Gemeente WKsÊÊM duinzicht Mossel Maandag "Oude" collectie moet ruimte maken! De Boekenmolen Naseizoen-Actie ^tè&YYL AANGEENBRUG mm® www.dQtrepareerikzeifwel.ri! ooóóe verjaardag - receptie - (huwelijksjubileum*. - fa\M,iliebjjee\Asfoom&t - verlovii^g Kustloop Vrouwenpolder Muzikale Play-in's Autobedrijf Verstraate BBSFRDW boekhandel Boekhandel De Boekenmolen Verkoop - Installatie - Reparatie - Onderdelen De witgoed onderdelenwinkel Oude Zandweg 24A 4361 SK Westkapelle 0118-572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl FIETSEN E-BIKES MOUNTAINBIKES FIETSVERHUUR Wij verzorgen kleine bijeenkomsten tot complete recepties met diner buffet. Op basis van uw persoonlijke wensen zorgen wij voor een onvergetelijk moment. Tevens organiseren wij complete dagarrangementen! Bel voor meer informatie: 0118-551397 Restaurant Duinzicht - Strandweg 7 - 4371 PK Koudekerke www.restaurantduinzicht.com Door Tara De Vriend De Kustloop Vrouwenpolder is niet alleen Wal- chers mooiste, maar ook een zware halve mara thon. De Kustloop is altijd op de eerste zaterdag van september. Op 3 september viert de organi satie bovendien haar eerste lustrum. De start en finish zijn bij de Pelgrimskerk in het centrum van vrouwenpolder. De 600 wandelaars beginnen om 11.00 uur vanuit het startvak aan de Dorpsdijk. De 400 hardlopers vertrekken om 12.00 uur. Vanaf 13.15 uur worden'de eerste wan delaars en hardlopers terug verwacht. Via de Dorpsdijk en de Noorddijk lopen de wandelaars en hardlopers rond Restaurant Vrouwe in den Polder over de Noordzee Route in de richting van Amadore Grand Hotel de Kamperduinen. Met een boog gaat de te lopen route dan naar het strand, voor de acht kilometer terug naar Vrou wenpolder. Elke vijf kilometer is een verversings- post aanwezig. De Kustloop Vrouwenpolder is een enorme uitdaging voor zowel de hardlopers als de wandelaars en veel Walchenaren trainen er wekelijks hard voor. De prijsuitreiking is rond 15.00 uur. Alle atleten worden bij de finish beloond voor hun inspan ningen met een oer Zeeuwse lekkernij: de inmid dels traditionele Kustloop-bolus. En iedereen krijgt een professioneel loopshirt en mooie her innering. Toppers Heel wat grote namen uit de hardloopwereld komen 3 september weer aan de startlijn van de Kustloop te staan. Martine Lust uit Brielle verde digt haar overwinning van vorig jaar. Anjolie En gels (winnares 2009) en Lia Gonzalez (winnares 2Ó07 en derde prijswinnares 2009) starten even eens in deze jubileumeditie. Ook Marianne de Kok (winnares Oosterscheldeloop 2011) en Eve lien Sparrentak (winnares Colijnsplaat 2011) zijn present in Vrouwenpolder. Bij de mannen wordt Michel Schrier verwacht (tweede 2009) en Mar- tijn de Kok (winnaar van de Finlandcross 2011). Kinderen Ter ere van het vijfjarig bestaan, houdt de Stich ting Kustloop Vrouwenpolder ook een Kinder loop op 3 september. Er worden wedstrijden georganiseerd voor twee leeftijdscategorieën. De kinderen van 9 en 10 jaar lopen één ronde van 800 meter, zij starten om 10.00 uur op de Dorps dijk in Vrouwenpolder. De kinderen van 11 en 12 jaar lopen twee ronden van 800 meter en starten op dezelfde plaats om 10.20 uur. Alle deelnemers aan de Kinderloop krijgen een echt Kustloop Vrouwenpolder hardloopshirt. Aan de finish worden herinneringsmedailles uitgereikt. Mee doen is gratis. Informatie: www.kustloop.nl Veere Muziekvereniging Veere's Genoegen houdt in sa menwerking met de afdeling Zeeland van de Ko ninklijke Nederlandse Federatie Muziekvereni gingen op zaterdag 10 september twee muzikale Play-in's in Veere. Eén van de twee Play-in's is bedoeld voor muzikanten die in een harmonie, fanfare, brassband spelen. Zij zullen deze dag in de Grote Kerk in Veere onder leiding van de be kende dirigent Arie Stolk diverse muziekstukken instuderen. De andere Play-In is bedoeld voor beginnende jeugdmuzikanten. Zij gaan zich die dag onder leiding van Ivo Kouwenhoven op een speelse manier bezig houden met muziek. Om 16.30 uur zal in de Grote Kerk een slotconcert worden verzorgd door beide groepen en is gratis toegankelijk voor het publiek. Deelnemers aan de Play-in's worden om 9.30 uur verwacht in de Grote Kerk in Veere. De kosten bedragen 15,00 per persoon inclusief lunch en voor de deelne mers aan de Play-In voor de jeugd bedragen de kosten 5,00 euro per persoon, inclusief lunch. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via knfm@zeelandnet.nl. Meer informatie is te vin den op de website. www.veeresgenoegen.nl. Erkend APK keuringsstation Onderhoud en reparatie, ook oldtimers. In- en verkoop van alle merken. Pauluswegeling 3 4 4361JH Westkapelle Mobiel: 06-48484642 Privé: 0118-572158 (vanaf maandag 29 augustus) tlke maandag 2,50 korting op alle Mosselgerechten (Mosselsoep, Mosselsalades. Mosselpizza's, Mosselpannen, Gebakken Mossels, Mosselkroketje Tel. 0118-581733, info@mosselsenmeer.nl, vvvvw.mosselsenmeer.nl 'Exctusieve Breimocte en originate ktecting Maar ook voor at uw vermaakwerk Michète Tiet 'Burgemeester Baas taan 22 Mictctetèurg St.-Laurens 0118-411934 06-27055511 www.tresm.nt Voor schoolbenodigdheden kun je hier nog goed terecht: o.a. Blond, Pip, Dakar, Replay. Agenda's, etuis, kaftpapier, rekenmachines. Er is nog keus. En natuurlijk studieboeken binnen één week geleverd! NIEUW! Dit jaar hebben we naast alle jaaragenda's en kalenders weer de losse aanvullingen voor de Succes- en andere agenda's. Nieuw: Het insideverhaal van het eliteteam dat Osama Bin Laden uitschakelde: Seal Team Six! De plek waar het geluk in een klein boek(je) zit. Molenweg 1, Meliskerke/tel. 0118-562341 info@de-boekenmolen.nl www.de-boekenmolen.nl Tevens in- en verkoop van 2e-handsboeken Dinsdagmiddag gesloten donderdag koopavond ELECTRO Voor alle doe het zelf monteurs is er onze online onderdelenwinkel: www.datrepareerikzelfwel.nl Hier vindt u alle onderdelen en accessoires voor uw huishoudelijke apparaten. De meeste onderdelen hebben we voorradig in ons magazijn in Westkapelle. Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur geopend Dorpsplein 14 4363 AC Aagtekerke Tel:0118-58 13 06 Kijk ook op: www.leojoossetweewielers.nl restaurant

de Faam | 2011 | | pagina 37