innersnow Voordelig de zon in! Zeeuwen moeten hij alle bruggen en 20°/q LowBudgetPC voor betere prijzen LgwBudgetPC Uniek en alleen tijdens, Vlissingen Maritiem 2011 Laat uw stem horen spetterende, varende Profiteer nu van 20% korting op ons gehele zonassortiment. Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg, 0118 62 74 71 Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg, 0118 62 32 98 "Door de N57 zijn veel problemen opgelost..." Voor de zesde keer Koudekerke uit de kunst www.lowbudgetpc.nl Altijd actueel: de-faam.nl Partyservice Nederland OP 26,27 EN 28 AUGUSTUS DINNERSHOW „Stookolie Dreams" Een avondvullende dinnershow inclusief uitgebreid dinerbuffet én spectaculair entertainment. Alleen tijdens Vlissingen Maritiem 2011, boek snel voor de beste plaatsen, slechts 79,50 p.p. bel voor reserveringen 0187 - 642090 of www.theaterophetwater.nl DE PANNENKOEKENBOOT Zaterdag en Zondag tijdens Vlissingen Maritiem, één uur varen én onbeperkt pannenkoeken eten. Kinderen tot 12 jaar, slechts 10,00 p.p. We varen 4 keer per dag, kijk voor de tijden op www.vlissingenmaritiem.i iiiii AANDACHT VOOR AL JOUW GEZONDHEIDSVRAGEN Wilt u reageren op een artikel dat in De faam staat? Uw mening geven over een actueel onderwerp? Surf dan snel naar onze website en plaats uw opmerking bij het artikel www.de-faam.nl Bij calamiteiten zijn er regelmatig verkeersop stoppingen bij zowel de Vlaketunnel als bij de Westerscheldetunnel. Ge deputeerde Staten hebben zelfs het plan gelanceerd om de goederen van de talloze vrachtwagens op de wegen van de tunnels vaker via het spoor en water te laten vervoeren. Marcel van der Voort Oost-Souburg "Ik heb twee keer achter el kaar moeten wachten vanwe ge een pechgeval bij de Wes terscheldetunnel. De eerste maal duurde het veel langer dan gemeld. Mijn baas was niet blij", zegt Tonny van Dijk in de Kanaalstraat van Oost-Souburg. En vervolgt: "Ook toen het wegdek van de Vlaketunnel omhoog kwam liep ik veel vertraging op. Zulke dingen blijven ver velend." G. Tates komt aan gewandeld en wil ook zijn mening kwijt over de lange wachttijden. "Ik heb in de drukte richting de Wes terscheldetunnel gestaan. Die toegangswegen hebben een baan te weinig. Dat is onzinnig. Ze moeten begin nen met het verbreden van de Zeeuwse wegen. Het is niet meer de tijd dat wij met paard en wagen over de weg gaan", moppert hij. "Zelf heb ik nog nooit bij de tun nels vastgestaan. Toch hoor ik regelmatig over vertragin gen. Onlangs was er nog een vrachtwagen met pech in de Westerscheldetunnel", rea geert Joop van Beek. "Iedereen kan pech krijgen. En volgens mij wordt dat in de meeste gevallen snel verholpen. Ik denk wel dat er voldoende alternatieve 'v'v- V"-. Sloebrug in Vlissingen is een punt van dagelijkse ergernis voor ve wegen in de regio zijn. Door de vernieuwde N57 zijn veel verkeersproblemen opgelost", voegt bij eraan toe. "Een en- kele keer moet ik bij de tunnels wachten. Ook kennissen van mij stonden vast en dat was ver velend voor ze", verklaart Rens Cosijn. "Die opstoppingen en vertragingen horen niet, maar calamiteiten kunnen altijd ge beuren", stelt Jordy Klopmeijer, terwijl hij zijn vouwcaravan uit pakt. Hij bekent voor zijn reis op de verkeersituatie te hebben gelet en is bewust om drukte te voorkomen in het weekeinde gaan rijden. Via de onlangs verschenen Ka dernotitie Goederenvervoer laat Gedeputeerde Staten weten dat Zeeland kritisch naar het spoor en de vaarwegen moet kijken als de provincie in wil spelen op de stijgende groei van het goederenvervoer. De Ondernemers Ver eniging van Koudekerke houdt voor de zesde keer Koudekerke uit de kunst van maandag 29 augus tus tot en met zaterdag ,3 september. Dit jaarlijks terugkerend evenement rondom de Kunstroute staat in het teken van cultuur, muziek en kunst. Op maandag 29 augustus om 20.00 uur zal burge meester Van der Zwaag van gemeente Veere de kunst- en culturele ma nifestatie Koudekerke Uit De Kunst officieel ope nen op minicamping De Kiekendief in Koudeker ke. Aansluitend gevolgd door een meezingavond onder leiding van het cabaretduo De Jochies. In de aanloop naar de Koudekerke Uit De Kunst is er een wedstrijd voor de ori gineelste en mooiste vogelver schrikker, deze zijn in en rond Koudekerke te bewonderen. Op dinsdag 30 augustus is er om 20.00 uur een Poëzie, muziek- en voorleesavond in Woontrend Zeeland. Met een gastoptreden van Jurry Moreno. Woens dag 31 augustus is er Muzikale poëzie Dichter bij Muziek met medewerking van dichter Hans Bouma en met muzikale be geleiding van Jos Vogel. Het begint om 20.00 uur in de Mi- chaëlskerk. Donderdag 1 tot en met zaterdag 3 september is het de Kunstroute. 39 amateur en professionele beeldend kunstenaars exposeren hun werken in eigen huis, atelier of op locatie. Daarnaast is een overzichtstentoonstelling van kunstwerken van diverse kunstenaars in Woontrend Zeeland. Het is donderdag en vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Centraal informatiepunt is Molen De Lelie aan de Middelburgse- straat. Vrijdag 2 september is er een openlucht-concert van Harmonie Voorwaarts in de Sint-Anthonijshoek om 19.30 uur. koudekerkeuitdefeunst.nl Herenstraat 17 Middelburg (centrum) 0118-617057 AANBIEDING R3 INTEL i5-2500 met Windows 7 Intel i5 2500 3.3Ghz ASUS P8P67 LE MB Kaartlezer, USB3 8Gb Kingston DDR3 Samsung 1Tb HDD DVD brander ASUS 6570 ATI 1Gb W7 Home Premium 64b 2 jaar garantie Voor meer Systemen, Notebooks en hardware onderdelen zie onze site: Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 17.30 uur, zaterdag 10.00 - 17.00 uur donderdag koopavond 18.30 - 20.30 uur AANBIEDING R2 INTEL i3-2100 met Windows 7 Intel i3-2100 3.1Ghz Asus MB met oa USB3 Kaartlezer ™gj 8Gb Kingston DDR3 Samsung 1Tb HDD mm.--DVD brander Ook voor computer reparatie - Moederbord of scherm van uw laptop defect? Laat deze repareren voor: €199,- all-in Overige reparaties volgens onze standaard voorwaarden 2 jaar garantie W7 Home Premium 64b ANTHELIOS A =»K>*H3IAT»0CS Eucerin sun fwjid 047HAH

de Faam | 2011 | | pagina 2