Kaartverkoop in the terug door verhogin Vaatwasser kapot? 't ZANDDORP öttiSluitwdtfiolen en een mu mm Houtkachels Speksteenkachels Elektrische haaiden Kustloop Vrouwenpolder 2011 Hartelijk dank voor uw inzet! Werelds Wonen Bel (0118) 572427 aam "Ik vind dat theater bij de ontwikkeling van een mens hoort" Kustloop had misschien wel té mooi weer! www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Opslag voor bedrijf en particulier Middelburg 0118-613713 Wij zijn leverancier van o.a.de merken: Janus Wanders Dovre Jacobus Anyfire Haarden is mede dankzij alle deelnemers, sponsoren, vrijwilligers en omwonenden een daverend succes geworden. Tot 1 september 2012. Bestuur Stichting Kustloop Vrouwenpolder NIEUW: Contura Handól Morso Altijd actueel: de-faam.nl De beurs Werelds Wonen Walcheren, van 23 tot 25 september, komt 14 september uitgebreid in De Faam. Lees het: www.de-faam.nl Bij Stadsschouwburg Middelburg zijn er minder kaarten verkocht dan in het vorige seizoen. Een belangrijke oorzaak is de stijging van de btw voor toegangsbewijzen van zes naar negentien procent. Redactie Middelburg "Wat de mindere verkoop van de Stadsschouwburg betreft loopt dat gelijk met de landelijke trend. De btw-verhoging maakt voor verschillende Zeeuwen het verschil uit", beaamt direc teur Frans Lievens van de Stadsschouwburg. "Ik hoop dat er veel gaat herstellen. Onze organisatie pakt het actief op en gaat meer re clame maken. Ook willen wij nieuwe doelgroepen gaan aanspreken." Hij is niet bang dat producenten voorstellin gen, die slecht verkopen, uit de huidige programmering gaan halen. "Vooralsnog ziet het daar niet naar uit. In het Terneuzense Schel- detheater hebben we geen last van mindere kaartver koop. Daarom gaan wij ook in Middelburg goed naar de bezoekers luisteren en blij ven vernieuwen. En kijken wat wij kunnen doerl om de zalen vol te krijgen", bena drukt Lievens. "Ik vind de tegenvallende kaartverkoop een slecht teken. Jammer, want theater is prima ont spanning. Ik bezoek graag een goed toneelstuk", ver klaart Kees in Middelburg. Gilda Kramer: "Jammer die mindere verkoop. Ik ga graag naar het theater. Ik vind het leuk als de zalen vol zitten en het aanbod goed is. Mijn voorkeur gaat uit naar caba ret en muziek." Jean Keizer heeft een abonnement en het is nog niet opgevallen dat de kaarten opeens flink duurder zijn. "Ik wil best iets meer beta- len voor het theater", klinkt het. "Ik heb in jaren geen bezoek meer gebracht aan de Stads schouwburg", bekent Bert voor de deur van de Zeeuwse Biblio theek. "Maar ik bezoek wel de grotere musicals in bijvoorbeeld Utrecht, Rotterdam en Londen. De btw-verhoging maakt mij niet zoveel uit", verduidelijkt hij. "Jammer die terugloop. Want cultuur is goed voor iedereen", vindt Mieke Maas. En voegt eraan toe: "Er moet niet meer op cultuur bezuinigd worden. Dat wordt een teruggang van het theateraanbod. Dit is een slechte ontwikkeling voor het publiek." Vanwege de wisseling van de wacht in de top van de Middelburgse Stadsschouw burg heeft Marianne dit jaar www.city-store.nl Sjj msM M/i sen \öi mus Handöl 52T Contura 850 Kleverskerkseweg 16 4338 PM Middelburg T: 0118-615942 F: 0118-625599 |Einfo@zanddorp.nl vw.zanddorp.nl i MHmaw Lisenka en Christel van Theaterverkoop Zeeland. Vervolg van voorpagina Jolanda Kramer (50) is één van de honderd vrou wen die afgelopen zater dag heeft meegedaan aan de vijfde editie van de Kustloop Vrou wenpolder. "Ik doe mee omdat ik onlangs vijftig ben geworden", geeft ze als reden op. Ze heeft niet meege daan uit impulsiviteit, maar vooraf goed ge traind. Tiny staat langs het parcours te kijken en roept: "Er doen twee van mijn jongens mee aan de Kustloop." Dit jaar is er voor de eerste keer een kinderloop gehouden. In de categorie tot en met tien jaar wonnen Marije de Bruijn (3:57) en Bart Boogaart (3:17) de 800 meter rond het dorp. In de ca- tegorie elf en twaalf jaar won nen Sophie van Keulen (9:05) en Thomas Veerhoek (6:58). In totaal deden vijfentwintig lopers mee. Een toeschouwster klaagt nét als verschillende anderen' over het ontbreken van een enorme Nederlandse vlag. Die voorgaande jaren wap perde aan een grote kraan. De organisatie van de Kustloop laat weten dat die deze editie niet i is geregeld. Jan Gel dof woont vlak naast het parcours en geniet van de sportievelingen. "Ik zie het evenement groeien en dat is een goede promotie voor Vrouwenpolder", ver klaart hij. En woordvoerder Loes van der Hoeven van de Kust loop: "Het was mooi weer en daarom verschenen er veel lopers aan de start."

de Faam | 2011 | | pagina 2