Kijkje in de tunnel Het liefste leukste huisdier? DIVA. niMf Werk Koudekerke hervat GRATIS IJS Puur Genieten Heeft u nieuws? Groen Srrél gewonnen: plaats een foto van jou en je vrienden op www.deweekkrant.nl/nieuwevrienden Woensdag 31 Augustus 2011 Wandelen door Westerscheldetunnel ZiZo... daar vind je altijd wel iets leuks! Schroeweg op de schop Kijk verderop voor onbeperkt internetten. Zaterdag 3 september. OP=OP! 3?U0- 37U» De Faam Jaargang 112 Nummer 35 Oplage 54.435 i/caêcéeu Een wandeling maken door de Westerscheldetunnel. De kans is zeer groot dat je niet ver komt. Voor diegenen die dat toch altijd al hebben willen doen, is er nu de kans. Tijdens de Nacht van de Tun nel mogen nieuwsgierigen namelijk eens een kijkje in de meer dan zes kilome ter lange tunnel nemen. Redactie 1> Eüewoutsdijk Het is de vierde keer dat N.V. Westerscheldetunnel de Nacht van de tunnel houdt. De tun nel gaat 3 nachten open voor het publiek. De eerste was gis teren. Op dinsdag 6 september en dinsdag 11 oktober zijn er ook openstellingen. Vaste klan ten krijgen dan een uitgebreide rondleiding door de tunnel. Het thema veiligheid staat tij dens deze nachten centraal. De N.V. Westerscheldetunnel sluit tijdens het maandelijks onderhoud één tunnelbuis af. Dat betekent dat in de an dere buis het verkeer tijdelijk in twee richtingen rijdt. Een geschikt moment om onze klanten rond te leiden in de tunnel waar zij dagelijks doorheen rijden. T-taghouders konden via de e-mail aanmelden voor dit unieke evenement. Uit de ruim 500 aanmeldingen zijn 300 'gelukkigen' geko zen, 100 deelnemers per avond. Deelnemers krijgen een presentatie van het manage ment en nemen een kijkje bij de operators in de tweede bedieningsruimte. Vervol gens gaan ze met de bus de tunnel in. Hier bekijken ze de dwarsverbinding tussen beide tunnelbuizen, die be doeld is als vluchtroute tij dens calamiteiten. De brandweerkorpsen van Borsele en Terneuzen zijn aanwezig; met de Snelle In terventie Voertuigen die spe ciaal voor de Westerschelde tunnel zijn aangeschaft. Koudekerke Tijdens het zomerseizoen zijn de werkzaamheden aan de Middelburgsestraat en Duin straat in Koudekerke tijdelijk stilgelegd om het toeristische verkeer niet te hinderen. Vrijdag 1 september begint aannemer KWS Infra weer aan de recon structie van de derde fase Mid delburgsestraat en Duinstraat. Het gedeelte tussen de krui sing Biggekerksestraat en de komgrens aan de zijde van Biggekerke wordt tot 1 november voor alle verkeer afgesloten. Doorgaand ver keer van en naar Biggekerke is niet mogelijk en wordt om geleid via de rondweg. Lijn 53 van Connexxion rijdt over de Braamweg. Middelburg Dierenvrienden opgelet! Op 4- oktober is het weer Dierendag. Extra brokjes of een kluif horen er vanzelfsprekend bij. Maar écht leuk is natuurlijk met je fa voriete huisdier in de krant. Stuur vandaag nog de leukste, liefste of grappigste foto van uzelf of een huisgenoot en uw huisdier op naar red.faam@ whm. wegener.nl. De foto moet minimaal 500 kb zijn en voorzien van uw naam, adres én de naam van Kom nu naar ZiZo voor je Back to School artikelen want wij hebben vele merken o.a.: Paul Frank, Blond Amsterdam, PIP Studio, Lief!, Love Therapy, Vans, Top Gear, Weenicons enz. enz. Koop nu en ontvang: het dier. Natuurlijk ook ver melden waarom het huisdier bijzonder is. Let er op dat er écht een mens en een dier op de foto staat. Die foto's doen aan deze foto-aktie mee. De leukste inzendingen kunnen één van onze Dierendagprijzen winnen. Woensdag 28 septem ber staat de leukste foto op de voorpagina en alle foto's komen op onze website: www.de-faam.nl WÊ3& Geere Passage 8 I Middelburg www.zizo.nu (voormalig Achmea Ten Tije) Schrijf je nu in en... SPORT GRATIS TOT 1 JANUARI 2012 Abonnementen in prijs verlaagd! Nu ook abonnementen voor 1x per week Fitland Vlissingen Baskenburgplein 2 Tel. 0118-430816 www.fitland.nl "Q" NIEUW: ZIE ONZE ADVERTENTIE OP PAGINA 17 Middelburg Aannemer Rasenberg We genbouw uit Krabbendijke zal van maandag 5 tot en met vrijdag 9 september as- fa ltonderhoud doen op de Middelburgse Schroeweg. Het gaat om het gedeelte tussen de Torenweg en de Statenlaan. Het asfalton- derhoud is in beide rijrich tingen. Tijdens de werk zaamheden zal slechts één rijstrook beschikbaar zijn. De weggebruikers moeten rekening houden met enige verkeershinder. Voor meer informatie over de Middel burgse werkzaamheden is Pascal Geldof bereikbaar. Hij is van het Ingenieursbu reau van de gemeente Mid delburg. Telefoon: 0118- 675681. korting GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 Middelburg 0118-470400 www.groenrijk.nl Rijkswaterstaat heeft, sinds afgelopen vrijdag, een nieuw patrouillevaartuig, de RWS 78. Het vaartuig kan ook als com mandovaartuig worden ingezet bij calamiteiten op de Westerschelde. foto: jasper karman Puur Genieten, over de laatste woontrends, verschijnt binnenkort weer in De Bevelander. Voor adverteerders hebben wij interessante tarieven en mogelijkheden voor redactie. Bel: 0113-274014 of kijk eens op onze site. www.de-faam.nl Heeft u nieuws voor De Faam, een reactie op een artikel, wilt u meepra ten over een onderwerp of heeft u een probleem waar u tegenaan loopt? Laat het ons weten! www.de-faam.nl

de Faam | 2011 | | pagina 1