is beslist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiep agina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. artikel 6.24 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening, zijn wij op 30/31 augustus 201 1 een over eenkomst aangegaan over grondexploitatie met de heer E.W. Wentges te Rotterdam De overeenkomst heeft betrekking op het perceel kadastraal bekend gemeente Veere(kaart Domburg sectie G, nummer 1253, gelegen aan Westhovenseweg 2 te Oost kapelle. De zakelijke beschrijving van de inhoud van deze overeen komst ligt van 1 2 september t/m 21 oktober 201 1 ter inzage. ALGEMENE COMMISSIEVER GADERING Maandag 12 september 201 1 om 19.30 uur in het gemeentehuis. Lees verder op pagina 49

de Faam | 2011 | | pagina 48