Body's in Vlindertuin immerdor ^marsaki Kreahoek in Ovezande viert tienjarig bestaan WOONECCX www.wooneco.nl Uw (klein)kind speelt de hoofdrol in zijn eigen boekje voor 16,95 Alle columns van onze columnist overzichtelijk bij elkaar op onze site Cars gepersonaiiseerd 75 jaar Zeeuws landschap Henk Spaan 249.000.- v.o.n. Lage woonlasten door zeer energiezuinig bouwconcept! In het hart van Walcheren, aan de rand van Grijpskerke komt dit stijlvol en multi functioneel appartementencomplex met koopappartementen, huurappartementen en welzijnsvoorzieningen. De zeven riante en luxe koopappartementen (woonoppervlakte ca. 120 m2) komen op de bovenste verdieping. Bezoek de bouwlocatie! Datum: Donderdag 8 september a s. van 19.00-20.30 uur Zaterdag 17 september a.s. van 10.30-12.30 uur Locatie: Informatiepunt Nimmerdor (Bakkersland, Grijpskerke) overbruggingsgarantie® www.marsaki.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 31 augustus 2011 De Faam pagina 30 www.deweekkrant.nl/webwinkel 's-Heer Abtskerke Stichting Het Zeeuwse Landschap trakteert in het kader van haar vijfenzeven tigjarig jubileum op drie publieksdagen bij Hoeve van der Meulen in 's-Heer Abtskerke. Het afgelopen weekend was de eerste pu- blieksdag. Op 3 september is het thema Natuur en 10 september is het thema Boerenland. Uniek is dat de museumwoning deze dagen van 10.00 tot 16.00 uur doorlopend te bezich tigen is. Voor kinderen van zes tot en met twaalf jaar wordt op 3 september om 14.00 uur de workshop 'natuurklanken' gegeven. Het maken van muziekin strumenten van natuurlijke materialen. Er is maar een beperkt aan tal plaatsen beschikbaar dus reserveren via: info@ hetzeeuwselandschap.nl Meer informatie, ook over andere activiteiten en ex cursies op luujiu. hetzeeuwseland- s chap.nl Ovezande Kreahoek Ovezande viert 9 en 10 september het tienjarig bestaan met een Kreafestival. Eigenaresse Joke Somme- ijer: "Toen ik begon had ik dit nooit gedacht. Ik had wel een bewuste keus gemaakt naar kaarten maken. Dat is een hobby die nooit stopt en niets is zo persoonlijk als een eigengemaakte kaart. Vanaf 2002 is daar steeds meer scrapbooking bij gekomen. Scrapbooking producten zijn uitstekend te combineren zijn met kaarten maken. Scrap- pen komt voort uit 'memorie- books' en je doet dat gewoon met papier en schaar. Voor de juiste accenten in je scrapbook heb ik alles in huis." Vanwege het jubileum geeft Kreahoek in september 10% korting op het hele assortiment. Maandag en dinsdag gesloten. Kreahoek, Hoofdstraat 18, Ovezande, te lefoon 0113-655992 www.kreahoek.nl Berkenhof's Tropical Zoo in Kwadendamme houdt zondag 4 September wederom het Body art for nature evene ment. Het is de tweede keer dat de stichting Herpeto- fauna dit in het Zuid-Beve- landse bedrijf organiseert. Redactie Kwadendamme Joke Sommeijer in de Kreahoek in Ovezande. FOTO: LEON JANSSENS Tijdens het evenement vertonen verschillende body art artiesten hun kunsten zoals body pa int, facepaint, grime en bellypaint (door de beste bellypaintster van Nederland). Nieuw is dit jaar de aanwezigheid van tat too artists. En bijzonder is de presentatie van de artistieke verjaardagskalender, die spe ciaal door stichting Herpeto- fauna is ontworpen voor het goede doel. De kalender wordt tijdens dit evenement officieel gelanceerd. Reptielen Tijdens het evenement worden in de tuin verschillende model len in de 'paint' gezet. Ook zijn Het Body art for nature event wordt voor de tweede keer in Berkenhof's Tropical Zoo gehouden. FOTO: FIGURES PHOTOGRAPHY daar diverse kinderactiviteiten zoals een ballonnen clown, schminken en spelletjes. Er is informatie beschikbaar over het werk van stichting Herpetofau- na, die zich vooral richt op de bescherming van reptielen en amfibieën en hun leefomgeving. Verder zet de stichting zich in voor educatie en voorlichting. Vrijwilligers bieden bezoekers deze dag de kans om met bij zondere dieren op de foto te gaan. En omdat kunstenaars, fotografen en body artists hun inspiratie vaak uit de natuur ha len, is er ook kunst te bekijken en te koop. En een demonstratie diertekenen te zien in de tropi sche kas. Natuurlijk is de Berkenhof's Tropical Zoo ook zelf te bekij ken. De zoo is van 10.00 tot 17.00 uur open. www.tropicalzoo.nl www.deweekkrant.nl/spaan Koopsom vanaf Inclusief parkeerplaats op eigen terrein. Opdrachtgever en verhuur: 0118 554455 www.woonburg.nl Verkoop: 0118 442200 www.m2makelaQrs.nl compenseert dubbele woonlasten

de Faam | 2011 | | pagina 30