DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN Al ruim 30 jaar uw betrouwbare partner! Bestel nu uw kozijnen en ontvang GRATIS GLAS tot 3000 Diverse slangen zijn de laatste weken ontsnapt. Lees het in De Faam! Politieberichten BELISOL Slang ontsnapt op Walcheren? Biljartvereniging Schuttershof Driekamp bij Fortis Spreekbeurt ex-terrorist Guimar brengt nieuwe CD uit 5e toertocht voor Molukken Verlichte boerderijen rit Nobelweg 2-24, Goes (bij de Zeelandhallen). Tel. 0113-211.811 www.belisolgoes.nl PRODUCTEN BELISOL geopend: ma.-vr.: 09.00-17.30 uur za.: 10.00-16.00 uur Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 10 Jaar garantie 100% financiering mogelijk Walchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl Een overval, aanrijding, diefstal, ongeluk of zelfs een moord. Alle politieberichten leest u op onze website! www.de-faam.nl Domburg De Domburgse 55 -Fbiljart- vereniging Schuttershof is op zoek naar nieuwe leden, zowel dames als heren. Enige ervaring met biljarten is pret tig maar niet noodzakelijk. Spelen kan op dinsdag, woensdag en donderdag van 13 00 tot 17.00 uur op twee biljarttafels, leden kunnen vrij spelen en aan een interne com petitie meedoen. Contributie is 45 euro per jaar en wordt afgedragen aan de Stichting Welzijn Veere. De club speelt aan de Kanonweistraat 30 in Domburg. Informatie bij: Adrie Kodde, 0118-583700. Oost-Souburg Het korfbalseizoen begint over enkele weken. In de voorberei Zanger Guimar (14) brengt deze maand een nieuwe cd uit. FOTO: P.R. ding daarop is op zaterdag 20 augustus bij Korfbalvereniging Fortis in Oost-Souburg een driekamp. Deelenemende ploegen, naast eerste klasser Fortis, zijn de tweede klassers Swift uit Middelburg en Dijk- vogels uit Maasdijk. De wed strijden beginnen om 13.00 uur op de kunstgrasvelden aan de Diezestraat in Oost-Sou burg. Om 13.00 speelt Fortis 2-Swift 2; 13.45 uur Fortis 1-Dijkvogels 1; 14.30 uur Swift 2-Dijkvogels 2; 15.15 uur Dijkvogels 1-Swift 1 16.00 uur Dijkvogels 2-Fortis 2 en 16.45 uur Swift 1-Fortis 1 Middelburg Tass Saada schreef het boek 'Arafat was mijn held', over de tijd dat hij streed voor Yasser Arafat en veel politieke tegen standers doodde. Op dinsdag 23 augustus houdt Tass Saada hier een spreekbeurt over in de Ontmoetingskerk in Mid delburg. Hij is geboren in een Palestijns vluchtelingenkamp in de Gazastrook en geradi caliseerd in Saudi-Arabië. Haat was een lange tijd zijn drijfveer. Tass begint om 20.00 uur met zijn verhaal en de toegang is vrij. Vlissingen De veertienjarige Guimar brengt voor 31 augustus een nieuwe CD uit met daarop liedjes als 'Alles duurt maar even', 'He leuke meid' en 'Suzanne'. Ook komen er twee gloednieuwe nummers op de CD. Inmiddels staat Guimar al in de Zeeuwse top 40. Op woensdag 31 augustus brengt hij om 14.30 uur zijn nieuwe CD ten gehore in Ter Reede in Vlissingen. Uiteraard volgt er daarna een promotietour door heel Nederland en België. Middelburg Motorrit voor de Molukken gaat zaterdag 20 augustus voor de 5e keer van start vanuit Middelburg. Organisator van deze toertocht is Wilfred Vree- ke i.s.m. stichting Horizon. Deze Ontwikkelingshulporga nisatie steunt een school voor verstandelijke gehandicapten in Poka op Ambon, waar nog veel geld voor nodig is. Het lot van deze kansarme kinderen heeft Vreeke tijdens zijn trip naar de Molukken in 2005 erg aangegrepen. De toertocht begint om 12.00 uur aan de Vlasmarkt in Middelburg. Om 17.00 uur zijn de deelnemers terug. Inschrijfgeld is 15 euro en een bijrijder betaalt 5 euro. Nieuw en Sint Joosland Voor het 10e achtereenvol gende jaar organiseert de PR- commissie van de ZLTO-afd. Walcheren in samenwerking met VeKaBo Zeeland een verlichte boerderijenfietstocht. Dat gebeurt vanavond (17 augustus). Vanaf 21.00 uur kan op twee plaatsen worden gestart, om zo de verlichte huizen en boerderijen te bekijken. Alle bewoners aan de route zijn gevraagd hun medewerking te verlenen om te verlichten. Startplaats is de familie Baas, Oude Dijk 10a in Nieuw- en Sint Joosland en familie Kodde, Veerseweg 2 in Arnemuiden. 30 JAAR Vraag naar de voorwaarden

de Faam | 2011 | | pagina 4