Metamorfoses in het tijdschrift Imago DUIZENDEN DEKBEDOVERTREKKEN OOST-SOUBURG KAPELLE o.a. Cinderella Yellow Venice H&L Essenza Covers en Co alle maten baan waar verzetten? Is er iets nieuws te melden over de bouw? Kijk op de site! Wonen "Voor ieder nummer ga ik een metamorfose verzogen" Paspoortstraat 32-34 Oost-Souburg Tel.: 0118-469670 Fax: 0118-463790 Openingstijden: Ma.: 13.00-17.30 uur. Di. t/m vrijd.: 9.00-17.30 uur. Zat.: 9.00-16.00 uur Kloosterpoort 5-21 Kapelle (Bedrijventerrein De Smokkelhoekj Tel.: 0113-330888 Fax: 0113-330884 Openingstijden: Ma.: 13.00-17.00 uur. Di. t/m vrijd.: 10.00-17.00 uur. Zat.: 9.00-16.00 uur www.deweekkrant.nl/banen woensdag 3 augustus 2011 De Faam pagina 27 www.deweekkrant.nl/wonen Pascale Eversdijk van Unique Stylesuit Wemeldinge gaat metamorfoses verzorgen voor het nieuwe tijdschrift Imago. Daarnaast zal haar bijdrage bestaan uit het schrijven van een column. Het nieuwe blad verschijnt één keer per drie maanden en bedient het midden en bovenste segment van de markt. Carrie Frederiks Wemeldinge Pascale Eversdijk is meteen enthousiast als ze het over het nieuwe tijdschrift Imago heeft. "Het wordt een glossy mode en lifestyle magazine. Voor ieder nummer ga ik een metamorfose doen," vertelt ze. "Gelukkig hoef ik het allemaal niet alleen te doen. Ik werk sa men met verschillende kappers en schoonheidssalons. Bij de eerste metamorfose gaan we bijvoorbeeld naar Hairpoint de Kunder in Yerseke en naar KnappSkincarecenter in We meldinge." Huidverzorging en een nieuw kapsel is niet het enige dat de metamorfose-cliënt te wach ten staat. Het begint met een intakegesprek bij Pascale op de zaak. Ook een stijlanalyse en stijladvies behoort tot het pak ket. Bovendien wordt er door Jeroen Moerdijk Fotografie een recente foto gemaakt die alvast naar de kapsalon en de schoon heidssalon wordt gestuurd. "Het eerste wat ik daarna ga doen is voorshoppen in de stad voor een nieuwe garderobe èn we maken alvast een afspraak om een keer samen te gaan winkelen," licht Pascale alvast een tipje van de sluier op. "De kleding die we uitzoeken mag de kandidaat lenen van de win kel of zelf kopen. Op de dag van de metamorfose wordt het haar gekleurd, geknipt en geföhnd en er wordt een mooie make up opgebracht. Als laatste mag de kleding aan en wordt er op nieuw een foto gemaakt," be sluit de styliste haar betoog. Column In de column die Pascale voor Imago gaat schrijven, vertelt ze over haar leven en haar be zigheden. Ook gaat ze in op de nieuwe trends op het gebied van mode en personal shopping. Styliste Pascale Eversdijk heeft haar sporen ruimschoots verdiend in de wereld van de styling. Samen met Tom de Koning organiseert ze alle Fashion Events in Zuid West Nederland en ze verzorgt stijl- en kleurworkshops voor particulieren en bedrijven. Ze weet duidelijk waar ze het over heeft. Het is dan ook niet ver wonderlijk dat haar klanten zelfs uit Brabant en België naar Goes komen om met haar te winkelen en van haar adviezen gebruik te maken. Meer informatie is te vinden op dé website van Pas cale Eversdijk. Laatste tip Tot slot nog een tip van Pas cale: "Wil je langer lijken ga dan in één kleur gekleed. Het oog stopt bij iedere kleurwis- seling of stiksel. Hoe sneller je oog de lijn van boven naar beneden volgt, des te slan ker lijk je. En iedereen heeft wat moois, het is alleen een kwestie van je mooie kanten accentueren en je mindere kanten camoufleren." www.uniquestyles.nl Pascale Eversdijk van Unique Styles gaat de metamorfoses verzorgen. FOTO: P.R. BETALEN iisss

de Faam | 2011 | | pagina 27