JAN HOP De nieuwe Ford Fiesta Super voordeel e o 1 nil Ford sponsort Jumpin' de Weel A VAN BEEK CITROEN C1 AMBIANCE 5-drs korting Werkplaats receptionist (m/v) autodealer Jan Hop Goes €8.985,-* www.vanbeek.citroen.nl DOOR PAKKET INKOOP U 1 UU GOES Voor communicatie met klanten, verwerking hiervan richting monteurs, verzorgen van werkplaatsplanning en opstellen van facturen. (Auto)technische kennis is een pre. Voor meer info en contact: www.hopgoes.nl va^auto ït^T EXTRA AUTOBEDRIJVEN woensdag 24 augustus 2011 - pagina 29 dag mag lenen, de 1.6 TDCI Titanium Econetic 5-deurs, is standaard met heel wat interessante details uitgerust. Zo beschikt de auto over bijvoorbeeld Aesthetic Ambient Lighting. Dit snufje zorgt ervoor dat het dak, het hand schoenenvak en de middenconsole in het donker een zachte rode gloed ver spreiden. Verder kent dit type halogeen projector koplampen, 15 inch 5-spaaks velgen en een driespaaks met softleder bekleedstuur'wiel. Ook de versnellings- knop is met leder bekleed. En wat de rij-eigenschappen betreft, dat zit wel goed. De auto rijdt als een zonnetje, schakelen gaat soepel en zowel op de snelweg als in het stads verkeer voel je je in deze auto helemaal thuis. Door het compacte formaat is het handig parkeren, maar door de prettige rij-eigenschappen kun je ook prima rijden in wat hogere snelheden. Er is voldoende ruimte voor alle passagiers en gelukkig ook nog wat laadruimte. Wanneer er alleen een Tyre Repair Kit meegaat voor het geval er een band lek gereden wordt, blijft er een laadruimte over van 295 liter over. Als je liever over een volwaardig reservewiel beschikt (optioneel), dan is de laadruimte 281 liter. Nu kunnen uiteraard de banken omlaaggeklapt worden zodat met ge mak de 'grote spullen' vervoerd kun nen worden. De bagageruimte heeft dan een inhoud van bijna 980 liter! Zoals gezegd, is de Ford Fiesta Eco- natic verkrijgbaar vanaf 15.995 euro, deze prijs geldt voor de 1.6 TDCi Trend Econetic 3-deurs. Dit model heeft standaard de beschikking over ondermeer buitenspiegels en portier handgrepen in de carrosseriekleur, elektrisch bedienbare ramen, centrale portiervergrendeling en airconditio ning. Het type dat wij mochten testen, de 1.6 TDCi Titanium Econetic 5- deurs, wisselt vanaf 17.245 euro van eigenaar. Dit model is uitgerust met ondermeer halogeen projector kop lampen, mistlampen voor met chro men rand en een chromen rand aan de onderzijde van de grill. Wie meer wilt weten over de nieuwe Ford Fiesta Econatic is van harte wel kom bij Autobedrijf Joosse in Vlissin- gen en Auto Adria in Goes. Auto Adria uit Goes/Zierikzee en Auto bedrijf Joosse uit Vlissingen/Nieuw en St. Joosland hebben de handen ineen geslagen en een nieuwe Ford Ka als hoofdprijs ingezet bij hét springcon cours van Zeeland, Jumpin' de Weel. Rob Strating Nis se Het was alweer de 10e editie van Jumpin' de Weel. Het was weer een beetje beter, nog iets meer geperfectioneerd en nóg gezelliger dit jaar. Dat Jumpin' de Weel een goed georganiseerd spektakel is, bleek bijvoorbeeld uit de reacties van deelnemers van vorig jaar: "Er is geen con cours in Nederland dat zó professioneel is als Jumpin' de Weel..!" Net als vorig jaar werden er weer fondsen geworven voor goede doelen als de Stichting Sawasdee en Earth Cohcepts. Vo rig jaar heeft Jumpin'de Weel door middel van een veiling, loterij en verkoop van tweedehands paardenspullen ruim 7000 euro bijeengebracht en het ziet er naar uit dat dit bedrag dit jaar weer gehaald wordt! De Stichting Sawasdee zorgt er voor dat kansarme kinderen in Cambodja een betere toekomst krijgen, met name door adequa te scholing. Earth Concepts brengt water op de markt in een milieuvriendelijke kartonnen 50 cl verpakking en garandeert jaarlijks een minimum donatie van 50.000 euro aan waterprojecten. Het springfestijn heeft weer vele ruiters en amazones uit heel Nederland naar Nisse getrokken. Dit jaar viel er ook wel iets speciaals te verdienen. Omdat het 10-jarig jubileum niet onopgemerkt voorbij mocht gaan, hebben de beide Forddealers, Auto Adria uit Goes/Zierikzee en Autobedrijf Joosse uit Vlissingen/Nieuw en St. Joosland besloten om een nieuwe Ford Ka beschikbaar te stellen voor de winnaar van de jubileumrubriek. De ge lukkige winnaar van de Ford Ka werd uiteinde lijk Arnold Boerekamps van de Stal Boerekamps uit Milheeze in Noord-Brabant. Hij won met het paard Simb,a foutloos in een winnende tijd van 47.69 en was daarmee 0.12 sec sneller dan Ca- rolein van der Plasse uit Yerseke. Op de foto zien we links Piet en Johan Joosse en rechtsachter Kees Groeneveld van Auto Adria met hoofdprijs winnaar Arnold Breekmesjes. Marina Meijers Vlissingen/Goes Verkoopadviseur Bram Wouters legt een en ander uit over de auto alvorens we op pad gaan. Afgezien van de rij- eigenschappen waar ik straks op terug kom, is er aantal zaken die deze auto erg geliefd maakt. Zo hoeft er geen BPM-belasting betaald te worden en geen wegenbelasting. Verder kent de Fiesta een bijtellingspercentage voor de fiscus van 14 procent. Dit maakt de aanschaf van een Ford Fiesta Econatic behoorlijk aantrekkelijk, hij is zelfs al verkrijgbaar vanaf 15.995 euro. Naast deze voordelen, is de auto ook zuinig in gebruik. De Fiesta kent een laag brandstofverbruik, slechts 3.6 li ter/100 km, en een C02-uitstoot van 95g/km zonder concessies te doen aan stijl of rijkwaliteit. Het is dan ook één van de meest milieuvriendelijke auto's in zijn klasse. En dan nu de auto. Met sprankelende accenten en details van hoge kwali- Deze week echt een primeur: de nieuwe Ford Fiesta Econatic. Deze Fiesta is nog maar nét binnen bij Autobedrijf Joosse in Vlissingen, maar het is nu al duidelijk dat het hier om een bijzondere aan winst in het assortiment gaat. teit ziet de Ford Fiesta eruit als een plaatje. De auto is van binnen keurig afgewerkt. Het type dat ik deze mid- Uw officiële Citroën-dealer voor West-Brabant en Zeeland. CITROEO Oudenbosch Tel. 0165-313944 Roosendaal Tel. 0165-552688 Bergen op Zoom Tel. 0164-242050 Vlissingen Tel. 0118-629955 i-WÉÈ V.a. €11.085.- Airbags CPV afstand, bed. Radio+CD+MP3 Startbeveiliging Elec. ramen Stuurbekrachtiging 5 deurs Reg. 29-07-2011 Excl. rijklaar maken en fabrieksopties.

de Faam | 2011 | | pagina 29