Ichtusschool terug Kitten shower Volg alle Klik Win-acties op Twitter Klik&Win Steeds nieuwe kansen Modespecial De Faam The Dancing Path cursus Zwem4daagse Lezers post m@il Sociale Dienst Walcheren Verhuizing Sociale Dienst Walcheren en Kredietbank Walcheren NIEUWE LOCATIES: Sociale Dienst Walcheren: Kredietbank Walcheren: Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 24 augustus 2011 De Faam pagina 13 www.twitter.com/klik_en_win De Modespecial komt binnenkort weer in De Faam. Voor adverteerders hebben wij interessante tarieven en mogelijkheden voor redactie, neem contact op: 0113-274014!! Of kijk op: www.de-faam.nl Sint Laurens Kennismaken met The Dan cing Path kan 31 augustus in wijkcentrum Van Cittershof, Van Cittersstraat 64 in Mid delburg. "Via de vijf levens ritmes: vloeiend, staccato, chaos, lyriek en stilte, dans je, maak je energie vrij en ervaar je de extase die er is wanneer je weer in contact komt met je lichaam.", legt Elle van Rooij uit. De eerste avond van de cursus is tus sen 19.30-21.30 uur. Aan melden: 06-51762783. Serooskerke In het zwerrjbad De Goud vijver in Serooskerke begint de Nationale Zwemvier- daagse. Dit jaar is de actie iets anders van opzet. Tot en met 26 augustus kunnen de deelnemers hun sporti viteit tonen tussen 18.00 en 19.30 uur. 27 augustus is de inhaaldag en kunnen de deelnemers alsnog hun vier dagen volmaken. Aanmel den kost 5 euro kan via: 0118-591734 Protestant christelijke en katholieke Basisschool Het Vlot, aan het Vlissingse Waai gat 1 heet sinds maandag weer De Ichtusschool. Net ais vijftien jaar geleden. Marcel van der Voort Vïissingen Omdat Het Vlot aan de Bloe- menlaan in december van dit jaar naar de nieuwe bredeschool in het Middengebied verhuist is er gekozen voor een nieuwe naam voor de school in de bin nenstad. "De samenwerking tussen de scholen stopt niet. Wij houden hetzelfde team die in beide scholen kunnen werken en ook het gezamenlijke school plan blijft", verduidelijkt Sam Gideonse, de directeur van de scholen. Wethouder Marin de Zwarte heeft het nieuwe bord met de vertrouwde naam maandag onthuld. Daarbij waren leer lingen en ouders aanwezig. De scholieren zongen een lied en lieten ballonnen de lucht in Wethouder Marin de zwarte onthulde de nieuwe oude naam: Ichtusschool. FOTO: TOON POPPE gaan. "Het is goed dat er scho len met een eigen identiteit zijn. Zodat er in de stad iets te kiezen is", zegt De Zwarte. Frans Naereboutschool De Ichthusschool zit onder één dak met de openbare Frans Naereboutschool. "Wij zijn een christelijke school en beginnen de dag met gebed en vieren de christelijke feestdagen. Wel is er samenwerking mét de Frans Naereboutschool. Zo starten wij binnenkort sa men een project om banken in de buurt van mozaïeken te voorzien. Dat is anders geweest. Vijftien jaar geleden stonden wij voor de rechter vanwege een lokaal. Die wilden wij van de openbare school, omdat wij ruimtegebrek en zij leegstand hadden. Later is de verstandr houding goed gekomen. Er is een deur die altijd open is en de scholen met elkaar verbindt", besluit Gideonse. Lezers kunnen reageren op artikelen in De Faam. Dat kan via de post: Redactie De Faam, Fruitlaan 4c, 4462 EP Goes of via de e-mail: red. faam@whm.wegener.nl Uw reactie moet voorzien zijn van uw naam en adres. U kunt ook een reactie plaatsen onder het artikel op onze website www.de-faam.nl ADRZ Ik heb deze brief ook aan de wethouder Zorg en Werkge legenheid gestuurd. Het zal u duidelijk zijn dat er grote ongerustheid en ontevre denheid is, op Walcheren en westelijk Zeeland, over de ontwikkelingen rond de zie kenhuisfusie. Ondanks een protestdemonstratie, inge zonden stukken, bezwaren van de LPV en veel hand tekeningen tot behoud van een volwaardig ziekenhuis op Walcheren lijken de fu- siebobo's gewoon hun eigen gang te kunnen gaan. Daar bij is het bijzonder stil vanuit de politiek, lokaal vernemen we niets, provinciaal wor den vertragingstactieken toegepast om geen standpunt te hoeven innemen en de Mi nister speelt de bal terug naar de lokale bestuurders. Zo heb ben de bobo's vrij spel en gaan door zonder zich iets van de bewoners (patiënten) aan te