DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN rThuis- blijvers actie! n Al ruim 30 jaar uw betrouwbare partner! bestel hu es setaal tot Win een verblijf bij Landal GreenParks voor zes personen Dier van de week BELISOL 30 JAAR Klik en win Expo bijbelse voorstellingen In de voetsporen van de Oranjes "Q The Future bij Film by the Sea Gezellige snuffelmarkten Containerdag l'escaut Middeleeuws festijn voor kids Nobelvveg 2-24, Goes (bij de Zeelandhallen). Tel. 0113-2 I 1.811 www.belisolgoes.nl PRODUCTEN BELISOL geopend: ma.-vr.: 09.00-17.30 uur za.: 10.00-16.00 uur Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 10 Jaar garantie 100% financiering mogelijk Walchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/actie Heeft u plaats in uw huis en hart voor zo'n schattige kitten? Ga dan eens kijken bij het Dierenasiel Walcheren. In De Faam staat elke week een dier dat een nieuw thuis zoekt Kijk snel op: www.de-faam.nl Koudekerke Schilderijen met Bijbelse voorstellingen zijn vanaf don derdag 1 tot en met zaterdag 3 september te bewonderen in de Michaëlskerk in Koudekerke. De schilderijen zijn gemaakt door de inmiddels overleden schilder Van Vlieren. Middelburg Promotie Zeeland Delta houdt in samenwerking met WV Walcheren Noord-Beveland tot 31 augustus iedere woens dag een bijzondere stads wandeling door Middelburg. Onder leiding van een gids worden deelnemers meege nomen langs de Koninklijke hoogtepunten in de stad. Zo komen deelnemers langs beel den en plaatsen die de verbon Film by the Sea door het jaar presenteert 9 augustus de voorpremière van The Future. FOTO: P.R. denheid van de Oranjes met de stad duidelijk maken. Ook vertelt de gids verhalen over de Oranjes die hier verbleven, Middelburg met een bezoek vereerden of een herinnering achterlieten. De wandeling begint vanaf het Zeeuws Mu seum om 13.30 uur en duurt anderhalf uur. Kaarten kosten 4,75 euro en zijn verkrijgbaar bij alle Zeeuwse VVV's en bij het Zeeuws Museum. Meer informatie is te vinden op de website van VVV. uvvzeeland.nl/stadswande- lingen Vlissingen Film by the Sea door het jaar presenteert op dinsdag 9 augustus om 14.00 en 19.30 uur in CineCity Vlissingen de voorpremière van The Future van Miranda July. Sophie en Jason zijn twee dertigers in de grote stad. Ze kijken uit naar de komst van hun nieuwe kat, maar realiseren zich wel dat ze met handen en voeten aan het dier gebonden zullen zijn. Een absurde komedie over dromen en wensen. www.filmbythesea.nl Vlissingen Op de Oude Markt in Vlis singen is er op woensdag 3 augustus een rommelmarkt. Het is van 13.00 tot 17.00 uur en gratis toegankelijk. Opbouwen kan vanaf 12.30. De deelnemers moeten hun spullen uitstallen op de grond en niet op tafels, aanhangwa gens, kramen en dergelijke. Het verkopen van etenswaren en alcohol is in verband met de warenwet verboden. Na afloop van deVrijmarkt moeten alle deelnemers hun afval zelf meenemen. Vlissingen L'escaut houdt in samen werking met de gemeente Vlissingen op zaterdag 27 au gustus weer een containerdag. Iedereen in de buurt is dan welkom om allerlei rommel in een van de containers achter te laten. Tuinafval, grof vuil, oud meubilair; het mag allemaal in de container. Chemisch afval, zoals accu's, autobanden, batterijen en resten verf en elektrische apparatuur, mogen naast de container worden gezet. Het is van 10.00 tot 13.00 uur. Meer informatie via de website. www.lescaut.nl Oostkapelle Bij museum Terra Maris in Oostkapelle is er op dinsdag 9 augustus het Middeleeuws festijn: spelen en spijzen. In de landschapstuin herleven de middeleeuwen rondom het Mottekasteel. Geniet van de demonstratie schapen drijven om 16.30 uur of om 18.00 uur en de middeleeuwse spijzen in een herbergachtige sfeer met muziek en kookpotten met soep. Kinderen kunnen hun eigen brood bakken en spel letjes uit die tijd spelen zoals hoepelen, steltlopen en met pijl en boog schieten. Het is van 16.30 tot 19.30 uur. Meer informatie via 0118-582620. Vraag naar de voorwaarden

de Faam | 2011 | | pagina 4