STRANDPAVILJOEN PANTA RHEI v mmm Strandpaviljoen Panta Rhei bestaat 15 jaar en dat wordt gevierd met een EESTWEEKEND 12113114 AUGUSTUS tempo-team TAXI CENTRALE VLISSINGEN 0118 -416000 1W11 Nolledijk 1 Vlissingen www.strandpaviljoenpantarhei.nl «li Tempo-Team feliciteert de Panta Rhei met 15 succesvolle jaren. www.tempo-team.nl Vlissingen "In de afgelopen vijftien jaar is er veel veranderd. De strandhoreca is tegen woordig uitgebreider dan de verkoop van ijs, frites en bier. Mijn ouders had den strandpaviljoen De Nolle en toen ik het in 1996 overnam maakte ik er de Panta Rhei van", vertelt eigenaar Wil lem Jan Buijs. En vervolgt: "Het is di rect een eetcafé op het strand geworden. De zaak is bekend vanwege de livemuziek iedere zondag. In het begin moest ik op zoek naar de wisselende bands. Tegenwoordig heb ik binnen twee maanden de agenda voor een jaar vol. De bands bieden zich aan. En verschillende bekende musici hebben in de Panta Rhei opgetreden." Buijs werkt vijftien jaar lang keihard om zijn strandpaviljoen tot een succes te maken. "Ik vind het nog steeds leuk. Het takenpakket is ontzettend uitgebreid. Nu ben ik meer een manager, hoewel ik ook nog steeds achter de bar en op het terras werk en schoonmaak. Sinds vijfjaar is er een chef kok. De tijd dat ik zelf een slibtongetje in de pan gooide is voorbij. Onlangs werkten er tijdens een zomers weekeinde dertig man in de Panta Rhei. De zaak is zeven dagen per week van 10.00 tot 24.00 uur open." Regelmatig zijn er muziekquizzen, klaverjassen, bruiloften, be- drijfsbijeenkomsten en andere activiteiten. In het jubileumweek- einde is er vrijdags vanaf 17.30 uur een Indonesisch buffet gemaakt door Monique Buijs. Daarna volgt de 'Panta Rhei 15 jaar jubileum muziekquiz'. Op zaterdag en zondag zijn ertussen 14.00 en 22.00 uur optredens van verschillende bands, zoals The Juke Joints, De Niro en Paris Dandies. Website: www.strandpaviljoen- pantarhei.nl Foto; Jasper Karman. door Marcel van der Voort Het Vlissingse strandpaviljoen Panta Rhei, aan de Nolledijk 1, viert van vrijdag 12 tot en met zondag 14 au gustus het vijftienjarig jubileum.

de Faam | 2011 | | pagina 46