trekken. Ondertussen sloopt Vïissingen de Bonedijkestraat en maakt haast met nieuw- bouwplannen. Dit ondanks de verwachting van een krimp van de bevolking, wat bouwen voor leegstand betekent, zoals al enige malen in de pers is gepubliceerd. De sloop achter Ziekenhuis Vïissingen zou ook een goede invulling kunnen zijn in het fusiedrama. Het gebied achter het ziekenhuis is nu leeg en vrij voor bebou wing. Waarom niet eens na gedacht over het beschikbaar stellen van dit terrein aan het ziekenhuis voor vestiging van een volwaardig ziekenhuis? Een ondergrondse garage en een nieuw ziekenhuis in Vïis singen waar immers al een zie kenhuis staat dat gerenoveerd kan worden. Vïissingen staat dan pal voor de zorg en vooral, niet te vergeten, voor de werk gelegenheid. Want veel banen in de zorg verdwijnen op Wal cheren. P.L.BROUNTS KENAU HASSELAAR STRAAT 153 4382AH VLISSINGEN. Op maandag 29 augustus 2011 sluiten de Sociale Dienst Walcheren en de Krediet bank Walcheren hun kantoren aan de dr. Gallandatstraat 1 in Vïissingen. Oostsouburgseweg 10, 4382 NH te Vïissingen Hier vinden de klantcontacten plaats van de inkomensconsulenten en de klantmana- gers (klanten vanaf 27 jaar). Ook zijn hier de directie en ondersteunende afdelingen gevestigd. Kanaalweg 3, 4336 PA Middelburg (Stadskantoor) Hier vindt de intake WWB, IOAW, IOAZ en WIJ plaats. Hier vinden ook de klantcon tacten van de klantmanagers (klanten tot 27 jaar) plaats. Postadres voor beide locaties: Postbus 1, 4380 AA Vïissingen Openingstijd: van 8.30 tot 16.30 uur. Telefonische bereikbaarheid van beide locaties: Het algemene telefoonnummer 0118-432700 blijft ongewijzigd. Telefonisch spreekuur: van 9.00 tot 12.00 uur In verband met de verhuizing zijn de medewerkers op maandag 29 augustus 2011 vanaf 10.00 uur bereikbaar. Kanaalweg 3, 4336 PA Middelburg (Stadskantoor) Als u een gesprek met een medewerker wilt hebben, dan verzoeken wij u daarvoor te lefonisch een afspraak te maken via het algemene telefoonnummer. In verband met de verhuizing zijn de medewerkers op maandag 29 augustus 2011 niet bereikbaar. Vanaf dinsdag 30 augustus 2011 hervatten de medewerkers de dienstver lening vanaf de nieuwe locatie. Postadres: Postbus 1, 4380 AA Vïissingen Telefonische bereikbaarheid: Het algemene telefoonnummer 0118-422460 blijft ongewijzigd. Telefonisch spreekuur: van 9.00 tot 11.00 uur. Wie op zoek is naar een kitten, heeft dit jaar wel erg ruim keus. Het Dierenasiel Walcheren is namelijk overspoeld door kittens. Waar in 2010 in totaal honderd kittens in het asiel zijn opgenomen, werd dit aantal nu al in juli bereikt. En in september volgt er nóg een geboorte golf. Om de kittens extra onder de aandacht te bren gen, organiseert het asiel zaterdag 27 augustus van 14.00-16.00 uur een 'kitten shower'. Met alles erop en eraan, zoals het hoort bij een kraamfeest. Redactie Vïissingen Wie vindt ze nou niet leuk? Die kleine, pluizige don- dersteentjes, drinkend bij de moederpoes, onschul dig slapend, of over elkaar heen buitelend tijdens woeste spelletjes. Kittens zijn onbevangen, ontwape nend en altijd vertederend. "Ik zou ze wel allemaal wil len meenemen", klinkt het vaak in het dierenasiel als men langs de kittenkamer loopt. Een aantal men sen voegt de daad bij het woord en kiest zijn of haar favoriete metgezel. Er is een enorme keuze, want het zijn er zoveel. Dit jaar kunnen we zelfs over een explosie spreken! Tijdens de 'kitten shower' kunnen belang stellenden vrijblijvend een kijkje komen nemen. Het belooft een heel gezellige In het Dierenasiel Walcheren is een explosie van kittens. FOTO: P.R. en feestelijke middag te wor den waar alle asielkittens zich op hun paasbest presenteren. Er zijn (kinder)bubbels en ook de toastjes met roze en blauwe muisjes ontbreken niet. Moch ten de bezoekers deze middag als een blok voor een asielkit- ten vallen, dan kunnen ze hun toekomstige kameraadje reser veren en alvast op de foto met hem of haar. Bovendien ligt voor alle bezoekers een leuk presentje te wachten. Het dierenasiel is geopend op maandag tot en met vrijdag van 13.00-16.00 uur en op za terdag van 11.00-12.30 uur.

de Faam | 2011 | | pagina 13