Kilo's vliegen er vanaf! Vj Ontdek de Wadden Arke Henk Spaan Nog meer depressies of nu eens hoge druk? Piet weet het! Hanze Heerlijkheid Het boek is beter dan de film Het weer Dieet Pro is uitstekend te gebruiken in alie eiwitdiëten ft Klik&Win Win een 4-daags arrangement voor 2 personen! Arrangement Lezersactie Drie dagen genieten op een van de eilanden vanaf 99 p.p. Krotwaar bij RUN Winschoten Column Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 31 augustus 2011 De Faam pagina 40 PIET PAVLVSMA COMIC® Door Piet Voordes WE KRIJGEN BEZOEK VAN EEN WEERMAN UIT HOLLAND IK HOORDE DAT IE ALLEE VANAF LOCATIE DOET www.de-faam.nl Het afslankproduct Dieet Pro is momenteel een enorm succes in drogisterijen en gezondheidswinkels. Ge bruikers die vertellen meer dan drie kilo per week te zijn afgevallen zijn daar eerder regel dan uitzondering. De reden dat Dieet Pro zo goed werkt is de veelzijdige werking van het product. Het bevat slechts 79 kcal per shake, wat qua calorieën overeenkomt met een halve snee brood met beleg. Toch geeft de shake een vol gevoel omdat het een speci aal soort eiwit bevat. Dit eiwit, genaamd micellar caseïne, is in staat om urenlang het honger gevoel te onderdrukken. Daarnaast is Dieet Pro nage noeg vrij van koolhydraten, vetten en suiker en het bevat de stof L-carnitine om de vetver- branding te verhogen. Hiermee overtreft Dieet Pro veel andere afslankshakes die vaak nog vol met suikers zitten en geen effect hebben op de vetverbranding. Slechts twee shakes per dag geeft bij de meeste gebruikers verbluffende resultaten. Gratis voedingsschema's Verkooppunten van Dieet Pro beschikken over gratis voe dingsschema's met daarin verschillende dagmenu's en tips voor een nog sneller resul- Dieet Pro bevat slechts 79 kcal per shake en minder dan één gram koolhydraten vet en sui ker. Gewaarschuwd door de slechte recensies en tegelijkertijd daar toe aangespoord ging ik in Parijs naar de verfilming van de prachtige roman One Day' door David Nicholls. In navolging van Nick Hornby schuwt deze schrijver het sentiment niet. Als het regent in Parijs vind ik het leuk naar de film te gaan, in de originele, Engelstalige versie natuurlijk: v.o. noemen ze dat. Het moet een film zijn die pas maanden later in Nederland komt. Des te langer kun je zeggen: "One Day? Heb ik al in Parijs gezien.Kinderachtig maar bevredigend. Om het boek had ik moeten huilen, dus ik had zin in de film. Wat die matige ontvangst betreft: vroeger had de Volkskrant een filmrecensent, B.J.B. Bertina genaamd, wiens slechte re censies bioscoopbezoek stimuleerden, terwijl een juichende be spreking het tegenovergestelde gevolg had. Zo reageer ik nog steeds op autoriteiten, weer zo'n kinderachtige reflex waar ik niks aan kan doen. Boek en film beginnen in de stad Edinburgh, waar de hoofd personen Emma en Dexter hebben gestudeerd en waar ze el kaar op de laatste dag van hun studie ontmoeten. De structuur van de roman ligt zo voor de hand dat het een wonder lijkt dat niemand er eerder op is gekomen. Dat noemen we oorspronkelijkheid. Elk hoofdstuk gaat uit van dezelfde da tum, 15 juli, de dag van de Graduation en kijkt terug op wat er dat jaar met Emma en Dexter is gebeurd. Zo volgen we hun filmische leven van 1988 tot 2011. Het thema is de gruwelijkheid van een alledaags noodlot. Helaas wordt Emma Morley gespeeld door Ann Hathaway, een misgecaste Amerikaanse met hysterische trekjes die een on toereikend Engels accent heeft aangeleerd. Zo wordt een klas siek romanpersonage gruwelijk om zeep gebracht door een van de zoetten van Hollywood: voor een kassucces heb je een Grote Naam nodig. Deze Naam brengt slechts een klein talent mee: ze doei de humor van David Nicholls' dialoog in elk geval geen geweld aan. In Nederland gaat de film op 30 oktober in pre mière. Men heeft nog twee maanden om 'Een Dag' te lezen. Zonder het boek is de film niks. www.deweekkrant.nl/spaan ,3x ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Boek nu heel voordelig deze speciale Waddenaan bieding! Geniet drie dagen van prachtige natuur, schone lucht, zeehonden, gezellige dorpjes en pure verwennerij in een luxe 4-sterren Westcord hotel. Kies zelf uw favoriete ei land en favoriet hotel! Ont dek de gezelligheid van het bruisende Cranberry eiland Terschelling. Ervaar het au thentieke eilandgevoel van schilderachtig en autoluwe Vlieland. Of kies voor rust en de allermooiste duinge bieden van historisch Ame land. Hotels Op Terschelling verblijft u in Hotel Schylge, aan de ha ven. Op Vlieland kiest u voor Strandhotel Seeduyn, direct aan zee. Of kies voor Ame land en Hotel Noordsee, aan de Strandweg, ten noorden van het dorp Nes. Alle hotels zijn luxe 4-sterren accommodaties. Ze beschik ken onder andere over moderne kamers met tv, zitje, badkamer en balkon. Er is een gezellige bar, een culi nair restaurant, overdekt zwem bad, sauna, Turks stoombad en solarium. Inbegrepen 2 x overnachting in hotelkamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Eilander verrassing op de kamer High Wining bij de open haard (een glas wijn met hapjes) Leuke wandelroutes over het eiland Voordeelbonnen boekje voor o.a. restaurants en musea Dit arrangement is geldig van 1 september 2011 t/m 31 maart 2012. Aankomst dagelijks m.u.v. bepaalde data. De prijs is exclusief toeristenbe lasting (ter plaatse te betalen), Reserveringskosten 15,- per onlineboeking of 27,50 per telefonische- of reisbureauboe king en weekendtoeslag voor aankomst op vrijdag en zater dag 20 p.p. Boekingen Voor meer informatie en het maken van een boeking gaat u naar www.arke.nl/wegener U kunt ook bellen met Arke tel. 0900-8847 0,15 pm) of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt, o.v.v. Wegener - Wadden aanbieding. Op deze reis zijn de AN VR/SGR voor waarden van toepassing. Meervoudig Nederlands kampioen op de marathon Luc Krotwaar (pr 2.10.13 uur) heeft zich gemeld voor de 50 km tijdens de RUN van Winschoten. Het is al langer bekend dat Krotwaar ambities heeft op de ultra-afstanden. Voor de 100 km is hij echter nog niet klaar. De 50 km in Win schoten wordt voor hem een wedstrijd om ervaring op te doen met de ultra-afstand en de ultrawereld. Zijn doel is: ervaring opdoen, lekker lopen en kijken hoe een af stand 'beyond the marathon voelt. Met Krotwaar komt ook Os kar de Kuijer naar Winscho ten. De Kuijer heeft op de marathon van Amsterdam in 2009 een pr van 2.26.32 gelopen. Samen met de Belg Mare Papanikitas kunnen Krot waar en De Kuijer er zater dag 10 september een mooie wedstrijd van maken, waar bij er wellicht een verbete ring van het parcoursrecord van de Rus Andrey Ivanov (3.06.35) in zit. taat. Deze schema's zijn ook te downloaden op de website www.dieet-pro.nl. Een flinke hamburger bevat al snel zo'n 700 kcal, een pizza zelfs zo'n 960 kcal. Het eiwitdieet Tegenwoordig wint het eiwitdi eet enorm aan populariteit. Het principe is de koolhydraatinna- me te beperken en de eiwitin- name te verhogen. Het lichaam gebruikt normaal gesproken voornamelijk koolhydraten als brandstof. Door de koolhydraat- inname te beperken, en eiwitrijk te eten zal het lichaam overgaan op vetreserves als brandstof. Te vens is het voordeel van eiwitten in een dieet, dat de spierafbraak wordt geminimaliseerd. Dieet Pro bevat per dosering maar liefst 19 gram eiwitten en minder dan één gram koolhy draten. Hiermee is Dieet Pro uitstekend te gebruiken in alle eiwitdieeten. Dieet Pro is te mixen met zowel water, melk als yoghurt, en is verkrijgbaar in de smaken aardbei, banaan, chocolade en vanille. www.dieet-pro.nl Aanbieding Een pot Dieet Pro van 500 gram bevat 22 doseringen en kost 29,90 per stuk. Op www.dieet-pro.nl en in de betere dro gisterijen en gezondheidswinkels is de aanbieding nu 2 potten voor 49,90 met een gratis shakebeker t.w.v. 4,95. FOTO PETER ELENBAAS

de Faam | 2011 | | pagina 40