Uitaminehoek "De Krasse" Droger kapot? 0 Frieslander aardappelen 5ks 1.50 Bloemkool f eigen teelt J 0.59 Zeeuwse appelsap vers uit eigen keuken Selderij salade Uw Slager SLAGERIJ WISSE io (tr. €7.50 Broodje van de Scholfilet Aardappelsalade Loopgroepen trainen voor Kustmarathon 200Sr. 1.25 Rapenburswefi 18a - Meliskerke - Tel. 0118 - 561642 Duitse Biefstuk Saucijzen Verse Loempias Zomerrauwkostsalade Corned Beef Kippenham Kalfsleverworst per stuk per kilo per stuk 100 gram 100 gram 100 gram 100 gram €1,50 €5,98 €1,89 €0,79 €1,19 €1,89 €0,79 Kaasaanbieding: Bij aankoop van 1 kg. Weijdeland kaas gratis een Big Shopper! Torenstraat 4 - tel. 0118-566066 - www.slagerij-wisse.nl HISTORISCHE MARKT VEERE... U KOMT TOCH OOK! V« 3 gangen 30,- vanaf 17.30 uur Romantik Hotel Auberge DE CAMPVEERSE TOREN Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Ma®nd FRITUUR DE KOMBUIS KAAI 65 VEERE Foto: Fotoruntter.nl Serooskerke Loopgroep De Driehoek, een initiatief van Fysio Fitness De Driehoek in Serooskerke, houdt zater dag 10 september de traditionele, lange duurloop van Neeltje Jans naar Zoutelande. Zij doen dat in samenwerking met Loopgroep Zeeland, onder leiding van Anthony van den Berg. De generale repetitie voor de Kustmarathon. Vertrek is om 9.00 uur en er wordt 32 kilometer gelopen. On derweg bij Vrouwenpolder en Domburg staan verzorgingsposten. De post in Domburg wordt door de Loopgroep Zeeland bemand en voorziet lopers van sportdrank, bananen, cola en zoute drop. Loopgroep Zeeland houdt op zaterdag 17 september ook een duurtraining tussen Vrou wenpolder en Vlissingen. De groep vertrekt om 8.30 uur vanaf de parkeerplaats bij De Lekkerbek aan de Veersedam. Meer informatie via Loop groep De Driehoek: 0118 591334. Zoutelande Jos den Hollander en Jan de Wilde, looptrainers bij atletiekvereniging AV'56, verzorgen looptrai ningen op het parcours van de Kustmarathon. Het zijn trainingen, geen wedstrijden, met als uit gangspunt: samen uit samen thuis. Vandaag (31 augustus) begint een training vanaf de parkeer plaats van De Parel in Domburg. Het is een-duur loop van circa drie uur en de groep vertrekt om 18.00 uur. Er zijn verschillende tempogroepen, waardoor iedereen mee kan doen. Een volgende training is woensdag 7 september vanaf de grote parkeerplaats in Zoutelande. Om 17.30 uur ver trekt de groep voor een duurloop van drie uur en 20 minuten. Dë woensdag daarna (14 september) staat een duurloop op de agenda vanaf de par keerplaats van De Parel in Domburg voor een duurloop van twee uur en veertig minuten met vertrek om 18.00 uur. Woensdag 21 september maakt het rijtje vol. Dan vertrekt de groep om 18.00 uur vanaf de grote parkeerplaats in Zoute lande voor een duurloop van twee uur. De trai ningen zijn vrij toegankelijk en deelname is voor eigen risico. Meer informatie: www.av56.nl.. Uoor al uw aardappelen, groenten, fruit, salades en versgesneden groenten. Voor al uw vers vlees, vleeswaren, Zeeuwse specialiteiten en catering Tot ziens in Meliskerke. 6 september en 25 oktober J>biofoi*iocljc sZiïarüt ZZZeeve Voor het veertiende achtereenvolgende jaar organiseren we in Veere wederom de Historische marktdagen. Deze vinden nu plaats op de Markt, maar ook op de Kaai. Naast het maken van stroopwafels, babbelaars en oliebollen, is er nog van alles te koop zoals antiek en brocante, sieraden van oud bestek, fossielen en stenen, houten speelgoed, ouderwets snoepgoed, schapenkaas, vis en visproducten, droge worst en vele streekproducten, van fruit tot honing, bier en wijn. Ook staan er weer allerlei activiteiten op het programma, zoals een scharenslijper, paarden beslaan, schilderen, kantklossen, manden vlechten en stoelen matten, wol spinnen, etsen, graveren van glas en koper, tiffany, boeksierkunst en er worden, zo mogelijk, ook schapen geschoren. Een draaiorgel, nu op wisselende plaatsen, verhoogt de sfeer. Voor de kinderen is er een oude draaimolen. Verder zijn er kramen beschikbaar ge steld voor goede doelen, zoals KiKa Kinderen Kankervrij), de Wereldwinkel, dierenopvang De Mikke en SOW (samen opweg kerken). Op de markt kunt u een zwerver tegenkomen, een omroeper of een monnik. Ook lopen er kinderen en volwassenen in het Walcherse Costuum vanaf 1800 tot heden. Iedere deelnemer aan de historische markt is gekleed in aangepaste histo rische kleding of streekdracht. Stichting Het Walcherse Costuum, die zich inzet voor het behoud van de authentieke Walcherse kleding en sieraden en het Zeeuwse erfgoed, is ook met een stand aanwezig. Twee keer wordt er een klederdrachtenshow gegeven, waarin veel verteld wordt over de historie van het costuum, zie ook: www.hetwalchersecostuum.nl Data: 6 september. Tevens in de herfstvakantie op 25 oktober 2011. ALLE DAGEN RESERVEREN GEWENST Kaai 2 Veere 0118-501291 www.campveersetoren.nl mi'" Blokhutten -Tuinhuizen Speeltoestellen Tuinmeubelen Dierenverblijven Torenstraat 33-35 - 4365 AD Meliskerke Telefoon (0118) 56 23 51 GSM 06-22 31 95 44 Fax (0118) 56 29 81 e-mail: info@rottetuinhout.nl Traditioneel, vooruitstrevend en vernieuwend WANTED Op korte termijn zijn wij op zoek naar een ge motiveerde kracht die ons jonge dynamisch team wil komen versterken. Het betreft hier een functie voor zowel in het weekend als door de week. Wat bieden wij jou? Flexibele werktijden, arbeidsvoorwaarden die conform zijn aan de geldende CAO, goede verdiensten en gemotiveerde collega's, wat verwachten wij van jou? Verzorgd, hygiënisch, gemotiveerd en flexibel. Interesse? Reageren kan door een c.v. met een motivatie te sturen per mail naar: jjelzingal @hotmail.com of loop gerust eens binnen. Contactpersoon: Dhr. Elzinga DE frituur die staat voor: Verantwoord frituren en meer

de Faam | 2011 | | pagina 35