Menu voor Ruyterbal SWM Verlegen Jimmy zoekt een rustig plekje om te wonen Ervaar het authentieke eilandgevoel van de Wadden vanaf 99 p.p. In de Modebijlage? Nieuwe cursus- en activiteitenseizoen in september van start! Quertu De nieuwe LF1 en LF13 routes Drie dagen genieten Op zoek naar een leuke cursus of activiteit? Aanbod Cursusbureau: TER KENNISMAKING TWEE NUMMERS VOOR 2,50! i Maak kennis met hét maandblad voor de echte tuinliefhebber. TWEE NUMMERS 2,50 v Stichting Welzijn Middelburg heeft ook dit jaar weer diverse activiteiten op het programma Wilt u meer informatie? Of u aanmelden? Kijk op www.welzijnmiddelburg.nl voor ons nieuwe cursus programma. Of vraag naar de folder bij SWM Cursusbureau, Sint Sebastiaanstraat 12, 4331 PL Middelburg. Tel. 0118 - 751435 bgg 751400, Nel Vogel. Maandag t/m vrijdag 09.00 - 17.00 uur, e-mail: n.vogel@welzijnmiddelburg.nl jzv y} Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 31 augustus 2011 De Faam pagina 7 Vlissingen Op nieuwe plekken in Vlis singen en Oost-Souburg zijn er bordjes van de Landelijke Fietsroutes LF-1 en LF-13 verschenen. De route van de LF1 op Walcheren is ge wijzigd en die van de LF13 verlengd. Liep de LF1 route eerst vanaf Stationsplein naar het noorden langs het kanaal door Walcheren en via Mid delburg naar Veere, vanaf nu is ze tussen Vlissingen en de Veerse Gatdam helemaal verplaatst naar de kust via Zoutelande en Domburg. Door velen zal de nieuwe route zeer waarschijnlijk als attractiever ervaren worden. Maar er zijn wel een paar lastige punten op de route aanwezig. Zo moeten direct de sluizen met zijn smalle bruggetjes gepasseerd wor den. Met name in de zomer periode, als de sluizen vaker gebruikt worden in verband met de plezierjachten, zal dat tot opstoppingen kunnen lei den. De Vlissingse fietsers bond is benieuwd naar me ningen van fietsers over deze veranderingen. Stuur deze: vlissingen @fietsersbond.nl www.de-faam.nl De Modespecial van De Faam komt 14 september weer uit. Heeft u leuk mode- of trend- nieuws of wilt u adverteren? Bel dan de redactie: 0113-274024. Of kijk op: www.de-faam.nl Voor de derde keer houdt de Kiwanisclub Vlissingen het De Ruyterbal. Het galafeest in het Arsenaaltheater in Vlissingen is dit keer op 8 oktober. Het goede doel dat gesteund wordt is: Zee land helpt Cambodja, die een nieuwe basisschool in Keov Pous wil realiseren. Ellen De Vriend Vlissingen Naast het sponsoren van het goede doel wil de organisatie ook een Vlissingse feestavond in stijl organiseren. De zaal gaat om 20.30 uur open. Er is dan een welkomstdrankje en muziek van DJ Bert van Leerdam. De Vlissingse burgemeester René Roep opent de feestavond rond 21.00 uur officieel. Daarna zijn er optredens van onder meer Pasadena Funk Association, Naquine en Ebonique. En na tuurlijk staat er rond 22.45 uur een heerlijk buffet klaar. De Zonnetrein rijdt tussen de parkeergarage De Fonteyne en het parkeerterrein Koningsweg Big Black and Beautifull trad op tijdens het De Ruyterbal van 2010. FOTO: COR BOSKER en het Arsenaaltheater op en neer. Kaarten voor het De Ruy terbal zijn voor 50 euro te koop bij Het Arsenaaltheater en Pri- mera Vlissingen of via: info@ deruyterbal.nl De Ruyterbalmenu Van 30 september tot en met 8 oktober kunnen de gasten in elf restaurants in Vlissingen genie ten van het De Ruyterbalmenu. Dat kan bijHet Arsenaalthea ter, Culiconsult, de Gecroonde Liefde, Smalltalk, de Vissersha ven, Soif, de Belgische Lood- sensociëteit, Solskin, hotel Ari- on, Stefanos en Raymondo. De prijs van het driegangenmenu is in alle gelegenheden hetzelfde: 33,50 euro. Daarvan gaat 4,50 euro naar stichting Sawasdee, via Kiwanis Club Vlissingen. Elk restaurant heeft een eigen menu samengesteld. www.deruyterbal.nl Vlissingen Jimmy is een zwart met witte ex-kater van 10 jaar oud. Hij is bij het dierenasiel binnen gekomen toen zijn baasje naar een verpleeghuis moest. Jimmy is iets verlegen en op zoek naar een rustig huishou den. Ook zoekt hij een baas waarbij hij lekker op schoot mag liggen en waar hij mee kan knuffelen. Jimmy kan bij andere katten, maar niet bij honden. Verder is het on bekend of hij bij kleine kin deren kan, bij grote kinderen is geen probleem. Jimmy vind een tuin ook erg fijn. Interesse in Jimmy? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is ge opend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. dierenasielujalcheren.nl Jimmy zoekt een baasje waar hij mee kan knuffelen. FOTO: JASPER KARMAN Augustus is een heerlijke maand, vooral als het weer meezit. Aan de tuin heb je nu minder werk; geniet gewoon maar van het resultaat. Kom lekker tot rust tussen het groen, even weg van files en drukke bezigheden. Wandel eens rond met de kat, bekijk alles vanuit je luie ligstoel, duik onder in een spannend boek of nodig vrienden uit en steek de barbecue aan. (Foto: Martin van Lokven) -Verkeersopfriscursus 50+ -Computercursussen 50+ -Computercursus (ook aan huis) -Cursus Digitale Fotografie -Cursus website maken -Bridgecursus voor beginners -Weerbaarheid en Veiligheid -Studiebijeenkomsten voor 60+ -Cursus (Levens)Verhalen Schrijven -Nederlandse lessen -Engelse lessen -Leeskringen -Cursus Portrettekenen -Cursus Kleine klussen in huis •Creatieve morgen -Seniorengymnastiek -Line dance, Tai-Chi, Yoga -Koken voor mannen ■Indonesisch koken -Toneelgroep voor senioren -Houtbewerken -Koersbalgroep in St. Laurens -Klassieke muziek luisteren

de Faam | 2011 | | pagina 7