In de Modebijlage? dekbedden - kussens - matrassen - bedbodems boxsprings- bedtextiel - zonwering coupons vinyl en tapijt - gordijnstoffen woonaccesoires - sierkussens Half oktober presenteren wij u een nieuwe formule! Dus wij ruimen op. Eén afdeling uol koopjes, tegen elk aannemelijk bod! Mishandelde Rex heeft operatie niet overleefd Begin nu met hardlopen onder leiding van ervaren trainers Dier van de week by blankenburgh Langeviele 56-64 Middelburg 0118-633592 Start to Run Blokje Bij Blokje uit Arsenaal Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 24 augustus 2011 De Faam pagina 7 www.de-faam.nl Heeft u plaats in uw huis en hart voor zo'n schattige kitten? Ga dan eens kijken in het dierenasiel Walcheren. Wekelijks staat in De Faam een dier dat een nieuw thuis zoekt. www.de-faam.nl Vlissingen De Lego-attractie 'Blokje Bij Blokje' gaat vanaf 1 septem ber weg uit het Vlissingse Arsenaal, aan het Arsenaal plein 5. Het nieuwe onderko men komt aan de verlengde Bonedijkestraat (oude ROC pand) en opent op zondag 14 september. "Wij zitten nu boven pool- en snookercen trum Cue Action en omdat ze samen met de Carrousel gaan verbouwen moet Blokje Bij Blokje weg", verklaart Leo Blok. "De zaal waarin onze attractie zit gaan ze ge bruiken als opslag. Boven dien wordt hun doelgroep 15-plus en wij richten ons op jongere kinderen. Daar om kan onze attractie later niet terugkeren. Qua lokatie is het jammer, het Arsenaal is bekend. Maar de kinderen komen specifiek voor ons en zullen dat op de nieuwe loca tie weer doen, verwacht ik." De attractie is een LEGO- versie van Vlissingen. "Wij gaan ook technieklessen voor scholen verzorgen", verklapt Blok. www.blokjebijblokje.nl De inmiddels traditio nele Modespecial staat 14 september weer in De Faam. Daarin natuurlijk uitgebreid de herfst- en wintercollecties van dit jaar. Kijk welke stijlen er zijn en update je garderobe! Ellen De Vriend Walcheren Een nieuw seizoen betekent je garderobe eens kritisch onder de loep nemen. Wat mag in de kast blijven en wat moet er beslist (even) uit? De nieuwe najaar- en wintermode heeft veel warme aardetinten zoals cognac, bordeauxrood, oranje, camel en okergeel. Hoewel de trends voor de mannenmode vaak iets minder spectaculair zijn dan voor de vrouwen wil dat niet zeggen dat de mode daarom minder interessant is. Herenmode voor het najaar van 2011 is vooral stijlvol en relaxed. Alle nieuwe trends op het ge bied van de dames- heren- en kindermode belichten we in onze special. Naast de kle ding laten we ook de nieuwste schoenmode voor alle leeftijden zien, najaarskapsels, make-up, sportkleding en ondermode. In fashion draait alles om een persoonlijke stijl: dus volg je hart bij het zoeken naar favo riete items. Adverteren Ondernemers die in onze Mo debijlage hun nieuwste collec ties willen laten zien, kunnen contact opnemen met 0113- 274014. Er zijn mogelijkheden voor een eigen mode of trend tekst en fotomateriaal is wel kom. Ook kan onze media-ad viseur vrijblijvend langskomen om de opties te bespreken. Heeft u een leuk idee en wilt u daarmee adverteren in De Faam? Stuur dan uw idee naar de redactie: red.faam@whm.wegener.nl Meliskerke Het artikel over het hondje Rex, vorige week in De Faam, heeft heel wat te weeg gebracht: telefoontjes, e-mails en reacties via Fa- cebook. Rex is geopereerd, maar er waren complicaties. Er moest een stukje darm verwijderd worden en de steen, die in zijn maag zat, moest er ook uit. Ook bleek dat Rex een scheurtje in zijn long had en dat er losse stukjes milt in zijn buik za ten. In de nacht, na de opera tie, is Rex overleden. Hij is in de kliniek opgehaald en wordt gecremeerd. Dat betekent niet dat er geen kosten zijn, want de betrokkenen die zo liefdevol ak koord voor de operatie hebben gegeven, blijven met een flinke rekening achter. Zij hoopten op een dierwaardig bestaan voor Rex. Wat rest is woede, verdriet en schaamte voor alles wat een onschuldig dier is aangedaan: een leven vol ontberingen bij een 'broodfokker'. Iemand heeft Rex in de polder in Arnemuiden aangereden en is gewoon doorgereden. FOTO: P.R. OPRUIMING LIVING

de Faam | 2011 | | pagina 7