r r Horoscoop Officiële Mededelingen Ram Stier Tweelingen Kreeft Leeuw Maagd Weegschaal Schorpioen Boogschutter Steenbok Waterman Vissen van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland TAMARA SPECTACULAIRE AANBIEDING VOOR Bovenlip Kin Bikinilijn Oksels Rug Onderbenen nu nu nu nu nu nu normaal normaal normaal normaal normaal normaal Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 31 augustus 2011 De Faam pagina 25 Evenwicht speelt deze week een grote rol en je zult merken dat je het niet kunt afdwingen of sturen. Balans ontstaat door te handelen vanuit gelijkwaardigheid. Het besef dat we even belangrijk zijn. Het is belangrijk om even een stapje terug te doen, zodat je op je gemak kunt kijken naar wat er allemaal speelt. Je bent zo op zoek naar oplossingen, dat je niet meer ziet hoe alles prachtig past. De rust die je zoekt, is te vinden in acceptatie. Dat is niet hetzelfde als goedkeuring, maar het besef dat je niet kunt veranderen wat is gebeurd en dat je de kans krijgt een nieuwe aanpak te kiezen. Laat het je onverschillig, of neem je die houding aan omdat je denkt dat je daardoor sterker overkomt? Het tegendeel is waar. Je komt nooit sterk over als je niet laat zien wat je er werkelijk over denkt. Je zou jezelf het liefst in een don ker hoekje af willen vragen waarom het is gelopen zoals het is gelopen. Het antwoord ligt echter niet in de situatie maar in de manier waarop jij er nu mee omgaat. Om jezelf weer helemaal open te kunnen zetten, is het belangrijk om scherp te krijgen wat je nou eigenlijk wilt. Je schiet van alle kanten in verzet, maar weet je wel waar die weerstand vandaan komt? Als je de rust neemt om te kijken hoe de kaarten zijn verdeeld en welk spel wordt gespeeld, zul je ontdekken dat je een aantal dingen had aangenomen, die niet kloppen met de feiten. Of je nou de behoefte voelt om jezelf te bewijzen of dat die ander zich naar jou moet bewijzen.geen van beide zal je het gevoel van vrijheid geven. Die vrijheid ligt in het vertrouwen dat je alles aankunt. Je kunt je aandeel koppig blijven ontkennen, maar daar lost deze situatie niet mee op. Je krijgt de kans die beschul digende vinger te veranderen in een omar ming van jezelf en de mensen om je heen. wF Als je niet helemaal eerlijk bent naar jezelf en je beloftes aan jezelf niet nakomt, kun je moeilijk van een ander ver wachten dat hij of zij dat wel doet. Neem jezelf serieus en de rest van de wereld volgt! Dat gevoel van eenzaamheid kan veroorzaakt worden doordat jij jezelf aan het voorbij lopen bent. Waar heb je jezelf buiten spel gezet? Wanneer heb jij jezelf wijsgemaakt dat het te hoog gegrepen was? Zodra je het gevoel krijgt dat je iets moet inleveren, is dat een signaal dat je jezelf kleiner maakt. Een goed moment om jezelf eens uit te spreken. Die goede lieve vrede is toch maar één groot toneelstuk. Puzzel mee! dochter van Cadmus niet goed pape gaai oprij laan kippen- ziekte gekerm aarden vaas WI|S voor zetsel wapen gereed schap T 4 T 7 land in Azië Grieks eiland vaar tuig wereld deel woede voor zetsel loofboom voe- dings- bestand- deel 6 anti grote bijl neven disci pline 1 Griekse letter kamertje op een schip cijfer 9 kwaal over gang T 10 verf- bordje peul vrucht T soort garen muziek instru ment kamer plant 8 T 3 waag stuk schortje vlekken water cricket speler grond toon muziek noot spook 2 voor zetsel familie lid rivier in Siberië T vuur wapen woeker plant sprook jes figuur 5 Puzzelland 1 23456789 10 Bodemverontreiniging Europalaan (Griffioenstraat 38) Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland- heb ben op 6 juli 2011 de ontwerpbeschikking betreffende de bodemverontreiniging op de locatie Europalaan (Griffioenstraat 38) Middelburg gepubliceerd. Naar aanlei ding van deze ontwerpbeschikking zijn geen zienswijzen ontvangen. Gedeputeerde Staten hebben vastgesteld dat 1Er sprake is van een geval van ernsti ge verontreiniging. 2. De sanering van de bodemverontrei niging spoedeisend is. De beschikking ligt van 31 augustus tot en met 12 oktober 2011 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 08.00-17.00 uur en des gevraagd buiten kantooruren, en in bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en handhaving, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00- 15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000)op donderdagavond. Belanghebbenden die naar aanleiding - van de ontwerpbeschikking een zienswij ze naar voren hebben gebracht of belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden dat zij geen zienswijzen hebben ingebracht, kunnen binnen deze termijn beroep tegen de beschikking instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Gedurende de behandeling van het beroep kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden inge diend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Graven- hage. De beschikking treedt 13 oktober 2011 in werking, tenzij, binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegdé stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-631926). Op www.zeeland.nl. is de tekst van de beschikking te vinden onder Vergunningenloket Bodembeschikkin gen Verleende besluiten. Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeetand.nl Deze actie geldt tot 16 september op een kuur. Wij hebben nu de beste apparatuur en het beste koelingssysteem waardoor de behandeling zo goed als pijnloos is. Bel voor een gratis consult! TOTAAl. VERZORGING Tamara Totaal Verzorging Podium 3 Middelburg 0118-418888 ■:A www.tamaratotaalverzorging.nl tamaratotaal@zeelandnet.nl 17,50 17,50 35,00 30,00 100,00 O O O*" CM i 0 30,00 30,00 60,00 45,00 170,00 170,00

de Faam | 2011 | | pagina 25