26, Damesf Heren Mey Dames ondergoed Nu eens hoge druk of weer een depressie? Piet weet het Metamorfose? SCHIESSER Heren shortama's SCHIESSER Herenslip of singlet Original feinribb in nakie van 2 stuks van PHXfvoor Heren T- Shirts nu voor 227 DE VLIJT LINNEN Het weer Prijswinnaar Vlissingenhartje Zomeravond concert Circus Belly Wien voor verkeer Miniconcert in de Koorkerk Merken: Schiesser Mey Ringella Pa stu nette PUI Sloggi Middelburg Gravenstraat 3 Tel. (0118) 63 38 30 Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.ni Meedoen aan de metamorfose in De Faam of weet u iemand die het heel erg verdient? Kijk dan snel hoe u zich aan kunt melden! Artikel staat op de voorpagina van 3 augustus www.de-faam.nl Vlissingen Piet Spuij en zijn vrouw ontvingen op donderdag 4 augustus het prijzenpakket als winnaars van het Vlissingen hartje. Piet was de winnaar van de maand juli. Hij en zijn vrouw wonen hun hele leven al in Vlissingen en doen daar ook dagelijks hun boodschappen. Piet heeft gevaren en was als loods werkzaam in Vlissingen en nu geniet hij van zijn vrije tijd. Hij kreeg van alle kanten telefoon tjes dat hij in De Faam stond als prijswinnaar. "Het Vlissingenhartje is geweldig zeg! Je krijg zomaar zesenzestig cadeau's aange boden. Mijn zoon zal ik de fotomok cadeau doen, daar staat mijn foto op, Mevrouw Spuij was ook gelukkig met het prijzenpakket, want voor de vrouw zitten er hele leuke dingen bij. Media-adviseur van De Faam, Pieter Karman, overhandigt de winnaar de prijzen van het Vlissingenhartje. FOTO: T. POPPE Oostkapelle De Stichting Oostkapelle Cul tureel houdt op woensdag 10 augustus een zomeravondcon cert in de Dorpskerk in Oost kapelle. Dit is de laatste in een reeks van zes. Deelnemers zijn Aurélie de Viegas op de harp en Priske Dehandschutter met zang. Zij brengen muziek van: Camille Saint-Saens, Gabriel Fauré, Marcel Tournier, Scar latti, Pescetti en Hector Villa- Lobos. Het begint om 20.00 uur en toegang is gratis. Westkapelle De derde kreekloop wordt gehouden op woensdag 10 augustus. Een of twee rondjes om de Westkappelse kreek van 2.7 of 5.4 kilometer. Inschrij ven vanaf 18.30 uur aan de Ridderkerklaan. De start is om 19.30 uur Deelname kost 2,50 euro. De opbrengst van de kreekloop gaat naar de MS stichting. Westkapelle Het bekende Oostenrijkse Cir cus Belly Wien van de familie Zinnecker is van woensdag 10 tot en met zondag 14 augustus in Westkapelle. Belly Wien is een van de modernste circus ondernemingen van Europa. Het beschikt over een eigen elektriciteitsvoorziening, een moderne toiletwagen en een royale circusrestauratie. Het circus presenteert een klassiek maar enerverend programma onder het motto: Circus zoals circus hoort te zijn. Een circusshow met bloedstol lende acts van acrobaten en jongleurs, afgewisseld door komische capriolen van clowns. Circus Belly Wien presenteert tevens als één van de weinige circussen in Europa acts waarin de dieren op een diervriendelijke ma- nier de hoofdrol spelen. Het circus staat op het terrein van manege de Zandbooi aan de Oude Zandweg 31. Vlissingen Ter hoogte van Hellebar- dierstraat 9 worden graaf werkzaamheden uitgevoerd voor verbetering van de nutsvoorzieningen. De straat wordt op donderdag 11 en vrijdag 12 augustus afgesloten voor doorgaand verkeer, met uitgang van voetgangers en fietsers. Op donderdag van 19.00 tot 21.00 uur en vrijdag van 7.3.0 tot 16.30 uur. Middelburg. De Middelburgse organiste Hester van der Male neemt op donderdag 11 augustus op de orgelbank van het Van Vulpen-orgel in de Koorkerk plaats voor het geven van een miniconcert. Op haar programma staan werken van Nicolaus Bruhns en Johann Sebastian Bach. Hester van der Male (1987) kreeg les in blokfluit en dwarsfluit aan de Zeeuwse Muziekschool en vanaf haar vijftiende orgelles van Helma Coppoolse. Momenteel studeert ze aan het Utrechts Conservatorium orgel. Het concert begint om 15.00 uur, de toegang is vrij. Li Ho Lux

de Faam | 2011 | | pagina 6