Goes Kinderstad bol van de activiteiten Officiële Mededelingen Van bumper tot achterwiel, alles wat er te melden is over auto's vindt u bij ons milieu Ideaal voor gebruik tijdens de vakantie! Nu met korting 37,95 Autonieuws Na alle officiële plichtplegingen is de stad echt voor de kinderen van de Provincie Zeeland Autospanningsomvormer nformatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 10 augustus 2011 De Faam pagina 45 www.deweekkrant.nl/auto De binnenstad van Goes is zaterdag 20 augustus alweer voor de tiende keer van en voor de kinderen. Om dit te vieren krijgt burgemeester René Verhulst een beeld bronzen beeld aangeboden dat is gemaakt door Frida Overbeeke. Carrie Frederik s Goes Goes Kinderstad staat de hele dag bol van de kinderactivi teiten die zich voornamelijk in het stadscentrum afspelen. Het feest begint om 10.30 uur met de installatie van kinderbur gemeester Emma Bareman en haar twee wethouders Yael de Vos en Daniël Lukasse in de trouwzaal van het Stadhuis. Goes kinderstad heeft dit jaar voor het eerst een eigen lied dat tijdens de installatiebijeen komst live wordt gezongen, maar daarna nog vele malen in de binnenstad te horen zal zijn. Na de installatie van het kin dercollege gaat het gezelschap naar de Vlasmarkt voor de onthulling van het kunstwerk. De bronzen afbeelding van de kinderburgemeester krijgt later een permanente plaats in het stadskantoor. Na alle officiële plichtplegingen is de stad echt voor de kinderen en kunnen zij zich heerlijk uitleven bij een van de vele attracties. Op de Grote Markt is er een Gorillaclimb en zijn er spel- en sportactivi teiten van Kinderopvang de Bevelanden. Bovendien is er een kooktheater waar de kids een lekker pannenkoekje kun nen eten. Naast het stadhuis staat een poppenkast. Daar zijn ook de papegaaien van de stichting De Vrolijke Papegaai. Wie wil dansen kan meedoen aan een van de workshops die door Dansstudio Free wordt ge geven; wie zich een prinses of een leeuw wil wanen kan zich laten schmincken. De Vlas markt is vooral een doeplein met workshops kleien, tekenen, schilderen, speksteen snijden of muziekinstrumentjes maken uit recyclingmateriaal. Op het Kerkplein heeft het VVV een kinderpuzzleroute uitgezet. In het naastgelegen museum kun nen kinderen op zoek naar de gaaien waarop schutters vroeger hun pijlen afschoten tijdens oe fenwedstrijden. Nadat ze bij de kunstuitleen naar een vreemde vogel hebben gezocht, mogen ze buiten met een echte kunste nares een fraaie gaai schilderen en afdrukken. Nieuw is de Mini zonneauto race door Solarkids. Wie hieraan deelneemt kan zelf ervaren en beleven hoe leuk techniek is. De allerkleinsten kunnen een ritje maken op de draaimolen. Op het parkeerter rein tegenover V&D staat de vrijwillige jeugd brandweer en er zijn optredens van Tikkie, Tiko&Tako. Verder is er een rodeostier, een kinderspeelpark en een quadparcours. Op het Kolveniershof staat een kinder boerderij en op de Oostwal kan kameel worden gereden. Website Tijdens Goes kinderstad zijn er voor kinderen tussen de 4 en 12 jaar zoveel attracties, dat het te veel is om op te noemen. Onderweg komen ze ook nog springkussens en muziekjes tegen. Allemaal gratis, zodat ze naar harten- lust kunnen spelen. Meer informatie via de website. www.goeskinderstad.nl Vergunning voor Invista Polyester B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Invista Polyester B.V. te Vlissingèn-Oost een reguliere vergun ning Wet algemene bepalingen om- gevingsrecht verleend voor extra op slag van Terate(r) in bestaande tanks. De vergunning kan worden ingezien tot en met 14 september 2011 - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - bij de afdeling publiekszaken van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en 13.30-15.00 uur en (na telefonische afspraak 0118-487204) op donder dagavond van 17.15-20.15 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 14 september 2011 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gede puteerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben inge diend kunnen om een voorlopige voorziening vragen. Het verzoek dient te worden gericht aan de voorzienin- genrechter van de Rechtbank Middel burg, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt zich wenden tot P.M. Witkam (tel. (0118) 631749). Wijzigen omgevingsvergunning voor Wielemaker B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit om de vergunning ingevolge de Wet algeme ne bepalingen omgevingsrecht (Wabo), van Transport- en containerbedrijf Wielemaker B.V. te Middelburg op grond van artikel 2.31, lid 2 Wabo ambtshalve te wijzigen. Ter voorkoming van verspreiding en verontreiniging van afval buiten de inrichting worden aanvullende voor schriften aan de vergunning verbon den. Het besluit ligt van 11 augustus 2011 tot en met 21 september 2011 ter inza ge: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Midde- burg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantoor uren; - bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en hand having, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefoni sche afspraak 0118-675000) op don derdagavond. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over ontwerp besluit, de adviseurs die advies uitge bracht hebben over het ontwerp besluit en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten 'geen zienswijzen te hebben inge diend over het ontwerp-besluit kunnen tot en met 22 september 2011 tegen het besluit beroep instellen bij de Rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het besluit wordt op 23 september 2011 van kracht, tenzij overeenkom stig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de voorzieningenrechter van de rechtbank. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot P.M. Witkam (tel. (0118) 631749). Vergunning voor Thermphos International B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Thermphos International B.V. te Vlissingen-Oost een reguliere vergunning Wet algemene bepalingen omgevingsrecht verleend voor het •verwijderen van asbesthoudende beplating. Dë vergunning kan worden ingezien tot en met 19 september 2011 - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middel burg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantoor uren; - bij de afdeling publiekszaken van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en 13.30-15.00 uur en (na telefonische afspraak 0118-487204) op woens dagavond van 17.15-20.15 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 19 september 2011 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gede puteerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben inge diend kunnen om een voorlopige voorziening vragen. Het verzoek dient te worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling bestuursrecht van de Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot P.M. Witkam (tel. (0118) 631749). Provincie Zeeland www.deweekkrant.nl/webwinkel Goes Kinderstad staat de hele dag bol van de kinderactiviteiten. FOTO: FOTOCLUB GOES

de Faam | 2011 | | pagina 45