Najaarsmarkt kleurt Winkelcentrum Dauwendaele NU NOG MEER GRATIS Zaterdag 3 september Birkenstoek restantenmarkt Zeeuwse Bibliotheek DAUWINDAEIE MIDDELBURG TE KOOP GEVRAAGD: GOUD Middelburg - Wie zin heeft in een markt met demonstraties en nieuwe producten, kan zaterdag 3 september terecht in Winkel centrum Dauwendaele in Mid delburg. Vanaf 10 uur wordt daar de traditionele najaars markt gehouden. Het ver trouwde beeld van de 'gewone' winkels is dan voor één dag om getoverd in een overdekte markt. Organisator en winkelier Peter Zuidijk van Dierenspeciaal zaak de Trouwe Vriend kijkt uit naar aanstaande zaterdag. De najaarsmarkt begint om 10.00 uur. Niet alleen de be staande winkeliers hebben een kraam, ook Stichting Welzijn Middelburg staat met een aan tal kramen op de markt om vrij willigers te werven. Van 11.00 - 15.00 uur wordt de Samen Vrij willig Markt georganiseerd en is bedoeld voor mensen die op zoek zijn naar interessant en uit dagend vrijwilligerswerk én voor organisaties die nog op zoek zijn naar vrijwilligers. Een smid geeft smeeddemon- straties en de aAa-Schoenmaker houdt een restantenmarkt van de bekende Birkenstocks. Kinde ren kunnen' bij de ballonnen clown op bezoek voor een mooi ballonnen kunstwerk. En wie van glitters houdt, kan tijdens de markt een glittertattoo laten zetten, 's Middags wordt de markt muzikaal omlijst door de band Dedication uit Vlissingen. De presentatie van een nieuw en eigen merk diervoeding is Peter Zuidijk niet vreemd. Sinds 1984 heeft hij een dierenspeciaalzaak. Toen nog in Arnemuiden en sinds 1991 in het Winkelcentrum Dauwendaele. Onder de naam Happy Huisdier verkoopt Zuidijk voor diverse dieren een eigen product dat betaalbaar en van goede kwaliteit is. "De ontwik keling van Golden Choice is in anderhalf jaar tijd tot stand ge komen. Er is genoeg concurren tie, maar het is gelukt om een mooi en goed product neer te zetten", aldus Peter Zuidijk. De tweeling, zoals Zuidijk de nieuwe voederlijn voor honden en katten noemt, wordt zater dag feestelijk voorgesteld aan de bezoekers van de najaars markt. Het organiseren van markten is de ondernemersvereniging van het Winkelcentrum Dauwenda ele niet vreemd. De komst van Sinterklaas en de Kerstmarkt voor komende december staan alweer op de kalender. Met het oog op de toekomst van het winkelcentrum is na de bouwvak begonnen met de sloop van de flat naast het win kelcentrum. Op deze locatie komt een nieuw parkeerterrein dat op termijn een groter win kelend publiek van parkeer ruimte zal voorzien. Wat betreft de plannen van het winkelcen trum zelf, meldt Zuidijk dat men in gesprek is met de gemeente Middelburg. "Ik ben blij te mer ken dat het, weliswaar lang zaam, de goede kant op gaat Parkeren voor bezoekers aan de najaarsmarkt kan op de nabij ge legen parkeerterreinen bij het winkelcentrum met gebruik van de parkeerschijf. Budget dierenspeciaalzaak Happy Huisdier De Trouwe Vriend Trots en blij geven wij u kennis van de geboorte van onze tweeling GOLDEN CHOICE DOG CATFOOD Tijdens de Birkenstoek restantenmarkt tot 40% korting op alle Birkenstoek schoenen Kijk op www.aaaschoenmaker.nl voor meer informatie over onze acties op deze dag SSSf/l j&v 1 i H DAU M 1 D D E L 1 i MIDDELBURG - Met meer dan 20 speciaalzaken onder 1 dak is dit het grootste en meest complete buurt winkelcentrum in de wijde omtrek. Winkelcentrum Dauwendaele is zowel met het openbaar vervoer als met de auto goed bereikbaar, twee grote parkeerplaatsen zorgen er voor dat u altijd wel een plaatsje vindt voor uw auto en u parkeert er GRATIS! Winkelcentrum Dauwenda ele is geen winkelcentrum die gedo mineerd wordt door de landelijk grote en bekende winkelketens, maar een kleurrijk en gevarieerd ge heel aan winkels. Achter iedere win keldeur vindt u een betrokken ondernemer, die met zijn dagelijkse boterham afhankelijk is van zijn inzet richting u als klant, en die dan ook zijn uiterste best zal doen om u naar tevredenheid ten dienste te staan Bewaarexemplaar Oud (sloop-)goud zoals armbanden, ringen, colliers etc. Tevens zilver zoals guldens, rijksdaalders, tientjes en sieraden. U ontvangt EEN HOGE, EERLIJKE PRIJS Iedere vrijdagmiddag in het ontmoetingscentrum in Winkelcentrum Dauwendaele van 13.00 - 16.00 uur. Legitimatie verplicht. Piet Lukas, tel. 0118-639974 06-24248500. Carien Midavaine Een compleet gamma honden- en kattenvoeders met kwaliteit van de grote A-merken en de prijs van jaren terug. Voedingen voor pups, kittens, volwassen en oudere honden en katten. Maar ook dieetvoedingen zoals Licht, Lam en Rijst en Zalm en Rijst. Wij nodigen u van harte uit op onze kraamparty van zaterdag 3 september a.s. tussen 10.00 en 17.00 uur, waar u onder het genot van beschuit met muisjes, uitgebreid met hun kennis kunt maken. Ter introductie: 4 kilo Croc brokken voor volwassen honden van 7,95 voor 3,95 4 kilo Premium Kip en Rijst brokken voor volwassen honden van 9,95 voor 4,95 400 gram Premium kattenbrokken Kitten, Adult, Light of Senior 2,95) 2 halen 1 betalen Budget Dierenspeciaalzaak Happy Huisdier De Trouwe Vriend Vrijlandstraat 43-45 - Middelburg (Winkelcentrum Dauwendaele) - Tel. 0118 - 640118 www.dierenwinkelzeeland.nl JÊ M PARKEERRUIMTE!

de Faam | 2011 | | pagina 52