Kia scoort met Picanto werken aan de :eeuwse weg Kia maakt auto's die in de smaak vallen. Het jongste bewijs is de nieuwe Picanto. Auluvefhu Ford onderstreept Fiesta-succes Showroom Van grote patsers tot kleine mini's Nieuwe B-Klasse in Frankfurt Facelift uitstraling Audi A5 en S5 BMW richt zich op i-Concepten "De meest flexibele mobiliteitsoplossing voor particulier én bedrijf.' ^^Vermeulen. woensdag 10 augustus 2011 Ford ziet de productie van de vijftienmiljoenste Fiesta naderen en koppelt daaraan meteen de viering van het 35-jarig bestaan. De Fiesta krijgt subtiele updates. De Fiesta Trend ECOnetic en alle Titanium uitvoeringen hebben een luxe, met tapijt afgewerkte bagageruimte. In het interieur zorgen glan zende elementen voor een opvallend contrast. Even eens nieuw zijn een volledig zachtlederen stuurwiel, een boordcomputer en stoel- bekledingen. De Fiesta Ti tanium beschikt over nog meer upgrades: een nieuwe chromen strip op de boven- grille vóór, nieuwe 15 inch lichtmetalen wielen en een geweven dakhemel. De nieuwe B-Klasse debuteert op de IAA in Frankfurt. Het interieur van de nieuwe Mer cedes B-Klasse wordt geken merkt door materialen van top kwaliteit en een onberispelijke afwerking. Het merk past echt metaal en houtfineer toe. De handgemaakte Artico-bekle- ding van het dashboard is een ander voorbeeld van de normen die Mercedes hanteert. Ook valt de driedimensionale decoratie over de volledige breedte van het dashboard op. Audi heeft de modelvarianten van de A5 en S5 een facelift gegeven. De single frame grille is verder ontwikkeld en is her kenbaar aan de 'diamant'-vorm. Verder zijn de achterlichten en de koplampen vernieuwd. De efficiëntere motoren, de van Audi bekende quattro-vier- wielaandrijving en het info- tainmentsysteem zijn verbeterd. Sportiever en zuiniger zijn en kele kwalificaties en een aantal uitvoeringen valt in de categorie van 20 procent bijtelling. BMW heeft de i3 Concept en de BMW i8 Concept laten zien. Het is een volledig elektrisch aangedreven auto, die emis sievrije mobiliteit in stedelijke gebieden mogelijk maakt. De BMW i8 Concept is een sport auto met aandrijving op basis van hybride techniek. De voor wielen worden aangedreven door de elektromotor die ook in de i3 wordt toegepast en de achterwielen door een 1.5 liter benzinemotor, Samen zijn ze goed voor 354 pk. Deze nieuwe Picanto is sinds enkele maanden leverbaar. In deze korte tijd leverde het merk in ons land al ruim 4.300 exemplaren van deze moderne compacte auto af. Het aantal orders voor de Picanto is op dit moment bijna dub bel zo hoog. Alle ingrediënten zijn aanwezig om dit succes op een nog hoger niveau te bren gen want na de zomer arriveert de drie- deurs uitvoering in de showroom van de Kia-dealer. De Picanto onderscheidt zich door een meer volwassen design ten opzichte van de vorige uitvoering. Onder de motorkap heeft de Picanto nieuwe, pit tige 1.0 en 1.2 liter motoren gekregen die in Nederland zijn vrijgesteld van BPM en wegenbelasting. Hiermee vallen ze voor zakelijke rijders in het bijtellingstarief van 14 procent. De krachtbronnen zijn gekoppeld aan een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Daar naast geeft Kia standaard zeven jaar fa brieksgarantie op alle modellen inclusief de nieywe Picanto. Een ander belang rijk aankoopargument is de restwaarde van een auto. Autotelex, marktleider in Nederlancl in het in kaart brengen van voertuiggegevens heeft recent een uitge breid restwaarderapport over de nieuwe Kia Picanto uitgebracht. Daarin wordt de Kia Picanto positief beoordeeld en bestempeld als een verantwoorde en waardevaste aankoop. De Kia Picanto 1.0 CVVT is er vanaf 7.995 euro. Een overzicht van de belangrijkste wegwerkzaamheden op Walcheren en in Noord- en Zuid-Beveland tot 17 augustus Middelburg In de Middelburgse Stromenwijk wordt driftig gebouwd: op plaatsen waar voorheen scholen stonden verrijzen nu wonin gen. Dat heeft zijn gevolgen voor het verkeer. In- en om de Piet Heinstraat en Baarsjesstraat wordt tot na de zomer gewerkt aan een nieuwe riolering, aan weg- bestrating, aan nieuwe trottoirs en aan parkeervakken. Het verkeer in de omgeving wordt door lokale bewegwijzering omgeleid. Koudekerke De reconstructie van de Middelburgsestraat en de Duin straat is in volle gang. Gedurende de bouwvakvakantie is de doorgaande weg zo veel mogelijk vrijgegeven voor het verkeer. Er is in die tijd nog wel wat verkeershinder rond de dorpskern van Koudekerke. Door verkeersborden ter plekke worden de eventuele omleidingsroutes voor het verkeer aan gegeven. Vlissingen Tot aan de kerstdagen worden de straten in de omgeving van het Pablo Picassoplein, Hogeweg en Salvador Dalistraat opnieuw verhard. Het werk wordt in 4 fases uitgevoerd. Het gedeelte van de weg waar de werkzaamheden plaatsvinden, wordt afgesloten. Alleen voetgangers kunnen er nog langs. Er worden tijdelijke verkeersmaatregelen getroffen. Serooskerke Rondom Serooskerke wordt niet alleen aan de N57 gewerkt, er wordt ook een nieuwe rondweg rondom het dorp aan gelegd. Op steeds wisselende plaatsen rondom het dorp moet het verkeer daarom rekening houden met verkeershinder. Om leidingen worden tijdig aangegeven. Half november 2011 is de aanleg gereed. Middelburg Waterschap Scheldestromen gaat langs de Zeeuwse kust vijf oplaadpunten voor elektrische auto's plaatsen. Inwo ners en toeristische gasten kunnen aan de kust recre- eren terwijl in de tussentijd hun auto-accu opgeladen wordt. Ze komen op het parkeerterreinen van resto Vrouwenpolder, van Westhove tussen Domburg en Oostkapelle, van De Vier Hoogten in Oostkapelle, van Camping Valkenisse in Biggekerke en van de Vier ban nen in Ouwerkerk. Vlissingen Ter hoogte van Hellebardierstraat 9 worden komende vrijdag graafwerkzaamheden uitgevoerd ter verbetering van de nutsvoorzieningen. De straat wordt afgesloten voor doorgaand verkeer met uitzondering van voetgangers en fietsers. De bedoeling is dat de afsluiting slechts één dag duurt. Pearyweg 6 4462 GT GOES 0113 - 56 18 12 vermeulenautoverhuur.nl

de Faam | 2011 | | pagina 21