Lopen voor kanker Stijldansen siKönömj Mossel Maandag Landlust Nieuw bedrijf? Naseizoen-Actie BUIKDANSEN Al het nieuws tussen bumper en achterwielen vindt u bij ons JYSK viert 5e verjaardag 31 Exposities Walcheren (vanaf maandag 29 augustus) Elke maandag 2,50 korting op alle Mosselgerechten Tel. 0118-581733, info@mosselsenmeer.nl, www.mosselsenmeer.nl Dansschool Majidah Bellydance. Gratis kennismakingslessen op zaterdag 10 september Aanvang 20:00 uur Zaal Lammerenburcht in Vlissingen SCHRIJF JE NU IN!! www.dansschoolbras.nl Tel: 0118 - 638 345 imwmsmmS HEERLIJKE ZOMER Autonieuws BIENETAART MET KERSEN 8,50 KARREWIELEN 3,25 ZEEUWS LANDBROOD €1,40 5 KRENTENBOLLEN 1,35 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 24 augustus 2011 De Faam pagina 45 Opent u een nieuw bedrijf of winkel, is er een jubileum of bij zonder nieuwtje of product? Bel dan de redactie: 01113-274024 of zet uw bericht op onze site! www.de-faam.nl Middelburg De Deense woongigant JYSK is vijf jaar geleden in Nederland-gevestigd. Vanaf maandag 29 augustus wordt dat gevierd met spectaculai re aanbiedingen. Daarnaast heeft JYSK op donderdag 1 september om 9.00 uur een ballonnenfeest georganiseerd waarbij JYSKado Cards worden weggegeven. In de winkel aan de Mortierebou levard 38 in Middelburg worden dan 250 ballonnen losgelaten. Vijf zijn gevuld met een JYSKado Card van 50 euro. Klanten kunnen de ballonnen kapot maken om zo een van de cadeau cards te bemachtigen. Voor kinde ren is er een kleurwedstrijd waarmee een dekbedover trekset of slaapzak te winnen is. Slapen, baden én wonen JYSK opende in september 2006 haar eerste vier win kels in Nederland. Na deze openingen, in Arnhem, Zoe- termeer, Heerhugowaard en Lelystad, volgden er al snel meer. Eind mei 2011 werd - de mijlpaal van 50 winkels bereikt, In 2018 moeten dat er 130 zijn. Het is vrijdagmiddag en de zussen Jolanda van Gilst uit Wissenkerke en Eila Geelhoed uit Oost-Souburg lopen ieder met een enorm boeket roze rozen over de Geschieresweg in Aagte- kerke. Ze komen van 'De Rozenkwekerij' en verkopen hun bloemen voor het goede doel: Onderzoek naar borst kanker. Bovendien lopen de 'Zeeuwse Sisters' zaterdag 8 en zondag 9 oktober mee aan de sponsorloop 'A Sister's Hope 60K walk.' Marcel uan der Voort P Aagtekerke De deelnemers starten in Bus- sum en finishen in het Amster damse Olympisch Stadion. Ella: "Wij willen drieduizend euro voor borstkankeronderzoek bij elkaar brengen. Mensen kun nen onze wandeling sponsoren via een donatie op een reke ningnummer of via de donatie bussen die in Zeeuwse winkels staan. De komende tijd verko pen we ook roze rozen voor het 'V;-, V-V f De zussen Jolanda en Ella lopen voor borstkankeronderzoek. FOTO: IZAAK VERKESTE goede doel tijdens evenementen in Zeeland." Inmiddels heeft het tweetal bijna het benodigde geld vergaard, maar stoppen de inzamelacties niet. "Wij willen dan 4500 euro bijeen krijgen zodat Marjan, de derde zuster, kan meelopen", stelt Jolanda. Eén op de acht vrouwen krijgt te maken met borstkanker. On derzoekers komen elk jaar een stapje dichterbij de genezing, maar ze zijn er nog niet. Daar is onderzoek voor nodig." Ella: "Mijn vriendin heeft te maken gekregen met borstkanker en ik doe deze actie voor haar." De zussen zijn niet alleen druk met geld inzamelen. Uiteraard moeten ze zich ook sportief voorbereiden. "Ik loop veel met mijn hond. Zo'n acht kilometer op een dag. Ik hoop dat Ella en ik ook samen gaan wandelen", zegt Jolanda. www.dezeeuwsesisters.info.nu Houtenhandsche Hof Koudekerke Elke zaterdag t/m 1 oktober 10.00-17.00 uur en 2, 3 en 4 september tijdens Koudeker ke Uit De Kunst, Afrikaanse beelden uit steen en ijzeren volgels. Wielemakersbaan 4 in Koudekerke. Dishoek 17 Dishoek Frank van der Meijden en Jan van Roosendaal expo seren, ter gelegenheid van Koudekerke Uit De Kunst hun werk op 1, 2 en 3 sep tember tussen 10.00 en 18.00 uur op het adres Dishoek 17 in Dishoek. Frank was tot twee jaar geleden manager van B10f. Hij maakt unieke 3D-kunstwerken. En Jan is een verwoed fotograaf die geboeid is door techniek. Van hem zijn foto's van het Scheldeterrein in Vlissingen te zien. Sint Anthonijshoek Koudekerke Huig de Kreij exposeert zijn foto's in het Theehuis van de Sint Anthonijshoek aan de Vlissingsestraat 1 in Koude kerke van 7 tot en met 28 sep tember. SBKM/De Vleeshal Middelburg Zondag 4 september om 16.00 uur organiseert Stichting Beel dende Kunst Middelburg de finissage in De Vleeshal van de tentoonstelling van Eelco van der Lingen directeur van Nest, Den Haag gaat in gesprek met de kunstenaars Esther Kokme- ijer en Johan Nieuwenhuize. De toegang is gratis. Machinefabriek Vlissingen Kunstenaar Elis Vermeulen be gint zaterdag 3 september vanaf 14.00 uur met het bouwen van een Burrow bij de Machinefa briek aan het DOK - Schelde- kwartier Vlissingen. Zij nodigt belangstellenden uit om in sa menwerking met haar een eigen Burrow (rustplek) te bouwen en hiervoor schep en textiel voor de bekleding van de Burrow mee te nemen. Hiervoor kan men zich aanmelden om 14.00 uur bij het Containerpaviljoen. Tevens is vanaf 2 t/m 11 september in de avonduren een lichtprojectie te zien in het containerpaviljoen NU op het Scheldeterrein Vlis singen over Burrows. (Mosselsoep, Mosselsalades, Mosselpizza's, Mosselpannen, Gebakken Mossels, Mosselkroketten) In september begint weer het nieuwe cursusjaar van Nieuwe buikdanslessen voor beginners! GRATIS PROEFLES MIDDELBURG: 8 september, 20.00 uur, Migron Sports Goudend 10-10, eerste verdieping Info of aanmelden: www.majidah.nl info@majidah.nl of 06 20 50 53 42 Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes,. Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 www.deweekkrant.nl/auto Kijk opk op: deweekkrant.nl Hel Gilde van de Betere Banketbakkers Onze koks zijn culinaire meesters, die prachtige gerechten voor u bereiden. In ons restaurant heeft u een ruime keuze: a la carte dineren, een buffet of zakenlunch. Welke keuze u ook maakt, wij zorgen ervoor dat alles tot in de puntjes is geregeld, zodat u alleen maar hoeft te genieten. Bekijk onze nieuwe menukaart op de eveneens vernieuwde website www.landlust.nl Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2011 | | pagina 45