Feest 50 jaar Arne Kleine, zwarte Kokintje wil graag een nieuw baasje Professioneel draadloos weerstation met heel veel functies Een nieuw bedrijf? Open dag bij Landwinkel Weerstation Geopend dinsdag t/m vrijdag 9.30 tot 17.30 uur, zaterdag 9.00 tot 17.00 uur, donderdag koopavond tot 21.00 uur. Sunshine Goes J.A. v.d. Goeskade 49 4461 BH Goes Telefoon 0113-227107 Internetwww.sunshinegoes.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 17 augustus 2011 De Faam pagina 13 www.deweekkrant.nl/webwinkel Middelburg Landwinkel Weststrate in Middelburg houdt zaterdag 20 augustus een open dag. Iedereen kan dan Delcorf appels komen plukken voor 75 cent per kilo. Dus neem voldoende emmers en tassen mee. Delcorf is een heerlijke zomerappel en de eerste ap pel van de nieuwe oogst. De appels kunnen ook in de mobipers geperst worden en verpakt worden in 5 liter tapboxen. Maar er is meer te doen tijdens deze open dag. Er staan kramen waarin warme wafels voor het goede doel worden verkocht. Ver der worden broodjes warme worst verkocht en vers ap pelgebak. Kinderen kunnen springen op de trampoline, spelletjes doen of een rit ma ken op een paardje. En de pluktrein maakt een rondrit door de boomgaard. De open dag bij Landwin kel Weststrate is van 10.00 tot 16.00 uur aan de Sand- berglaan 10. www. weststrate.land- iuinkel.nl Na bijna vijftig jaar gaat Watersportvereniging Arne op zaterdag 27 augustus flink uitpakken met een feestdag. Dit vijftigjarig bestaan wordt gevierd in de havens van Middelburg en Oostwatering in Veere. Door Sharon Notebaart Middelburg Het feest begint in de ochtend, vanuit de haven van Middel burg, waar versierde vereni gingsschepen om 11.00 uur via het Kanaal door Walcheren richting de sluis van Veere va ren. In Veere voegen een aantal andere schepen zich bij de groep waarna het geheel richting de haven van Oostwatering vaart. Aansluitend starten op het Veer- se Meer (naast de haven) twaalf teams van zestien personen met een spectaculaire drakenboot- race. Ook begint op hetzelfde moment in de havenkom een kindertheater en zijn er optre dens van de KlepPetBand voor jong en oud. Dit alles onder het genot van een hapje en drankje Zeilen is voor alle leeftijden. Jongeren genieten ook erg van het jeugdzeilen. FOTO: P.R. uit het clubhuis 'Roergangers hut' van WV Arne. De festivi teiten zijn vrij toegankelijk. Na 18.00 uur blijft de Roergan gershut open voor bezoekers en zijn hier in de avond nog optre dens van muziekband 'de Zilte Krukels'. Belangstelling Toen Watersportvereniging Arne in 1961 werd opgericht, was er twijfel over de vraag of er wel voldoende belangstelling zou zijn. Met de viering van het vijftigjarig bestaan laat de vereniging zien dat deze twij fel totaal onnodig is geweest. Inmiddels zijn er veertienhon derd leden en is WV Arne uit gegroeid tot één van de grootste watersportverenigingen in Ne derland. Daarnaast zijn, door de nabijheid van goede vaarwe gen naar het Veerse Meer en de Westerschelde, de havenlocaties geliefd bij watersporters over de hele wereld. Opent u een nieuw bedrijf of win kel, is er een jubileum of bijzon der nieuw product? Laat het de redactie weten: 0113-274024 of zet uw nieuws op onze website Kokintje is een klein poesje van ongeveer drie jaar oud. FOTO: JASPER KARMAN www.de-faam.nl Tara De Vriend Vlissingen Kokintje is een klein zwart poesje van ongeveer drie jaar oud. Ze is een mak kelijke poes die heel graag naar een nieuw baasje wil. Ze kan bij andere katten, bij honden is onbekend. Verder is het ook onbekend of ze met kleine kinderen samen kan. Met grote kinderen is geen probleem. Of Kokintje in een flat kan wonen is niet bekend. Verder vind ze een tuin wel erg fijn. Interesse in Kokintje? Kom dan eens ken nismaken. Bel dan naar 0118- 613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feestdagen is het asiel gesloten. dierenasielwalcheren.nl

de Faam | 2011 | | pagina 13