werken eeuwse weg Nieuwe Rio is onderscheidend Kia Rio donderdag te bewonderen in de showroom van Kia Melse en Kia Vermeulen Autaverhu Schonere Audi A5 1.8 voldoet aan de norm Showroom Van grote patsers tot kleine mini's r-rm Prima test voor de Seat Ibiza Toyota Prius is de eerste... Nieuwe Sport is een dikke Swift! atsti y/ /^Vermeulen. woensdag 24 augustus 2011 Een ingrijpend gewijzigde 1.8 TFSI benzinemotor (320 Nrri. 170 pk) debuteert in de Audi A5. Dankzij in novatieve technische oplos singen koppelt deze motor de hoge prestaties aan een opmerkelijk laag gemiddeld brandstofverbruik. Hiermee voldoet de Audi A5 aan de Euro 6-emissienorm. Deze norm zal in 2015 van kracht worden. Met hand gescha kelde transmissie levert deze A5 een sprint van 0-100 ki lometer per uur in slechts 7.9 seconden. Het gemiddelde verbruik bedraagt 5,7 liter per 100 kilomeier (C02: 134 g/km). Dit betekent een daling van maar liefst 21 procent ten opzichte van zijn voorganger. - l 'Wat reparatiekosten en be trouwbaarheid betreft is de Seat Ibiza in zijn segment onge ëvenaard.' Dat zegt het Duitse automagazine Auto Bild. Ruim een ton aan kilometers werd er door Auto Bild met de Ibiza 1.4 16V Sport gereden. Het resultaat? Slechts 4,58 Euro aan reparatiekosten voor een gloeilampje. De conclusie na de duurtesttocht was glashelder en zeer geruststellend: 'De Ibiza bereikte zijn einddoel zonder problemen.' De eerste Plug-in Hybrid Elec tric Vehicle (een hele mond vol, vandaar de afkorting PHEV) voor massaproductie van Toyo ta is de Prius. De techniek is ge baseerd op Toyota's beproefde Full Hybrid-platform en com bineert de voordelen van elek trisch met Full Hybrid rijden. Kenmerken: een C02 uitstoot van 49 g/km, een gemiddeld verbruik van 2,2 1/100 km en een flinke actieradius. De Prius is voorzien van een lichtgewicht lithium-ion batterij. De Suzuki Swift Sport wordt werkelijkheid! In maart stond er een wild opgetuigde Suzuki Swift op de autosalon van Ge- nève, maar nu wordt de produc tieversie werkelijkheid. De com pacte driedeurs wordt in Japan gebouwd en krijgt een 1.6 liter benzinemotor goed voor 136 pk en een koppel van 160 Nm. De Swift Sport is krachtiger en zuiniger dan z'n voorganger en is uitgerust met een zesbak. De wielophanging is onder de loep genomen net zoals het uiterlijk. M [«Mij IlgiiS§iS Een overzicht van de belangrijkste wegwerkzaamheden op Walcheren en in Noord-*en Zuid-Beveland tot 31 augus tus Middelburg In de Middelburgse Stromenwijk wordt driftig gebouwd: op plaatsen waar voorheen scholen stonden, verrijzen nu woningen. Dat heeft zijn gevolgen voor het verkeer. In- en om de Piet Heinstraat en Baarsjesstraat wordt tot na de zomer gewerkt aan een nieuwe riolering, aan wegbe- strating, aan nieuwe trottoirs en aan parkeervakken. Het verkeer in de omgeving wordt door lokale bewegwijzering omgeleid. Deze week zijn de werkzaamheden op het Banckertplein gestart. Het werk bestaat uit het herinrichten van het kruis punt. Voor het verkeer van en naar de Stromenwijk wordt gedurende de werkzaamheden een omleidingsroute inge steld via de Nieuwe Vlissingseweg en de Stromenweg. Lijn bussen van Connexxion, die gewoonlijk gebruikmaken van de Dorus Rijksersstraat, zullen tijdens de werkperiode door de De Ruyterstraat rijden. Koudekerke De reconstructie van de Middelburgsestraat en de Duin straat is na de bouwvakvakantie inmiddels hervat. Door verkeersborden ter plekke worden de eventuele omleidings- röutes voor het verkeer aangegeven. Vlissingen Tot aan de kerstdagen worden de straten in de omgeving van het Pablo Picassoplein, Hogeweg en Salvador Dalistraat opnieuw verhard. Het werk wordt in 4 fases uitgevoerd. Het gedeelte van de weg waar de werkzaamheden plaatsvinden, wordt afgeslo ten. Alleen voetgangers kunnen er nog langs. Er worden tijdelijke verkeersmaatregelen getroffen. Daarnaast wordt in Vlissingen tussen 22 augustus en 16 september een fietsstraat over de Boulevards aangelegd. De voorbereidingen hiervoor zijn imiddels begonnen. Gelijktijdig met de werkzaamheden aan de fietsstraat, wor den er trottoirs aan de bebouwingszijde verbeterd op de boulevards. Tijdens de werkzaamheden aan het trottoir zijn woningen en bedrijven bereikbaar. Serooskerke Rondom Serooskerke wordt niet alleen aan de N57 gewerkt, er wordt ook een nieuwe rondweg rondom het dorp aan- Op steeds wisselende plaatsen rondom het dorp moet het verkeer daarom rekening houden met verkeershinder. Om leidingen worden tijdig aangegeven. Half november 2011 is de aanleg gereed. De nieuwe Kia Rio is vanaf morgen (donderdag) te bewonderen bij Kia Melse in Vlissingen en Kia Vermeulen in Goes. De Rio wordt gekenmerkt door een gedurfde persoonlijkheid. De nieuw komer sluit dan ook naadloos aan bij de andere modellen binnen Kia's opvallend vormgegeven modelreeks. De nieuwe Rio heeft de moeilijke op dracht om het opmerkelijke internatio nale verkoopsucces van het voorgaande model te verbeteren. De nieuwe Kia Rio wordt in Europa op de markt gebracht als drie- en als vijfdeurs model. De grille van de nieuwe Rio is geheel in lijn met Kia's nieuwe designstijl en is geïntegreerd in de koplampen. Hierdoor krijgt de voorzijde een eigen versie van het Kia-familiegezicht. Aan de zijkant zorgen de verhouding tus sen glas en plaatwerk en de sterke wigvorm voor een dynamisch, sportief uiterlijk. De balans tussen de vormgeving van de ruiten, de wielbasis en de afmetingen resulteert in een premium uitstraling die zeldzaam is in dit segment. In het interieur biedt het nieuwe model, naast een ruime keuze uit opties voor de bekleding, een hoog kwaliteitsniveau dat normaal gesproken enkel is terug te vinden in duurdere en grotere modellen. Verkoopstijging Kia Motors Corporation heeft bekend gemaakt dat het merk in juli wereldwijd ruim 208.000 voertuigen heeft verkocht, een groeipercentage van 15 procent! Pearyweg 6 4462 GT GOES 0113 - 56 18 12 vermeulenautoverhuur.nl

de Faam | 2011 | | pagina 21