Tweede Sport BSO BEWEGEN IS GEZOND! Kom sporten bij VTV Vlissingen Vlissingse Turn Vereniging: Lessen in eigen accommodatie Salvador zoekt baasje met veel liefde en geduld Houdt u van lezen? Geniet dan van deze vier prachtige bestsellers 39,95 Uitjes in Middelburg Het nieuwe seizoen start op maandag 29 augustus! »Bestsellerpakket Zomermarkt in Rustenburg Ouder-peutergym (vanaf 1,5 jaar!): samen met mama of papa klimmen, klauteren, enz. Kleutergym: In diverse zalen in Vlissingen worden leuke en afwisselende gymlessen gegeven. Turnen: Voor meisjes en jongens! Wordt sterk en lenig en kom turnen. Selectieturnen: Voor de talenten extra selectietrainingen op hoog niveau. Jazz- en streetdance kleuterritmiek (vanaf 4 jaar): Verschillende groepen: kinderen, tieners en volwassenen van beginner tot gevorderden. Steps workout: Flink zweten en conditie opbouwen. Dames gymnastiek: Op woensdagavond, gezellig met andere dames vanaf 25 jaar. Recreatiegroep: Conditie en allerlei sport en spel voor dames en heren. Acrogym: Trainen op gewaagde acrobatische stunts. Koersbal: Wekelijks koersballen in ons clubhuis. (Vrijenhovenzaai en clubhuis) en op diverse andere locaties door heel Vlissingen. Betaalbare lessen(v.a.€7,00p leiding gezellig? Deskundige Eerste paar maand). sfeer. lessen gratis! Kijk op www.vtv-vlissingen.nl voor alle lestijden of bel: 0118-461722/478425 (gymnastiek en turnen) 0118-413327 (na 20.00 uur, voor jazz- en streetdance en kleuterritmiek) Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel woensdag 24 augustus 2011 De Faam pagina 17 oeGELÜ* - Kinderopvang Walcheren (KOW) heeft afgelopen maandag een tweede Sport Buitenschoolse Opvang (BSO) geopend. Die is op het Middelburgse sportcom plex De Kruitmolen, aan de Kruitmolenlaan 127. Marcel uan der Voort Middelburg De kinderen van acht tot dertien jaar mogen op maandag, dins dag en donderdag na schooltijd naar deze Sport BSO. Vorig jaar startte de eerste Sport BSO bij Voetbalvereniging Zeelandia, aan de Mare Herman Boas- sonlaan 6. Volgens Elisa Kuipers, unitma nager in opleiding van KOW gaat het met de eerste Sport BSO voortvarend. "We kun nen tot zo'n twintig kinderen per dag opvangen. De middag begint altijd met wat drinken en fruit en daarna wordt bedacht welk spel zij gaan spelen. Vaak een balsport zoals voetbal, korf bal of honkbal, maar ook spor ten zonder bal zoals badminton, Ariska Tax is net als haar collega's erg fanatiek op sportgebied. FOTO: P.R. een estafette of hardlopen en verspringen. Voorop staat dat de kinderen zelf kiezen wat er gedaan wordt.", legt ze uit. En vervolgt: "We krijgen enthousi aste reacties. De kinderen heb ben altijd veel zin om mee te doen. Ze voelen zich echt groot wanneer ze als 8-plusser naar de Sport BSO mogen. Fanatiek De meeste medewerkers heb ben hun opleiding op het CIOS gevolgd. Ze zijn in ieder geval allemaal zeer fanatiek in sport. Eén van de medewerkers, Aris ka Tax, is ook docent op het CIOS in Goes waar zij zwem men doceert en op het projec tenbureau werkt. Er is dus altijd een directe lijn tussen Kinder opvang Walcheren (KOW) en het Cios." Er zijn nog geen plannen om op korte termijn een derde Sport BSO te starten. Informatie: 0118-627716. De Faam heeft wekelijks een Uit- pagina en daarnaast artikelen over evenementen en leuke uitjes op heel Walcheren. Heeft u ook een uittip? Zet het dan op onze website www.de-faam.nl Middelburg Bij zorgcentrum Rustenburg in Middelburg is zaterdag 27 augustus, van 10.00 tot 16.00 uur, een zomermarkt. Op het terrein staan kramen met uiteenlopende waar: twee dehands spullen, boeken, goede doelen en handwerk- clubs. Maar ook is er een verkoop van wenskaarten, sieraden, Israëlproducten en Zeeuwse streekproducten. Speciaal voor de kinderen houdt Scoutinggroep Baden Powell activiteiten zoals tat toos zetten en schminken en lopen kleine dieren van kinderboerderij de Klep perhoeve rond. Plaatselijke ondernemers hebben prijzen beschikbaar gesteld voor het Rad van Fortuin. De dag wordt muzikaal omlijst met live muziek en dans: vrolijke klanken van Obras de Lota (10.30-12.00 uur); salsa- dansen (13.30-16.00 uur) en kan genoten worden van bollywooddansen door Ani ma Ruisen, buikdansen door Asley van Amstel, folklore- dans door Medioburgum en accordeonmuziek door Monty van Belzen. Vlissingen Salvador kwam als zwerver bij het dierenasiel binnen met grote wonden en zware oormijt. Na een goede dok tersbehandeling en een her stelperiode is de knapperd helemaal opgeknapt. Sal vador is nog wel wat angstig voor handen, omdat hij bang is dat er weer medicijnen gegeven moeten worden. Maar met veel liefde, aaien, kroelen en geduld word hij al minder bang. Verder kan Salvador bij andere katten, bij honden is onbekend. Hij woont liever niet bij kleine kinderen. Interesse in Salvador? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dieren asiel Walcheren aan de Maan- weg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. dierenasieliualcheren.nl Salvador is bang voor handen omdat hij bang is voor het toedienen van medicijnen. FOTO: JASPER KARMAN

de Faam | 2011 | | pagina 17