Supersnelle SSC Betaal nu vanaf €4.250,- Auto Toonder Van der Jagt-Willemse B.V. Nederlander met VW in WRC Renault Clio Gordini zingt toontje lager Betaalbare luxe in basisversie Seat Ibiza Géén wegenbelasting De Alto Cool. Met gratis airco en radio/CD/MP3-speler. Duitse A4 uitverkocht Kleine hobbel voor Saab Chrysler zonder overheid ...en de andere helft betaalt u pas over twee jaar. Zonder rente! Way of Life! Het is niet verwonderlijk dat Audi na de aangekon digde facelift van de A5 ook een dergelijke ingreep op de huidige A4 voorbereid. Dat duurt echter nog een half jaar, maar wie nu in Duits land nog een model van de huidige serie wil bestellen, zal moeten wachten op de komst van deze facelift. De huidige A4 is daar uitver kocht, in Nederland kan de auto nog worden geleverd. Het faillissement van Saab Tools is afgewend. Dit was aangevraagd door leveran cier SwePart Tools dat nog 660.000 euro te goed had. Inmiddels is deze kleine hobbel weer opgelost en is de faillissementsaanvraag van het dochterbedrijf van Saab ingetrokken. In 2009 kochten zowel de Amerikaanse als Canadese overheid grote aantallen aandelen Chrysler op om het bedrijf voor de onder gang te behoeden. Twee jaar later zijn inmiddels al deze aandelen weer verkocht. Beide landen verkochten hun deel aan Fiat dat nu een aandeel van 53,5 procent van het bedrijf in handen heeft. De Clio GT krijgt de Gordini-uitmonstering. De Gordini-familie breidt zich binnen het Renault- programma aardig uit. De Clio Renault Sport was al enige tijd in deze historisch verantwoorde uitmonstering te verkrijgen, maar daar komt nu ook de Clio GT bij. Sterker nog, de bestaande 1.6 16V GT verdwijnt ten faveure van de bijzonder uitgedoste Gordini-versie. Daarbij valt te kiezen uit de drie- en vijfdeurs. De specifieke extra's bestaan uit dubbele uitlaten, 16 inch wielen, dubbele witte streep, witte spiegelkappen, spoilerkit en binnenin speciale bekleding met daarin de combinatie blauw en wit. De 128 pk motor blijft. Tijdens het FIA World Rally Championship van 2013 zal Volkswagen met de Polo R WRC aan de start verschijnen. De ontwikkeling daarvan is al in volle gang. Jonge coureurs maken een kans op een plaats in het fabrieksteam. De strijd daarvoor wordt gele verd tijdens de ADAC Rallye Deutschland van 18 tot en met 21 augustus. De eindoverwin ning levert een plek in de 300 pk sterke Polo R WRC op voor het seizoen 2013. "De ADAC Rallye Deutsch land vormt een belangrijke stap in onze zoektocht naar racetalent", legt Kris Nissen uit, directeur van Volkswagen Motorsport. Hij was al eerder verantwoordelijk voor verge lijkbare programma's voor de promotie van jong racetalent. "De twee jonge coureurs die we geselecteerd hebben, maakten in hun korte carrières al veel indruk. Onder zeer uitdagende condities krijgen ze nu de kans een stoel in het rallyteam van Volkswagen Motorsport te bemachtigen. De winnaar staat in 2013 aan de start van het wereldkampi oenschap rally." Nederlander Hans Weijs is behalve coureur ook automon teur. Hij was vorig jaar tijdens de ADAC Rallye Deutschland al de snelste rijder uit het FIA Junior World Rally Champi onship, In de eindklassering legde hij uiteindelijk beslag op de tweede plaats. Ook in 2008 en 2009 naam hij al aan het kampioenschap deel. Tijdens de afgelopen Rally van leper pakte hij de derde plaats. woensdag 10 augustus 2011 - pagina 31 De basisversie van de Seat Ibiza met de 60 pk drie cilinder 1.2 liter benzine motor kan tijdelijk in een extra luxueuze Club versie worden geleverd. De auto is onder meer standaard voorzien van airco, een ra- dio/cd/mp3-speler, elektrisch bediende voorportierruiten, centrale vergrendeling en isofix bevestigingspunten voor kinderzitjes. Als driedeurs SC kost deze versie 10.995 euro (400 euro meerprijs 5d, 1.400 euro ST). Ondanks het streven naar steeds zuinigere auto's zijn er sportwagenfabrikanten die alleen maar uit zijn op krachtiger en sneller. Zo wil Shelby Supercars (SSC) de snelste productieauto ter wereld maken en daarmee Bugatti op achterstand zet ten. De SSC Tuatura levert 1.600 pk uit een 7 liter V8 biturbo. Daarmee moet 443 km/u als topsnelheid worden behaald. Eind dit jaar volgt de recordpoging! Afgebeeld Alto Exclusive met GT-plus-pakket De succesvolle Suzuki Alto staat garant voor héél veel zorgeloze, voordelige kilometers. Hij is groter dan zijn meeste con currenten en standaard zeer compleet. Uit onderzoek van de ANWB (april 2011) blijkt bovendien, dat de Alto de laagste prijs per km heeft en daarmee dus de voordeligste auto van Nederland is! De Alto is nu tijdelijk leverbaar in speciale 'Cool-uitvoering'. Brandstofverbruik volgens de Euro 5-norm (CE) 715/2007 en 692/2008: 4,4-5,2 l/100km; 19,2-22,7 km/1; C02-uitstoot: 103-122 g/km. Handgeschakelde versies: Rekenvoorbeeld 0% rente Kredietbedrag Jaarlijks kostenpercentage Looptijd In maanden Maandlast Totale prijs krediet 4.249,- 0,0% 24 €0,00 4.249,- Deze Uitgestelde Betaling wordt u aangeboden door Suzuki Financial Services Geldig vanaf 1 juli t/m 31 augustus 2011 Voorwaarde: uiterste registratiedatum auto 30 september 2011 Voor een nieuwe Suzuki Alto U financiert 50* van de consumentenprijs vanaf een minimugi kredietbedrag 3.500,- tot een maximum 5.000,- Onder voorbehoud van kredietacceptatie Het uitwerken van een voorstel op maat Is een uitgelezen taak voor uw dealer Jaarlijks kostenpercentage is een prijsaanduiding voor het krediet. Hierin komen alle kosten voor het krediet tot uitdrukking Suzuki Financial Services staat onder toezicht van de Autoriteit Financiële Markten (AFM). Prospectus verkrijgbaar via www.suzuki.nl Wijzigingen en drukfouten voorbehouden info@suzukifs.nl Let op! Geld lenen kost geld Biezelingsestraat 50, 4421 BT Kapelle Tel. (0113) 343 631, www.autot0onder.nl Mercuriusweg 29, 4382 NC Vlissingen Tel. (0118) 419 051, www.vanderjagtwillemse.nl Geadviseerde verkoopprijzen zijn incl. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken, verwijderingsbijdrage en legeskosten.'Wijzigingen voorbehouden.

de Faam | 2011 | | pagina 31