Nazome Vragen over wondverzorging en blessures? Honda Insight Hybrid Speciaal voor u ingekocht Kunstenaars zetten hun deuren open PopaanZee zomert door bij Noordduine Containers spelen rol in theaterproductie Al het nieuws tussen voor- en achterwielen vindt u op onze site Insight Hybrid Opbrengst halssieraad naar Afrika Autonieuws Uit in Zeela Er zijn veel producten verkrijgbaar voor het verzorgen van wonden en bles sures. Maar hoe weet u welk product u zelf nodig heeft? Mediq Apotheek geeft u graag productadvies. Kom langs op zaterdag 20 augustus op het groots zomers pretfestijn en ontvang 10% korting op een wondverzorgings- of blessureproduct. U kunt bij ons o.a. terecht voor: wond- en blarenpleister verbandmiddelen braces en bandages smeermiddelen pijnstillers Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31 4336 ED Middelburg. AANDACHT VOOR AL JOUW GEZONDHEIDSVRAGEN HONDA The Power of Dreams Volg ons via Twitter.com/HondaJanvanDijk Geen wegenbelasting Geen BPM 14% bijtelling Uitermate laag benzineverbruik Zeer complete uitrusting Al vanaf €19.990,- Jan van Dijk Brielle Seggelant Zuid 8, 3237 ME Vierpolders. Telefoon: 0181 -113777. Fax: 0181 - 413115. www.janvandllk.nl www.lwHter.com/Hondalanvandljk Jan van Dijk Goes Amundsonweg 19, 4462 CP Goes. Telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 237079. www.janvandljk.nl www.lwitter.com/Hondalanvandljk Honda NL. behoudt zich het recht voor deze actie te kunnen beëin- digen bij gewijzigde i voorwaarden van de I overheid. Afbeelding kan afwijken van stan daarduitvoering en voorzien zijn van A j> Honda Insight met A-label. Brandstofverbruik: min. 11/22,7 km, max. 11/21,7 km. CO2-uitstoot: min. 101 gr/km, max. 105gr/km. Al ruim tien jaar staat Noord-Beveland de laatste twee weekenden van augus tus in het teken van kunst. Op negentien locaties verspreid over Noord-Be veland tonen vijfentwintig kunstenaars hun werk. De locaties zijn herkenbaar aan de Kunstspoorvlag. Galerie Kats herbergt dit jaar gast- exposanten uit Torhout en omstreken. Dit zijn Leslie Vandenbussche, Yvette Vengheluwe, Joseph Da niël en Jacqueline Collard. Kunstspoor wordt jaarlijks uitgezet om het publiek de weg te wijzen naar op Noord-Beveland wonende en werkende kunstenaars. Zaterdag 20 en zondag 21 augustus en zaterdag 27 en zondag 28 augustus tussen 11.00 uur en 18.00 uur. www.kunstspoor.nl De PopaanZee zomertour strijkt zondag 21 augustus neer op het strand van Domburg. Strandpaviljoen Noordduine in Domburg verleent vanaf 16.00 uur onderdak aan Awkward I, Houses, Capital Senti mental en Fair OHS. De Nederlandse band Askward I opent het minifestival. Singer-songwriter Djurre de Haan speelt uit eigen repertoire. Hij is vooral be kend als bassist van Alamo Race Track. In 2006 nam hij deel aan De Grote Prijs van Nederland en stoomde daarna door naar Euroso- nic/Noorderslag en South By Southwest in Austin, Texas. Met een wisselende groep live-muzikanten brengt Awkward I tedere en onaards intense folknum- mers. Een band die dit jaar opkwam is Houses. Houses is een jonge, alternatieve pop band, met Ella Van der Woude als leading singer. Beïnvloed door de Canade se indiescene (Feist, Broken Social Scene en Death Cab For Cutie) lukt het de in Amsterdam gevestigde band Houses om zowel ruig als fragiel te klinken. De heren van Capital Sen timental staan als derde in de line up. Deze viermans formatie uit Zeeland maakt progressieve psychedelica. Fair Ohs zal de avond afsluiten rond 22.00 uur. Deze drie gasten uit Lon don hebben misschien wel het genre summerpunk uit gevonden en waar komt dit beter tot zijn recht dan op het strand van Domburg. Entree is gratis. Zeeland Nazomerfestival opent dinsdag 23 augustus met Trojaanse Vrouwen van Euripides. Met een forse ingreep bouwt regisseur vormgever Niek Kortekaas het verlaten plein aan de oevers van de Wester- schelde in Perkpolder om tot een deportatiekamp voor de vrouwen van Troje. FOTO: LEX DE MEESTER De ruim twintig contai ners maken een belangrijk onderdeel uit van het decor. Bekende Vlaamse actrices Reinhilde Decleir als koningin Hekabe en Charlotte Vandermeersch als Andromache werken aan de productie mee. www.theaterzeelandia.nl Akward I opent het PopaanZee fes donderdag 18 augustus Rondleiding Abdijcom plex, Zeeuws Museum Abdij Middelburg, 11.15 uur DJ Marquee funk soul, plan b Grote Markt Goes, 20.00 uur Welcome to the Rileys, Ci nema Middelburg, 20.00 uur, Zumba Zomerles, Torenring 46 's-Heer Arendskerke, 20.00 uur Zomerexpositie, Kun- stenvorm Fort den Haakweg 16 Vrouwenpolder, 12.00 uur vrijdag 19 augustus DJ Neek DJ Cherry Cocaine, plan b Grote Markt Goes, 20.00 uur Middag pauze-orgelconcert, Sint Kunstenares Wytske Zwetsloot stelt een halssieraad ter be schikking voor de actie Honger in de Hoorn van Afrika, giro 555. Het sieraad maakt onder deel uit van een verkoopexpo sitie in het museumcafé van Historisch Museum de Beve- landen in Goes. Belangstel lenden brengen een bod vanaf 50 euro uit op het sieraad. Ze betalen 5 euro per bod. Het sieraad gaat naar de hoogste inschrijver. Het totaalbedrag gaat naar giro 555. De expositie die is ingericht door Kunstuitleen de Bevelan- den duurt tot en met 13 sep tember. Historisch Museum de Bevelanden, Singelstraat 13 in Goes. Meer informatie: w w w. ku nstinzeelandnl www.deweekkrant.nl/auto

de Faam | 2011 | | pagina 24