RESTAURANT VIETNAM HUBO KOUDEKERKE ^^VLCHEREN open dag. Gemeente RAAMSHUTTERS op maat Rommelmarkt Schietvereniging Bridge Fiets Tocht Gedragstherapie voor paarden Open dag Dierenartsenpraktijk Walcheren Green White Vietnamees Chinees Restaurant en Afhaal Wandeltocht mooi Oostkapelle Wij hebben onze praktijk verbouwd. Kunstroute Oostkapelle Restaurant www.greenwhite.nl 0118 591223 Speciaal afhaalmenu september Rommelmarkt Schietvereniging Meliskerke Zaterdag 10 september 2011 alle vormen alle Ral kleuren en beits 1 m p/m2 diverse uitvoeringen Gratis meten! montage mogelijk NIEUW! Nu ook Roll-out WINDSCHERMEN Voor alle info: W W dierenartsenpraktijk Op zaterdag 10 september houden we een Wanneer u zin heeft om een kijkje te komen nemen, bent u van harte welkom tussen 11.00 uur en 16.00 uur. Badhuisstraat 8a - Tel. 0118 - 551950 Oostkapelle De deelnemers van Kunstroute Oostkapelle vie ren op vrijdag 2 en zaterdag 3 september het eer ste lustrum. Dit jaar is het vijfde jaar dat de Kunstroute in Oostkapelle gehouden wordt. Eer der dit jaar was de eerste editie van 2011, en nu openen de kunstenaars voor de tweede maal dit jaar hun deuren. Het is op verschillende locaties in Oostkapelle, onder andere in de Oranjezon- school, de molen en bij verschillende deelnemers thuis. Er is veel verscheidenheid en er zijn weer een paar nieuwe kunstenaars bij gekomen. Zo kunnen bezoekers genieten van keramiek, schil derijen, beelden, sieraden, quilts, aquarellen, ge dichten, miniaturen, tekeningen, bonsai en kaartknipkunst. Ook is er weer de antiek en bro- canteverkoop met theetuin, op Oude Domburg- seweg 34. Omdat het de vijfde keer is, hebben de deelnemers iets gedaan met het getal vijf. Beide dagen zijn de locaties geopend van 10.00 uur tot 17.30 uur. Folders met alle informatie zijn ver krijgbaar bij de deelnemers, VW's, campings en de Touristshop. Zoutelande Bridgeclub Zoutelande houdt op zaterdag 3 sep tember voor de vijftiende keer de Walcheren Vijf Dorpen Bridge Fiets Tocht. Tussen 9.00 en 18.00 uur zijn er afwisselend 25 spellen topintegraal bridge op vijf locaties. Namelijk in Westkapelle, Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke en West duin. Het zijn vijf spellen per locatie. Na het bridgen is de prijsuitreiking in sporthal De Cou- Meliskerke Schietvereniging Meliskerke houdt op zaterdag 10 september weer haar tweejaarlijkse rommel markt aan de Rapenburgweg in Meliskerke. Het is van 8.30 tot 16.00 uur. Er zijn allerlei leuke ac tiviteiten voor jong en oud. Zo is er schminken, een luchtkussen, een schiettent en heel veel rommel. Om 10.00 uur wordt er een verkoop bij opbod gehouden. Verder wordt er nog Rad van Fortuin gespeeld en worden er loten verkocht voor de verloting van 15.30 uur. burg in Koudekerke. Informatie voor deze drive, waaronder inschrijf- en annuleringsvoorwaar- den, zal worden geplaatst op de internetpagina van de bridgeclub bij de Nederlandse Bridge bond. De uitslageninformatie zal na afloop even eens via deze webpagina bekend worden gemaakt. Inschrijven kan via oomkes@zeeland- net.nl. www.nbbportal.nl/14013 Oostkapelle Dierenartsenpraktijk Walcheren heeft de praktijk verbouwd. Op zaterdag 10 september houden ze een open dag van 11.00 tot 16.00 uur. Verschillende stands met info zullen worden ge presenteerd. Verder kunnen bezoekers rondge leid worden. Ook voor de catering wordt goed gezorgd. Met ijs jes en een springkussen is er voor kinderen ook gelegenheid zich te vermaken. Oostkapelle Sinds kort is er gedragstherapie voor paarden be schikbaar via de Dierenartsenpraktijk Walche ren. Willeke Adriaanse is gediplomeerd gedragstherapeut voor paarden en heeft zich aangesloten bij Tinley gedragstherapie. Een goede samenwerking met dierenartsen is van groot belang om eigenaren te helpen met het op lossen van het probleemgedrag van hun paard. Als het vermoeden bestaat dat een gedragspro bleem een medische oorzaak heeft, is het nood zakelijk dat de gedragstherapeut in overleg met de eigenaar de behandelend dierenarts inscha kelt om eerst de medische oorzaak weg te nemen voordat de gedragstherapeut aan de slag Open voor iedereen Vanaf 1G.00 uur huisgemaakte appeltaart met koffie of vers geplukte muntthee. Lunch en diner op het terras of in de serre. Onze nieuwe chef kookt met groenten uit eigen tuin en kas Buitenplaats Ipenoord Noordweg 43 4356 EB Oostkapelle If - mi Ég ÉjÉÉfjÉi 2 Stokjes saté •2 Gebakken bananen •2 Vietnamese loempia's Kipfilet met knapperige wokgroenten Bo Khö - gestoofd rundervlees in pikante sojasaus Babi Pangang met pikante saus FoeYong Hai met kipfilet Gepaneerde vleesblokjes met zoetzure saus Kroepoek met nasi, bami of witte rijst Prijs per 2 personen 18,- Lopend Buffet: 12,50 incl. Wokbuffet: 17,- AU In Wokken: Onbeperkt Eten Drinken: 22,50 Kinderen t/m 10 jaar: 7,- Aanvang vanaf: 18.00 uur Tip: Reserveer tijdig. Tel. 0118 -59 35 07 Schoolstraat 1 Vrouwenpolder Tel. 0118 - 59 35 07 www.restaurant-vietnam.nl kan. Ook kan het zo zijn dat het probleemgedrag blijft bestaan ondanks dat de dierenarts de me dische oorzaak behandeld heeft. De dierenarts schakelt dan de gedragstherapeut in, zodat deze een gerichte therapie inclusief behandelplan kan maken voor het probleemgedrag. www.wiUekeadriaanse.nl Oostkapelle Oranjevereniging OostkapeUe houdt voor de derde keer de Wandeltocht Mooi Oostkapelle op zaterdag 10 september. Er zijn wandelingen van 10, 20 en 30 kilometer. De tocht leidt langs de mooiste plekjes van Oostkapelle en is ook een goede training voor mensen die meedoen aan de Kustmarathon. De Wandeltocht is ook geschikt voor nordic walking. Tussen 8.00 uur en 10.00 uur kan gestart worden vanaf Cafetaria De Babbelaar in Oostkapelle. Inschrijfgeld is 5,00 euro per per soon, dit is inclusief een consumptie en gezonde versnaperingen die onderweg worden uitge deeld. www.ovoostkapeUe.nl Aan de Rapenburgweg in Meliskerke vanaf 08.30 Verkoop bij opbod, Rad van Fortuin, loten verkoop, schminken, luchtkussen, schiettent en natuurlijk héél veel rommel! Tot ziens in Meliskerke Tot dan! Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 8.00 - 12.30 uur en van 13.00 - 18.00 uur Zaterdag 8.00 - 17.00 uur

de Faam | 2011 | | pagina 34